Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скрийншотове от вашите телефони
#51

Ето и моята EXPERIA X10 Cool

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
Аксесоари
#52

ето го и моят геройSmile

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#53

Smile

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#54

Cool

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#55

Wink

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#56

Macc, не лоша тема, обаче този черен часовник е абсолютно безсмислен Wink Или му смени цвета или го махни направо - поне аз никога не бих могъл да видя колко е часът Tongue
Цитирай
#57

macc написа:Wink

защно не си сложи скреновете в 1 пост?

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#58

killer4o написа:Macc, не лоша тема, обаче този черен часовник е абсолютно безсмислен Wink Или му смени цвета или го махни направо - поне аз никога не бих могъл да видя колко е часът Tongue



да знам и мен ме дразни черният часовник не знам как да сменя цвета му нито как да го махна ако знаеш как помогни с съвет моляWink)

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#59

Мога да ти помогна със съвет, обаче само дотам Wink Като начало трябва да си с руутнат телефон, след това трябва да намериш .xml файловете, в които се съдържат настройките за облика на телефона ти и да редактираш този, в който са настройките за цвета на часовника :p
Е... разбира се, винаги можеш да си инсталираш spare parts и да си го настроиш от там Big Grin условието за руутнатост обаче си остава дори при този вариант Smile

Edit: Опс, сега видях, че си с Cronos Froyo... значи 100% имаш руут. Виж в настройките дали няма spare parts или в менюто - понякога я слагат като бонусче. Ако я няма си я свали отнякъде (бих ти дал линк, но съм с gprs нет и докато отворя гугъл ще си си сменил рома Tongue ).
Цитирай
#60

Ето го и моето lg опосумче
[Изображение: arx1281729631a.png]
[Изображение: opt1281730694b.png]
[Изображение: klz1281731661i.png]
[Изображение: bfi1281732192x.png]
[Изображение: cqs1281732311e.jpg]

[colour=darkgreen]SAMSUNG GALAXY S4[/colour]
Цитирай
#61

@macc как се казва уиджета на последната снимка май беше което показва батерия рам сд карта предварително мерси

HTC TATTOO Tongue
Цитирай
#62

Coolrogue написа:@macc как се казва уиджета на последната снимка май беше което показва батерия рам сд карта предварително мерси

android.systeminfowidget се казва ето ти гоWink))

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#63

killer4o написа:Мога да ти помогна със съвет, обаче само дотам Wink Като начало трябва да си с руутнат телефон, след това трябва да намериш .xml файловете, в които се съдържат настройките за облика на телефона ти и да редактираш този, в който са настройките за цвета на часовника :p
Е... разбира се, винаги можеш да си инсталираш spare parts и да си го настроиш от там Big Grin условието за руутнатост обаче си остава дори при този вариант Smile

Edit: Опс, сега видях, че си с Cronos Froyo... значи 100% имаш руут. Виж в настройките дали няма spare parts или в менюто - понякога я слагат като бонусче. Ако я няма си я свали отнякъде (бих ти дал линк, но съм с gprs нет и докато отворя гугъл ще си си сменил рома Tongue ).


мерси за отговора сега полезен бешеWink)
но 2.2 още е много бъгавичък или аз не мога да свикна с него понеже няма сиенс и ще се върна на кроноса 2.1.3....

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#64

macc написа:
Coolrogue написа:@macc как се казва уиджета на последната снимка май беше което показва батерия рам сд карта предварително мерси

android.systeminfowidget се казва ето ти гоWink))

Много е добро. Сега го сложих. Мерси Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#65

Be6i4 написа:
macc написа:
Coolrogue написа:@macc как се казва уиджета на последната снимка май беше което показва батерия рам сд карта предварително мерси

android.systeminfowidget се казва ето ти гоWink))

Много е добро. Сега го сложих. Мерси Smile
моля за нищо пак заповядай както се казваSmile) Wink

Samsung GT-I9300 GALAXY SIII
Цитирай
#66

и аз много благодаря :-)

HTC TATTOO Tongue
Цитирай
#67

И тук идва симпъла на моя телефон Smile
[Изображение: misc.php?item=293&download=0]
Цитирай
#68

yovkomm написа:Ето и моята EXPERIA X10 Cool
Можеш ли да ми кажеш как се казва уиджета с времето и часовника в горната част на екрана ти ?

Samsung Galaxy S V Shimmery White - Samsung Galaxy S III Marble White - Sony Ericsson Xperia X10i Luster White
Цитирай
#69

Zheleff написа:
yovkomm написа:Ето и моята EXPERIA X10 Cool
Можеш ли да ми кажеш как се казва уиджета с времето и часовника в горната част на екрана ти ?



Уиджета с часовника беше заводски телефона ми е на БГ и е последния в графа Уиджети казва се Цифров часовник а за времето е com.androidapps.widget.weather2.v6.5.apk ако искаш мога да ти дам линк

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#70

Няма да е лошо Smile

Samsung Galaxy S V Shimmery White - Samsung Galaxy S III Marble White - Sony Ericsson Xperia X10i Luster White
Цитирай
#71

Zheleff написа:Няма да е лошо Smile

http://dox.bg/files/dw?a=a2f3462726 по нова версия е не съм я пробвал докато търсех линка видях че има ъпдейт и за това ти давам него

Ако очакваш неочакваното...то не става ли неочакваното очаквано?. Samsung Galaxy NEXUS White 4.3
Цитирай
#72

Ето и от моето Тату Smile
Без SenseUI:
[Изображение: a87be195709eb8b0.png] [Изображение: 820b1b6aaf283be7.png]
Със SenseUI:
[Изображение: 7d6c633f6a579e90.png] [Изображение: 42580fb9fcd40469.png] [Изображение: 42f54efe83f9ecb8.png]
Цитирай
#73

Ето от моето мото.

[Изображение: 2d0fcc2d823d16b2.png] [Изображение: eb6709a09d71fc81.png] [Изображение: e5e207d687927e7c.png] [Изображение: d732ec00f91aae31.png] [Изображение: 329247afb21bc48b.png]
Цитирай
#74

Абе това с българския език на ЛГ-то много ми допада, на ХТС има ли възможност да стане по същия начин?
Цитирай
#75

NRG написа:Абе това с българския език на ЛГ-то много ми допада, на ХТС има ли възможност да стане по същия начин?
Тц! Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)