Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безплатни Игри. Евтини Игри. Оферти.
#1

[Изображение: steam_powered1.jpg]
Не е тайна, че Steam имат оферти които са скрити от обикновения потребител. Но за щастие, има хора които знаят кои са те, и аз съм един от тях. И понеже не съм свидлив, реших да споделя две оферти, които са всеизвестни от близо 3 години.

ВАЖНО!!! ВИНАГИ ИНСТАЛИРАЙТЕ STEAM ВЪВ ЛОКАЛНИЯ ДИСК С ПОВЕЧЕ СВОБОДНО МЯСТО, ЗАЩОТО ИГРИТЕ СЕ ТЕГЛЯТ ТАМ КЪДЕТО Е ПАПКАТА STEAM!!!

И сега още една бърза оферта:
За хората на които все още не им е известно играта на Valve "Team Fortress 2" е безплатна от няколко месеца.
Можете да я изтеглите от тук:
[Изображение: tf2logo.png]



След като инсталирате steam добавете ме в приятели, за да може да разцъкваме заедно Smile
http://steamcommunity.com/id/roshav


Още безплатни оферти!
[Изображение: rockstar-games-logo.jpg]
Искали ли сте някога да се върнете назад във времето, когато играхте GTA, GTA 2? Еми, сега е времето! Rockstar Games предлагат три от класическите си заглавия НАПЪЛНО безплатно!
Ето какво трябва да направите:
Влизате в http://www.rockstargames.com/classics/ избирате една от трите игри, най-долу въвеждате години и имейл и получавате линк за сваляне на пощата си. Толкова е лесно!

Marvel Heroes Едно интересно MMO, което горещо препоръчвам Smile

Warframe Action FPS игра. Много добре изпипана за безплатна игра...

Battlefield Heroes Класическата игра Battlefield само, че в лек комиксов вариант Smile

Battlefield Play4Free Класическата Battlefield с енджина на Battlefield 2, само че напълно безплатна за игра, освен ако не желаете да си закупите някое конкретно оръжие или костюм.

Quake LIVE Quake III Arena напълно безплатна за игра през вашият браузър. Уникалната атмосфера на Quake III Arena е отново достъпна за вас, само че напълно безплатно!

World of Tanks World of Tanks е едно MMO от не чак толкова далечната 2011г., предлагаща една много приятна атмосфера, която ви връща в далечната втора световна война, където на бойното поле на две фракции вместо войници въоръжени с пушки и мечове, наблюдаваме битка между танкове.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари
#2

Само за Half-Life ли има оферти ? Ако има за CoD веднага налазвам.
Поздравления, че споделяш такива работи :cheers:

HTC Sensation™ XE with Beats Audio™
Цитирай
#3

Niksone написа:Само за Half-Life ли има оферти ? Ако има за CoD веднага налазвам.
Поздравления, че споделяш такива работи :cheers:
CoD нямат нищо общо с Valve

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#4

Супер! Team fortess-a го дърпам в момента, обаче half-life-a ми дава, че е невалидно или нещо от сорта беше.
Цитирай
#5

Интересно, че на някой им казва, че не може, други си го теглят без проблем... на мен това ми беше първата оригинална игра... не знам защо на някой им прави проблем...

Но пък и то с една игра се почва... и докато се усетиш:
[Изображение: untitled3_99627_29041799.png]

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#6

CS:S платена ли е ?
и ако да, как си я взе ? Или пък си си я купил ?

Nexus 4 - 4.4 KitKat
Цитирай
#7

Offtopic

HTC Sensation™ XE with Beats Audio™
Цитирай
#8

Екстра, свалям ТФ. Мерси на Рошав :thumbup: . Другата не тръгва да се свлая, понеже дава някаква греша свързана със subscription, но пък ТФ-то си е лудница. Само дето не ми позволява да те добавя в приятелите си, понеже май иска да съм закупил поне 1 игра =(

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай
#9

cveteca написа:Екстра, свалям ТФ. Мерси на Рошав :thumbup: . Другата не тръгва да се свлая, понеже дава някаква греша свързана със subscription, но пък ТФ-то си е лудница. Само дето не ми позволява да те добавя в приятелите си, понеже май иска да съм закупил поне 1 игра =(
Аз ще те добавя, кажи си само steam ID-то, както съм дал линк на моя по-горе Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#10

