Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на stock 2.2 + Recovery + CustomRom - Инструкции и инсталация
#51

Абе хора, вие страх няма те ли бе :O Как без да се замисляте правите неща с телефона си, дето може да го направят неизползваем.

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
Аксесоари
#52

Страха беше почивен ден тогава. Пък и като правя нещо ЗНАМ какво правя :-))) /Че съм и скроменнн./


Цитирай
#53

Лошото е че аз си нямам хабер от това което пише там. Кажи какви са впечатленията като цяло, как е game performance???

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#54

Абе въведох работите в емулатора, телефона само се рестартира. Пробвах и с комбинацията да вляза в рекавъри, но пак не става. Телефона просто се включва.

EDIT: С Мегатрон съм. Всичко е добре!
Цитирай
#55

Възможно ли е процесора да заработи на повече от 720mhz?
Цитирай
#56

Предполага се, че може да достигне до 900мхц, тъй като и гт540 има идентичен процесор Smile

Mi 10 Lite 5G
Цитирай
#57

quovadis написа:Имай го за всеки случай. Аз никакъв бекъп не правих, просто защото ако стане нещо ще мине заобиколно малко ;-).
Ще го запазя ,но на компа че ми взема 200 мб Big Grin Иначе как да си върна игрите че в Titanium Backup не ми ги показва, а ме мързи пак да ги търся, че повечето не помня от къде съм ги намирал за моята резолюция ? :/
Които го е страх да пробва с рома или не знае как да ми пише на skype - thedevil49 и ще му помогна Wink

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#58

Благодаря, ще ти пиша по нататък :cheers:

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#59

ХОра Megatron RLZZZZZZ Lol Lol :bow:
Тая батерия няма падане бе !!Днеска се скасах да го ръчкам от 7 сутринта до 13 и още е над 50% !! Dance
Музика,игри,нет...... няма спирка Lol Определено си заслужава тоя РОМ ! Rock (тая вечер нема да мигна докат не го изтощя Lol )

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#60

TopGun написа:Предполага се, че може да достигне до 900мхц, тъй като и гт540 има идентичен процесор Smile
Кажи как става номера?
Цитирай
#61

kBo написа:
TopGun написа:Предполага се, че може да достигне до 900мхц, тъй като и гт540 има идентичен процесор Smile
Кажи как става номера?
Лесно, теглиш програма за клок и си готов . Set CPU май беше за това , не съм сигорен Big Grin

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#62

Няма ли начин като го овърклокнеш толкова много да ти се прецака целия телефон и процесора и да не можеш да върнеш стоковия и ром, а с него и гаранцията отива :huh2:

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#63

blue_tiger написа:Няма ли начин като го овърклокнеш толкова много да ти се прецака целия телефон и процесора и да не можеш да върнеш стоковия и ром, а с него и гаранцията отива :huh2:
НЕ Confusedatisfied:

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#64

E аз не искам много. Още може Big Grin :power:
Цитирай
#65

Е как да няма, при един приятел постоянно си овърклоква телефона, и така точно 1 месец( е не беше на андроид, ама...)

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#66

blue_tiger написа:Е как да няма, при един приятел постоянно си овърклоква телефона, и така точно 1 месец( е не беше на андроид, ама...)
Не ме плаши де Sad Ще взема да го сваля малко.
Цитирай
#67

На колко го даржиш сега ?

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#68

790 макс, 240 мин. Минимума има ли значение на колко е? Ако е на малко не се бърка, нали?
Цитирай
#69

:rofl: :rofl: :rofl: някой ден ще си пре*бете телефоните и тогава ще ви гледам сеир Confusedtupid:
пп.просто ви завиждам че сте с мегатрон Big Grin

Lg P500   Optimus One
Onda V711
Цитирай
#70

Еми минималната попринцип няма значение колко е,освен за това колко батерия ще ти точи когато не е натоварен.
Аз мисля да го вдигна на 800 че нещо Brothers in Arms 2 много ми сече (направо не се играе Cry )
blue_tiger сега имам време , ако искаш мога да ти помогна да смениш с мегатрон :thumbup:

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#71

Разбрах, че никак не е сложно. Просто следваш внимателно стъпките. Сега ме мъчи отвътре дали мога да върна стария ром от рекавърито (имам бекъп), но не мисля да пробвам! Дано да не се и налага. Dance :cheers:
Цитирай
#72

Естествено че можеш Wink Wink :proud:

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай
#73

НЯМА начин да се изпържи процесора. От 4 години имам телефони с Windows mobile, сега и андроид - винаги са били използвани на максималния им потенциал. Ако преклокнеш процесора телефона "зависва", рестартира се и връща default стойностите, ако не си задал прекалено висока и не си цъкнал преди това Set on boot в SetCPU. Аз съм си свалил минимума на 125 mhz, максимума ми е на 786 mhz и с тези настройки изкарвам 4 дни - разговори, по малко wi-fi и по ~час игри на ден.


Цитирай
#74

мен ми заби на 786 Lol
Цитирай
#75

Huh Huh Не е възможно моят също е на толкова и не създава проблеми. :tease:

LG Optimus One --> powered by CM7 6.5.8 >>> SGS 3
Cause i can .... Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)