Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FAQ]Samsung Galaxy S Plus Често задавани въпроси и отговорите им
#76

bubka0825 написа:Здравейте!От скоро ползвам този телефон и теглих проложения от маркета,но сега ми изписва ,че се тегли а не ми дава.Въпросът ми е знаете ли от какво може да е и дали има вероятност да се оправи? Sad Sad Sad

Здравей. Ето как се оправя проблема:
https://www.androidbg.com/forum/topic399...store.html

Samsung Galaxy S Plus
Цитирай
Аксесоари
#77

Може ли брикнат телефон да се поправи и как? Хубаво е всички да са наясно какво ги чака ако не са си научили добре урока.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#78

Ако не пали по никакъв начин телефона - може само с JTAG.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#79

Здравейте, може ли да деинсталирам програми, които са дошли инсталирани с телефона? Не ги ползвам, а заемат място. Ако е възможно къде трябва да отида, за да ги деинсталирам. Програмите, които съм си инсталирам, мога да ги махна и е като за аборигени, но тези които са заводско инсталирани не мога да ги махна. Благодаря за съдействието.

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#80

Можеш. Трябва да си root-неш телефона и после да ги махнеш с root explorer. Но внимавай кои махаш, защото не всички могат да се махат.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#81

Възможно ли е S Plus да се руутне без да се променя бинарният брояч ? Възможно ли , също така да се разменят вътрешната и външната памет ?

LG G4
Nokia 7 Plus
Huawei Nova 5T
Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#82

Здравейте, за да не отварям нова тема, затова тука ще попитам, ако може някой да съдейства.
Търся си програма за Samsung Galaxy S Plus, която да отчита шума в дВ. От "Маркета" на телефона инсталирах няколко, но не съм доволен от тях, защото отчитаните стойности много играят, дори като затисна с пръст микрофона на телефона, равнището на шум не намалява. При почуквате с нокът около слушалката, няма рязък пик на покачване силата на звука. Предполагам, че тези програми са демо версии и само зачитат дейност, а не отчитат коректно нещата. Може да греша, но като цяло не съм доволен от тях. Изтеглих си тези програми: Soundmeter, Noise, Noise Tube Mobile, My Sound Meter.
Ако може някой да препоръча такава програма, която да отчита коректно шума, моля да сподели. Ако все пак възможностите на тези програми са такива и въпреки странните данни, които виждам, да са нормални, ще се примиря с този факт.
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай
#83

Здравейте!
На женами тела galaxy s plus от известно време почна да се изключва сам когато падне под 45% батерия.Изключва два пъти един след друг и на третия вече показва че няма батерия...Четох,че може да е от версията на андроида,тъй като е 2,3,3...обаче нещо не ми се рискува да слагам 2,3,5 щото да не го сгъна....Та въпроса ми е може ли да е от друго или нема начин ще се рутва...Няма някви програми които да сгъват батерията ровил съм го доста време изтрил съм всичко излишно....Моля за малко съдействие.
Благодаря предварително!
Поздрави!
Цитирай
#84

кичоне написа:Здравейте!
На женами тела galaxy s plus от известно време почна да се изключва сам когато падне под 45% батерия.Изключва два пъти един след друг и на третия вече показва че няма батерия...Четох,че може да е от версията на андроида,тъй като е 2,3,3...обаче нещо не ми се рискува да слагам 2,3,5 щото да не го сгъна....Та въпроса ми е може ли да е от друго или нема начин ще се рутва...Няма някви програми които да сгъват батерията ровил съм го доста време изтрил съм всичко излишно....Моля за малко съдействие.
Благодаря предварително!
Поздрави!

Направи фактори ресет и пробвай от настройките на самия телефон да си ъпдейтнеш андроида до 2.3.5 или 2.3.6.. Няма да ти е нужен руут. Ако това не помогне, ще се налага да го руутваш ;д
Цитирай
#85

Значи без тоя фактори ресет няма да сстане така ли.Защото аз пробвах няколко пъти през тела,но ми изписва че няма актуализация...
Цитирай
#86

Направих нулиране на фабричните данни и пак пробвах да актуализирам,обаче пак си ми изписва,че няма актуализация.Тъпото е,че забравих да копирам тел.указател в сим картата и сега няма тел.номера....
Цитирай
#87

проблема с батерията решен,но с нова батерия не с упдейт...Батерията беше се бодула като балон и явно беше сгънала нещо...и сега всичко е ток..даже му сложих и 2,3,5 преди малко...Благодаря за помоща Smile
Цитирай
#88

Не знам дали е тук мястото, но ако можете помогнете как да си оправя тел., тъй като днес едно момче ми е нарисувал шаблона много пъти и сега ми иска и-мел и парола знам ги но не знам защо ми изписва "грешно потребителско име или парола", обеден съм, че правилно ги въвеждам. Моделът е Samsung-GT-s5300, моля за ПОМОЩ. Благодаря ви предварително!!! :unknw: :unknw: :wall: :wall: :wall: :facepalm: Cry :/ :confused: :confused:
Цитирай
#89

Здравейте, смятам да си сложа оригинален ром Gingerbread 2.3.6 на моя Самсунг Галакси С +. Избрал съм си държава от Nordic Countries.Но ето на тази снимка не пише коя версия e. А пък ми се струва по-нова версия понеже е от 2013 г.
http://prikachi.com/images/133/6426133U.jpg.
А пък тази е по-стара-версия http://prikachi.com/images/140/6426140U.jpg Та въпроса ми е коя версия да слагам 2013 или 2012.
Цитирай
#90

Помощ! Децата ми блокираха телефона след многократно сгрешен шаблон за отключване.Как да го отблокирам? :wall:
Цитирай
#91

Здравейте! Преди време имах Samsung Galaxy S Plus, но след падане му се напука дисплея. Въпросът ми е мога ли да намеря от някъде друг такъв който да е с други повреди и да ползвам неговия дисплей? Предварително благодаря!
Цитирай
#92

Здравейте, бих желал да попитам версията 2.3.6 от къде мога да я изтегля? Преди време си ъпдейтнах телефона до 2.3.5, а тази по-новата версия не я откривам. Из форума прикачените линкове не са активни :-(
Може да е стар телефона, но се използва.
Поздрави

Smsung Galaxy S Plus GT-I9001; Xiaomi RedMi Note 2 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)