Roshav^ написа:
cveteca написа:Екстра, свалям ТФ. Мерси на Рошав :thumbup: . Другата не тръгва да се свлая, понеже дава някаква греша свързана със subscription, но пък ТФ-то си е лудница. Само дето не ми позволява да те добавя в приятелите си, понеже май иска да съм закупил поне 1 игра =(
Аз ще те добавя, кажи си само steam ID-то, както съм дал линк на моя по-горе Smile

yankopop1 ако това имаш в предвид под ID. Сори ама съм нов в областта Big Grin

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай
#11

когато опитам да добавя Half-Life 2: Deathmatch + Half-Life 2: Lost Coast за АТИ ми дава "Steam - Error (Specified subscription is not available)...същото е и за nVIDIA (компа ми е с nvidia,а лаптопа е с АТИ)

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#12

Виж дали нямаш вградено Интелско видео и да разпознава него, ако имаш го изключи от биоса.

Galaxy Note 3
Цитирай
#13

И при мен пише това...
Цитирай
#14

няма такива неща...

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#15

Дръпнах team fortness 2, пиша се Çólt , давайте да играем.

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#16

Да не сте с Intel I3,5 или 7 процесори ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#17

AMD Athlon са,и компа,и лаптопа....

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#18

Аз съм с core i7 quad на лаптоп съм.
Цитирай
#19

И аз съм с лаптоп Radeon HD 5470 и процесор Athlon и ми изписва същото като на колегата по горе...
Цитирай
#20

Случая за Half-Life 2 се разследва. Видяхте ли добавката в първия пост за RockStar Games?


От днес до 1-ви Март 2013г. Battlefield 1942 официално безплатна!
http://www.battlefield.com/battlefield-1...opm_bf1942

Налазвайте докато можете Smile

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#21

На старият ми акаунт имах Half-Life 2 (и двете версии) - не са чак толкова интересни. Lost Coast стигнах до някаква къща и ме нападнаха 423450987432 човека и не знаех как да се измъкна и толкова беше играенето. Big Grin

Относно безплатните игри, има една графа в "магазина" - "Free To Play", там също има много интересни игри. Аз лично, от там си изтеглих TrackMania Nations Forever и Gotham City, и вече доста време ги играя.

^^ Предполага, че хората със Стийм знаят, но все пак може да има и такива, които не знаят Smile

Verizon Samsung Galaxy S4 SGH-I545 with Eclipse TW 4.4.2
Цитирай
#22

Линка за HL 2 не работи.

Galaxy S6
Galaxy S5
HTC One X
Цитирай
#23

Колеги съжалявам за офф-топика, но ако имам купена през steam игра и си преинстална компа после мога ли да си я сваля безплатно от steam програмата

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#24

Ето малко нови попълнения, които ще си намерят място и в първият пост на темата!

Marvel Heroes Едно интересно MMO, което горещо препоръчвам Smile

Warframe Action FPS игра. Много добре изпипана за безплатна игра...

Battlefield Heroes Класическата игра Battlefield само, че в лек комиксов вариант Smile

Battlefield Play4Free Класическата Battlefield с енджина на Battlefield 2, само че напълно безплатна за игра, освен ако не желаете да си закупите някое конкретно оръжие или костюм.

Quake LIVE Quake III Arena напълно безплатна за игра през вашият браузър. Уникалната атмосфера на Quake III Arena е отново достъпна за вас, само че напълно безплатно!

World of Tanks World of Tanks е едно MMO от не чак толкова далечната 2011г., предлагаща една много приятна атмосфера, която ви връща в далечната втора световна война, където на бойното поле на две фракции вместо войници въоръжени с пушки и мечове, наблюдаваме битка между танкове.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#25

СУПЕР ОФЕРТА Плати Един Долар (1$) и получаваш:
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2: Maximum Edition
Mirror's Edge
Dead Space 3
Medal of Honor
А ако платите повече от $4.65(т.е ако доплатите 3.65) получавате и:
Battlefield 3
The Sims 3 + Starter edition

Само сега в
http://humblebundle.com

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)