Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Системни приложения, които могат да бъдат изтрити без последстви?
#1

Здравейте,
някой може ли да напише списък с приложения, които могат да бъдат изтрити от /system/app без да има негативни последствия за нормалната работа на телефона. Въпроса ми е продиктуван от това, че сложих ново ядро (Semaphore), конвертирах файловата система в ext4 и накрая се оказа, че дяла /system има под 100кб свободни. Ще съм благодарен ако ги запишете със реалните имена на файловете, както са в директорията. Освен това искам да попитам и дали в последствие след това конвертиране в ext4 мога да флашвам нови стокови ромове.
Благодаря предварително.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично трия голяма част от стоковите мелодии и това е достатъчно. Иначе можеш да изтриеш някои от ненужните ( и не работещи в БГ) уиджети.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай
#3

Toзи бях намерил в XDA, но всичко което правиш си е на твоя отговорност и по-добре си направи бакъп преди да триеш:


 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай
#4

Онлайн куничка, която генерира зип който трие системните приложения. 100% безопасно.

http://www.chef-droid.net/remove-stock-apps.php
Цитирай
#5

Г-н bodonance, "куничката" ви отдавна е изчезнала !
Цитирай
#6

Ти какво очакваш след 3 години и половина?
Цитирай
#7

Колко му е да врътнеш на тигана набързо една и да я надпишеш Сготвено в бг знам, че няма да ти е трудно Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Принципно не е трудно, но ще е времеядно. По добре да драсна как се редактира скрипта в зипа за да изтрие дадено приложение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)