Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на stock 2.2 + Recovery + CustomRom - Инструкции и инсталация
#26

Браво, 1ви впечатления.
Аз се още не сам така на вътре в нещата и ме е страх да не объркам нещо, пък и нека 1во гаранцията свърши

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз от снощи съм с него. Доста е бърз, процесора поне при мен се клоква на 806-826 mhz стабилни.

Това изкара на Quadrant: [Изображение: 165270_1584168442140_1173621793_31251769_7727059_n.jpg]


Цитирай
#28

blue_tiger написа:Браво, 1ви впечатления.
Аз се още не сам така на вътре в нещата и ме е страх да не объркам нещо, пък и нека 1во гаранцията свърши

И мен ме беше страх .. ония ден взех телефона и не бях сигурен дали ще се справя с цялата процедура. Това ми е първия телефон с андроид и нямам никакъв опит ... препотиха ми се руцете няколко пъти ... не знаех дали ако му стане нещо ще мога да върна фактори ром-а. Аз и бакъп не направих Big Grin

Иначе при мен цпу-то пише, че върви на 729 и изкарах 1029 точки май. Което за този телефон е повече от супер.
Цитирай
#29

Кажете от стоковия ром ли е промблема като задържа пръст на дисплея почва да лаги и фреймовете падат( примерно при игрите) Сега с мегатрон имате ли го този проблем?

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#30

quovadis написа:И аз от снощи съм с него. Доста е бърз, процесора поне при мен се клоква на 806-826 mhz стабилни.

Това изкара на Quadrant: [Изображение: 165270_1584168442140_1173621793_31251769_7727059_n.jpg]
И това подобрява ли с нещо самото представяне на тела ? :/ Имам предвид примерно в игрите по-добре ли се държи ?

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#31

Естествено, че си личи при програми/игри. По-бързо зарежда, не насича толкова колкото при оригиналния софтуер Smile.


Цитирай
#32

Супер, ще го пробвам :thumbup: Пък дано не си скапя тела Lol

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#33

А колко точки се изкарват с оригиналния ром? Чак не ми се вярва на резултатите ви.
Цитирай
#34

Толкова!
[Изображение: snap20101230_185801.png]
Източник: Quadrant scores for LG Optimus One P500

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#35

Overclock-а не нанася ли някакви щети на процесора?

Motorola Defy 2.2.2 Froyo Stock
Цитирай
#36

Ако не ви затруднявам много,и ви се занимава... може ли някои, успял да се справи с тези "щуротий" да ме добави в skype-thedevil49 и да помогне, че нещо не можах да схвана половината неща Lol Lol
Разбрах как да го направя Big Grin Big Grin Big Grin Обаче нещо с рута не мога да се оправя ..... ПОМОЩ Smile

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#37

savagera написа:Overclock-а не нанася ли някакви щети на процесора?


Не, ако го преклокнеш телефона се рестартира ;-).


Цитирай
#38

Благодаря! Интересуваше ме да не вземе да изгори и да се чудя какво да правя Big Grin

Motorola Defy 2.2.2 Froyo Stock
Цитирай
#39

Не знам какво да правя. Рома е изключтелно як, желая да си го кача, НО не мога сам да си го кача, защото съм новак в тази област Sad Sad Sad

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#40

blue_tiger написа:Не знам какво да правя. Рома е изключтелно як, желая да си го кача, НО не мога сам да си го кача, защото съм новак в тази област Sad Sad Sad
Точно затова я има темата, защото повечето сте новаци Big Grin
Ако не бяхте - щях да ви дам само линк за сваляне :thumbup:
Пробвай Wink Няма нищо сложно, само страха е голям в началото.. Rolleyes

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#41

Прав си че страха е голям, объркан съм :confused: :huh2: :confused: ще видя какво ще правя, хванал съм се на бас с баща ми, че ще успея 1 година без да счупя телефона, е ще видим Smile

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#42

Asherbg написа:ПС.Прочетох темата и не разбрах къде и кога слагаме новият ром (megatron)
И аз така братле. ТопГън би ли обяснил? :bow:
Цитирай
#43

TopGun написа:3. Слагате .зипа в сд картата и през рекавъри цъкате "flash zip from sdcard" и избирате зипа на Рома, потвърждавате, Reboot и сте готови

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#44

Аз разбрах как стават нещата но нещо неще да ми се рутне ? Cry Пише ми Waiting for device... Някви идеи как да продължа ? Huh

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#45

z4root ли ползваш? Ако ползваш нея цъкаш Permamently root, чакаш да руутне програмата, рестартва се у-вото и вече в менюто имаш иконка на SuperUser. От там нататък качваш рековърито, разделяш картата, wipe-ваш, flash zip from sdcard, рестарт и готово.


Цитирай
#46

Не , ползвам програмата дадена в първият пост SuperOneClick

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#47

Свали си z4root 1.3.0 и ползвай нея. Със сигурност работи Smile.


Цитирай
#48

А да те питам това разделяне на картата важно ли е и за какво е , също и wipe-а.
Нещо рековърито не ми тръгва, изтеглих Better Terminal Emulator и написах командите, след това пробвах 2 пъти да го пусна това рековъри и неще да тръгне бе !! Все едно си ресвам тела ..... Huh
Стана Rock Rock Rock

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#49

Направил съм нандроид бекъп, и въпросът ми е как да си върна програмите и игрите ??
По специално как да върна игрите,защото в Titanium Backup не ми ги показва ... всичко друго пази а програмите и игрите никви ги няма Huh Huh
Още един въпрос, трябва ли ми да пазя Backup-а след като процедурата мина успешно?

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#50

Имай го за всеки случай. Аз никакъв бекъп не правих, просто защото ако стане нещо ще мине заобиколно малко ;-).


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)