Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Упътване: Root(32A+32B) и смяна на радиото до 6.35(само за 32А)
#1

I. ROOT+RECOVERY
II. Слагане на Радио 6.35 и 1.76.2007 SPL (САМО ЗА 32А!!!)

Цитирай
Аксесоари
#2

Това е много важна тема, благодаря много, вече ми омръзна да пиша еднакви инбоксове, всичко е тук, само ще им давам линк

HTC Desire 500 1 SIM
Цитирай
#3

моля сложете някои ромчета за това радио и спл моля Smile Smile Smile
Цитирай
#4

За кое радио и SPL?
Цитирай
#5

ами за Радио 6.35 и 1.76.2007 SPL че сам със един гаден ром :С много ме дразни :С
Цитирай
#6

Ginger Yoshi го има за всяко радио и SPL
Цитирай
#7

Danielzz написа:ами за Радио 6.35 и 1.76.2007 SPL че сам със един гаден ром :С много ме дразни :С

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1641521

това слагай Wink
Цитирай
#8

Здр искам да попитам как да се върна към оргиналния рековъри имейдж преоблема е Backup failed моля помогнете :capitulation: :capitulation:

LG L7->LG G2
Цитирай
#9

Aми Recovery се инсталира по няколко начина:
Fastboot (трябва телефона да е в режим Bootloader) - по-горе в темата пише как се борави с Fastboot при смяна на радиото
през Terminal (сваляш който и да е от маркета - изисква Root) - по-горе в темата пише какво се пише в терминала за инсталация на Recovery
или с някоя допълнителна програма: Root Toolbox, Rom Manager и прочие
Цитирай
#10

Това ми е проблема " В този случай просто премахнете ROOT-a, за да се върнете към оригиналния recovery image и след това вече ще можете да използвате тази инструкция." , искам да те попитам как се премахва руут и как да разбера дали имам защото телефонът съм си го купил 2 ръка. И искам да те попитам нужен ли е руут за да си ъпгрейдна андроида до 2.1 или 2.3 например ? Моят е 1.5 cupcake .П.С. Извинявам се за неудобството но от скоро работя с андроид! Smile

LG L7->LG G2
Цитирай
#11

Aми Root-a Се премахва с някоя от програмите за root:
z4root, universal androot и т.н - не ги знам всичките, но трябва да пробваш с някоя от тях да го unroot-неш
Цитирай
#12

Ами пробвах с z4root и ми пише Congratulations! This device have root access! значи имам но все още нз как да го прамехна

LG L7->LG G2
Цитирай
#13

Пак със z4root, Но този път избери Unroot Confusedtupid:
Цитирай
#14

silvi7412 написа:Това ми е проблема " В този случай просто премахнете ROOT-a, за да се върнете към оригиналния recovery image и след това вече ще можете да използвате тази инструкция." , искам да те попитам как се премахва руут и как да разбера дали имам защото телефонът съм си го купил 2 ръка. И искам да те попитам нужен ли е руут за да си ъпгрейдна андроида до 2.1 или 2.3 например ? Моят е 1.5 cupcake .П.С. Извинявам се за неудобството но от скоро работя с андроид! Smile

Аз имам същият проблем android терминал ми изкарва no permission а z4root не иска да ми се инсталира на телефона изписва че не може да се инсталира на самия телефон. Как да си унруутна телефона моля за помощ

Горд собственик на Sony Ericsson Xperia Arc s (Misty Silver Version)
Цитирай
#15

universal androot?
Цитирай
#16

suffer написа:universal androot?

Не съм пробвал, сега ще пробвам и ще пиша какво е станало.

Горд собственик на Sony Ericsson Xperia Arc s (Misty Silver Version)
Цитирай
#17

@suffer Евалата за темата. Не бях пробвал досега, но всичко мина по вода за 32А. Само да си харесам ROM сега. :bow:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#18

Всичко по темата е супер и работи! Благодарство на suffer! Телефона HTC Magic от това :

SAPPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H
HBOOT-1.33.0009 (SAPP100000)
CPLD-12
RADIO-3.22.20.17
May 8 2009,21:02:32

стана това:
SAPPIRE PVT 32A ENG S-OFF H
HBOOT-1.76.2007 (SAPP10000)
CPLD-12
RADIO-6.35.10.10

С радост без много да мисля побързах да му инстална някакъв кустъм РОМ ( 2.3.7) !
И тук сгреших .............. Беше бавен и лаагав .............. както и да е! Та после от глупост сложих Стоков РОМ!

И сега ОТ 10 ДНИ НЕ ЗНАМ КАКВО ВЕЧЕ ДА ЧЕТА. Сериозно .С това съм и не мога да заредя никакъв РОМ!Моля ви насочете ме на някъде или ПОМОГНЕТЕ :

SAPPHIRE PVT 32A SHIP S-ON H
HDBOOT-1.76.0013 (SAPP10000)
CPLD-12
RADIO-6.35.08.29
feb 1 2012 , 22:08:00

INFO Device CID is not super CID
INFO CID is VODAP024
INFOsetting. cid::VODAP024
INFO serial number: HT95XKF09862

Image version : 3.54.0.0

П.С. Съжалявам че пълня хубавата тема с въпроси! Но ми се видяха хората тук най-компетентни и за това пиша тук!
Ако не е за тук моля ви насочете ме на някъде! Имам вече регистрации в повечето андроид и дев форуми!

С Поздрави Иво
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)