Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[FAQ]Samsung Galaxy S Plus Често задавани въпроси и отговорите им
#51

stiebel написа:Да обаче няма да е нужно да натискаш зелена слушалка, след въвеждането на последния символ започва hard reset-а. Така че внимавай да не си загубиш информацията без да искаш.
Ааа, ясно.
Много ти благодаря за инфото, колега stiebel Smile !

Поздрави.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
Аксесоари
#52

Да попитам и аз.Когато звънне телефона първите 2,3 секунди е тиха мелодията и след това се усилва-нормално ли е това?Слагах и системни мелодии за звънене пак същото.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#53

И при мен е така, нормално е
Цитирай
#54

Колеги,при видео връзка през Skype отсреща ме виждат обратно,при завъртане на 180гр. аз виждам обратен образ.Как да се оправи?
Цитирай
#55

И аз колега съм така,при мен образа го виждам нормално но моя отсреща го виждат обратно,трябва да рооотеитна моя образ с главата надолу за да виждат отатък -нормално.Ко става тук при др.телефони нямаше тия въртения

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#56

Искам да ви помоля да ми предложите някакъв нов софтуер и дали е удачно да си сменям моя 2.3.3
Цитирай
#57

mopsbg81 написа:Искам да ви помоля да ми предложите някакъв нов софтуер и дали е удачно да си сменям моя 2.3.3
Ми дали е удачно всеки сам си решава,но поне мини на 2.3.5- официалния за България

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#58

mopsbg81 написа:Искам да ви помоля да ми предложите някакъв нов софтуер и дали е удачно да си сменям моя 2.3.3

Мушни телефона в компа киес и ъпдейтвай .... 2.3.3 по последни мои наблюдения има дрейн

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#59

Предварително се извинявам за глупавия въпрос но до сега бях с Нокиа и не съм работил с андроид. Искам да си купя Самсунг галакси ес плюс .Четох във форума , че ако е с версията 2.3.3 батерията може да пада много бързо. Та въпросът ми е - Ако го свържа с киес-а ще се ъпдейтне ли до 2.3.5? Благодаря предварително за отговора Angel
Цитирай
#60

screamer написа:Предварително се извинявам за глупавия въпрос но до сега бях с Нокиа и не съм работил с андроид. Искам да си купя Самсунг галакси ес плюс .Четох във форума , че ако е с версията 2.3.3 батерията може да пада много бързо. Та въпросът ми е - Ако го свържа с киес-а ще се ъпдейтне ли до 2.3.5? Благодаря предварително за отговора Angel
Ще се ъпдейтне ако е със стоков ром(официален) .Иначе има други начини да се ъпдейтне(Odin-примерно)https://www.androidbg.com/forum/topic318...ariya.html тъй че първо го вземи после заповядай в нашия форум,тук всичко пише LolУспех -телефона е супер няма да съжаляваш

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#61

Благодаря за бързия и точен отговор chokoooo :cheers:
Цитирай
#62

Здравейте,
тъй като отскоро и аз съм собственик на този телефон искам да попитам два въпроса.
1. Какъв клас micro SD карта е подходяща за него
2. Има ли начин да си прехвърля на него SMS от Nokia 7500 (не е със symbian).
Цитирай
#63

Здравейте.
Моля знаещите да ме светнат по въпроса: Твърд предпазен заден капак от Galaxy S ще ми пасне ли за гръб на моя Galaxy S PLUS ?

Благодаря за отговорите предварително.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#64

Добър ден, наскоро си взех телефон Samsung Galaxy S Plus.И имам няколко въпроса за него:
1.Възможно ли е да му се сложи на дисплеят стъклото Gorilla Glass , и ако е възможно колко ли ще ми струва ?
2.Тази micro SD карта подходяща ли е за него-http://smartphone.bg/microsds-samsung-samsung_micro_sd_card_16gb_class10_plus_
3. Имам един проблем който не е голям, но все пак е проблем.Защо когато искам да изтeгля приложение от андроид маркет(тегля го през компютъра ,а не през Wi-Fi).Свързвам телефона към компютъра, регистрирал съм се в маркета и пак не ми дава да го дръпна.Това е само през компютъра през Wi-Fi работи маркета.
Прилагам данни за смартфона:
Версия на Андроид-2.3.5 Gingerbread
Никога не е руутван, със стоков ,ром, firmware.С една дума нищо не съм пипал.
П.С Надявам се че ,сте ме разбрали. Smile
Цитирай
#65

Techteh написа:Добър ден, наскоро си взех телефон Samsung Galaxy S Plus.И имам няколко въпроса за него:
1.Възможно ли е да му се сложи на дисплеят стъклото Gorilla Glass , и ако е възможно колко ли ще ми струва ?
2.Тази micro SD карта подходяща ли е за него-http://smartphone.bg/microsds-samsung-samsung_micro_sd_card_16gb_class10_plus_
3. Имам един проблем който не е голям, но все пак е проблем.Защо когато искам да изтeгля приложение от андроид маркет(тегля го през компютъра ,а не през Wi-Fi).Свързвам телефона към компютъра, регистрирал съм се в маркета и пак не ми дава да го дръпна.Това е само през компютъра през Wi-Fi работи маркета.
Прилагам данни за смартфона:
Версия на Андроид-2.3.5 Gingerbread
Никога не е руутван, със стоков ,ром, firmware.С една дума нищо не съм пипал.
П.С Надявам се че ,сте ме разбрали. Smile

