Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FAQ]Samsung Galaxy S Plus Често задавани въпроси и отговорите им
#26

Мерси. Кога?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
Аксесоари
#27

заповядай колега http://www.mediafire.com/?h87rbmt1xihvqpq ето тука ти го качих и при мен работи

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#28

Мерси много, колега. За кои игри го ползваш, че не тръгват?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#29

Колега @despolov,понеже в този пост обвиняваш колегата @kasadawa в цитирам: [box]копирано и поставено само да си трупаш реитинга да се чудиш какво да направиш та и тебе да те има при важните теми[/box],ти къде написа че тази тема е почти изцяло копи паст от тази и къде написа благодарности за автора на тази тема @xcizor???
Хората ти пишат браво за труда,а ти главно си копи и пастнал от @xcizor, дори не си е поправил на места
despolov написа:Galaxy S2 притежава “умен” чип, който пази тези данни вътре в себе си.
ти не пишеше ли за Galaxy S plus
Цитирай
#30

да основата ми е от с2, гио, галакси р, галакси ноте, и от асе изчел съм за всеки телефон и навсякаде какво е написано някои неща се повтарят както забеляза.

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#31

Критика написа:Колега @despolov,понеже в този пост обвиняваш колегата @kasadawa в цитирам: [box]копирано и поставено само да си трупаш реитинга да се чудиш какво да направиш та и тебе да те има при важните теми[/box],ти къде написа че тази тема е почти изцяло копи паст от тази и къде написа благодарности за автора на тази тема @xcizor???
Хората ти пишат браво за труда,а ти главно си копи и пастнал от @xcizor, дори не си е поправил на места
despolov написа:Galaxy S2 притежава “умен” чип, който пази тези данни вътре в себе си.
ти не пишеше ли за Galaxy S plus
Напълно съм съгласен с колегата Критика.Темата е напълно копи пейстната от с2, а Десполов има наглостта да разправя из форума ,че хората преписвали един от друг ,при условие ,че първо не е така ,пък и второ ,не гледа в собствената си пъница какви ги е надробил, пък даже има наглостта да казва на хората ,които правят уроци за пръв път ,че едвали не, не струват ,че неговите са най-добри(преписани).Поне хората се стараят да помогнат на общността и най-важното е че тяхните творения са авторски . Десполов стига лъга ,че си чел в другите раздели и едва ли не от там го знаеш това. Как пък една дума не написа ,различна от тази на xcizor? Поне като я копираш я копирай цялата ,защото в нея има важни неща,за които xcizor е писъл, а ти си ги изтървал.
Цитирай
#32

Имам 5 андроид телефона мислиш ли че не съм ги чел всичките теми за тези тел. Имам с плюс гио х8 с2 и един приятел има ноте и аз му го флашвам и чета из темата.Преценил съм че няма нужда и другото да се слага.

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#33

despolov написа:Имам 5 андроид телефона мислиш ли че не съм ги чел всичките теми за тези тел. Имам с плюс гио х8 с2 и един приятел има ноте и аз му го флашвам и чета из темата.Преценил съм че няма нужда и другото да се слага.
Най-важното е,ме си копнал чуждия труд и те е срам да си го признаеш.
Цитирай
#34

така е така е наистина

и най се издразних на тоя критика някои от нашата тема направил си нов акаунт постнал едно мнение да не го знаем кои е работи под прикритие :Д

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#35

despolov написа:така е така е наистина

и най се издразних на тоя критика някои от нашата тема направил си нов акаунт постнал едно мнение да не го знаем кои е работи под прикритие :Д
Не съм под никакво прикритие. Не си ме виждал до сега ,защото сега реших да се регна ,но дори и като гост знам какво се случва в форума. Споко, вече ще ме виждаш по-често.
Цитирай
#36

Колеги за S и S+ няма да има ICS така ли? :/

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#37

Официален не Smile А иначе вече излязоха къстъм ромове на ICS
Цитирай
#38

навигация на бьлгария от

каде
дамерия
на
Цитирай
#39

veiko написа:навигация на бьлгария от

каде
дамерия
на
Има цял раздел за тая работа https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html
Ако и това не ти стига не знам какво друго.
Цитирай
#40

Един бърз въпрос. Има ли Бг меню този телефон,защото днес на мой приятел в магазин на Глобул му казали,че няма?!
Цитирай
#41

vertu написа:Един бърз въпрос. Има ли Бг меню този телефон,защото днес на мой приятел в магазин на Глобул му казали,че няма?!
Има. Кажи на тия от глобул, че нищо не разбират.
Цитирай
#42

Здравейте.
Играх си с телефона и случайно направих Screenshot на началния екран.

Някой може ли да ми подскаже, какво всъщност съм натиснал, защото вече не мога да налучкам комбинацията?

Благодаря предварително.

Поздрави.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#43

back + home
Цитирай
#44

vesko01 написа:back + home
Супер си! Стана!

Много ти благодаря vesko01 Smile

Поздрави.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#45

Здравейте.

На SGS+ стоковия музикален mp3 плеер CorePlayerService - Версия 1.0 нещо ми се бъгна. Смених някак си, без да разбера как, първоначалната картинка. Зелено-жълтия тапет, който си стоеше при възпроизвеждане на музика се смени с някаква глупава картинка, а също така яркоста на дисплея значително се намали.

Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Как мога да възстановя плеера в първоначалното му състояние?

Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#46

Относно хард ресет

*2767*3855# - този код къде да го вкарам? В телефона нямам прозорец в който да го впиша.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#47

Nik_1 написа:Относно хард ресет

*2767*3855# - този код къде да го вкарам? В телефона нямам прозорец в който да го впиша.
в Dialer.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#48

Само да добавя че ако ползвате AOSP Rom едва ли ще проработят самсунг кодовете Smile

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#49

Be6i4 написа:
Nik_1 написа:Относно хард ресет

*2767*3855# - този код къде да го вкарам? В телефона нямам прозорец в който да го впиша.
в Dialer.
"В Dialer" ще рече, че го набирам все едно набирам телефонен номер и след това натискам зелената слушалка, нали така?

Благодаря за бързия отговор.

Поздрави.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#50

Nik_1 написа:
Be6i4 написа:
Nik_1 написа:Относно хард ресет

*2767*3855# - този код къде да го вкарам? В телефона нямам прозорец в който да го впиша.
в Dialer.
"В Dialer" ще рече, че го набирам все едно набирам телефонен номер и след това натискам зелената слушалка, нали така?

Благодаря за бързия отговор.

Поздрави.

Да обаче няма да е нужно да натискаш зелена слушалка, след въвеждането на последния символ започва hard reset-а. Така че внимавай да не си загубиш информацията без да искаш.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)