Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FAQ]Samsung Galaxy S Plus Често задавани въпроси и отговорите им
#1

Всички отговори на почти всички въпроси
Съдържание:
1. Въпроси за Андроид

2. Въпроси за хардуера

3. Въпроси за софтуера

4. Въпроси за приложения

5. Въпроси за модифициране
6. Други


7.Още
КАК ДА НЕ СИ БРИКНЕМ ТЕЛЕФОНА


Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво за труда и синтезираното инфо. Темата би могла да стане важна :bow:

ПС: Очаквам втора част - Step by step инсталация на Cranium Rom 4.0.3 за SGS+ Wink

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай
#3

Евала ... ако я имаше преди 3 седмици щеше да ми спести много ровене в XDA Smile Браво за труда темата е супер !

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#4

lifelover написа:Браво за труда и синтезираното инфо. Темата би могла да стане важна :bow:

ПС: Очаквам втора част - Step by step инсталация на Cranium Rom 4.0.3 за SGS+ Wink
утре вечер ще се постарая да направя и тема как се слага краниум ром рс8

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#5

Колега, всичко е много добре, само, че Cranium-а може да пише, че е с 4.0.3, ама не е... Не знам защо го пише :unknw:

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#6

despolov написа:
lifelover написа:Очаквам втора част - Step by step инсталация на Cranium Rom 4.0.3 за SGS+ Wink
утре вечер ще се постарая да направя и тема как се слага краниум ром рс8

:thumbup: С нетърпение я чакам!

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай
#7

bun7ar написа:Колега, всичко е много добре, само, че Cranium-а може да пише, че е с 4.0.3, ама не е... Не знам защо го пише :unknw:
Объркал съм се със това 4.0. и аз немога да разбера защо пише 4.0.3 вместо 2.3.6

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#8

Колегата доста се е постарал и мисля че темата трябва да се отбележи като важна. Отговаря на много въпроси иначе пръснати из множество теми и стотици коментари. :cheers:

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#9

готови сте и със темата за краниум ром

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#10

мерси а ако някой има някакви проблеми да пита ще му се отговори

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#11

Какво означава изгорели пиксели? Или по-точно не какво означава, а как изглеждат. Имам лека (много къса и малка) драскотина под стъклото, може ли да е изгорял пискел, че не съм запознат. Поздрави.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#12

не от тази драскотина няма как да ти се повреди пиксел ако нещо на екрана му изгори и от тая комбинация пробваш дали всичко по тел. ти работи а пък и там са само основните цветове прбвай го нищо не ти струва

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#13

Edit: Всичко е точно, само да попитам какво правят "Sub key" и "Magnetic" от теста *#0*# ?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#14

колега да ти кажа и аз незнам за какво значат

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#15

Не мога да свържа СГС+ с Кийс. Къде бъркам? Зацепило е на свързване и нито ми дава грешка, нито се връзва! Някой да има идея какво да направя?!
Цитирай
#16

krassi78 написа:Не мога да свържа СГС+ с Кийс. Къде бъркам? Зацепило е на свързване и нито ми дава грешка, нито се връзва! Някой да има идея какво да направя?!
Колега днес излезе нова версия на Киис, ъпдейтни я и би трябвало да стане.
Цитирай
#17

bektop написа:
krassi78 написа:Не мога да свържа СГС+ с Кийс. Къде бъркам? Зацепило е на свързване и нито ми дава грешка, нито се връзва! Някой да има идея какво да направя?!
Колега днес излезе нова версия на Киис, ъпдейтни я и би трябвало да стане.

Точно с нея се мъча. До сега нямах Кийс.
Цитирай
#18

krassi78 написа:
bektop написа:
krassi78 написа:Не мога да свържа СГС+ с Кийс. Къде бъркам? Зацепило е на свързване и нито ми дава грешка, нито се връзва! Някой да има идея какво да направя?!
Колега днес излезе нова версия на Киис, ъпдейтни я и би трябвало да стане.

Точно с нея се мъча. До сега нямах Кийс.
Тогава свали драиверите от тук http://dox.abv.bg/files/dw?a=c44be186d7 и ги преинсталирай, после рестарт на компа и след това първо стартираш Кииса и след това слагаш кабела, провери и в настройките на телефона / настройки - мрежа и безжична връзка - USB настройки - трябва да имаш отметка на Samsung Kies
Цитирай
#19

Е за отметката не се бях сетил! Много БЛАГОДАРЯ!!!
Цитирай
#20

Вече всичко е ОК и ъпгрейднах до 2.3.5 Smile
Цитирай
#21

Колеги, трябва ли да направя ресет след ъпдейта или не е задължитвлно, понеже тел. не го направи сам?
Цитирай
#22

да препоръчително е да направиш хард ресет след флашване

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#23

мн благодаря!
Цитирай
#24

За нашите телефони бачка ли Chainfire 3D и от къде мога да го сваля?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#25

бачка чейнфайъра и аз даже го ползвам сега ще ти го кача и ти давам линк

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)