1. Телефона си е с Gorilla Glass, няма нужда да слагаш... :rofl:
2. Да.
3. През компа може само да си избереш приложения в Google Play аа те се инсталират сами когато имаш включени данни на фонов режим и си свързан с интернет(3G или WIFI)

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#66

stiebel написа:
Techteh написа:Добър ден, наскоро си взех телефон Samsung Galaxy S Plus.И имам няколко въпроса за него:
1.Възможно ли е да му се сложи на дисплеят стъклото Gorilla Glass , и ако е възможно колко ли ще ми струва ?
2.Тази micro SD карта подходяща ли е за него-http://smartphone.bg/microsds-samsung-samsung_micro_sd_card_16gb_class10_plus_
3. Имам един проблем който не е голям, но все пак е проблем.Защо когато искам да изтeгля приложение от андроид маркет(тегля го през компютъра ,а не през Wi-Fi).Свързвам телефона към компютъра, регистрирал съм се в маркета и пак не ми дава да го дръпна.Това е само през компютъра през Wi-Fi работи маркета.
Прилагам данни за смартфона:
Версия на Андроид-2.3.5 Gingerbread
Никога не е руутван, със стоков ,ром, firmware.С една дума нищо не съм пипал.
П.С Надявам се че ,сте ме разбрали. Smile

1. Телефона си е с Gorilla Glass, няма нужда да слагаш... :rofl:
2. Да.
3. През компа може само да си избереш приложения в Google Play аа те се инсталират сами когато имаш включени данни на фонов режим и си свързан с интернет(3G или WIFI)
Понеже съм начинаещ в тези работи благодаря ти, че ме осветли. А за Gorilla Glass ми казаха в глобул когато го купих ,че няма телефона такова защитно покритие. Само Samsung Galaxy S II имал такова покритие .И затова реших да попитам.
Цитирай
#67

Techteh написа:
stiebel написа:
Techteh написа:Добър ден, наскоро си взех телефон Samsung Galaxy S Plus.И имам няколко въпроса за него:
1.Възможно ли е да му се сложи на дисплеят стъклото Gorilla Glass , и ако е възможно колко ли ще ми струва ?
2.Тази micro SD карта подходяща ли е за него-http://smartphone.bg/microsds-samsung-samsung_micro_sd_card_16gb_class10_plus_
3. Имам един проблем който не е голям, но все пак е проблем.Защо когато искам да изтeгля приложение от андроид маркет(тегля го през компютъра ,а не през Wi-Fi).Свързвам телефона към компютъра, регистрирал съм се в маркета и пак не ми дава да го дръпна.Това е само през компютъра през Wi-Fi работи маркета.
Прилагам данни за смартфона:
Версия на Андроид-2.3.5 Gingerbread
Никога не е руутван, със стоков ,ром, firmware.С една дума нищо не съм пипал.
П.С Надявам се че ,сте ме разбрали. Smile

1. Телефона си е с Gorilla Glass, няма нужда да слагаш... :rofl:
2. Да.
3. През компа може само да си избереш приложения в Google Play аа те се инсталират сами когато имаш включени данни на фонов режим и си свързан с интернет(3G или WIFI)
Понеже съм начинаещ в тези работи благодаря ти, че ме осветли. А за Gorilla Glass ми казаха в глобул когато го купих ,че няма телефона такова защитно покритие. Само Samsung Galaxy S II имал такова покритие .И затова реших да попитам.

За повече инфо или ако не вярваш : http://www.gsmarena.com/samsung_i9001_ga...s-3908.php

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#68

извинете. и аз съющм с галакси плюс но съм с андроид 2.3.4 има ли по нова версия официално и как мога да обновя благодаря предварително. : ))
Цитирай
#69

toshkuu-bee написа:извинете. и аз съющм с галакси плюс но съм с андроид 2.3.4 има ли по нова версия официално и как мога да обновя благодаря предварително. : ))
Здравей,

Позледната версия е 2.3.6. Може да проверяваш за нови версии - тук

Препоръчвам ти upgrade с Odin.

P.S. И не задавай един и същ въпрос на 3 места! Confusedtupid:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#70

Искам да попитам, каква може да е причината телефонът ми да забива? Имам Samsung Galaxy S Plus и от време на време ми забива.

П.П. Ако може да ми отговорите на ЛС. Благодаря предварително! Smile
Цитирай
#71

Здравейте , от няколко дни нещо ме тревожи. Имам Samsung Galaxy S Plus разполагам с 8 GB вградена памет,а отделно понеже явно не е налична цялата памет се дели на няколко части. Едната пише системна памет 1,1 GB, а другата пише ,че е usb памет която е 4,8 GB (SD card). Повечето приложения включително и някой игри са в системната памет, а другата част от приложенията плюс игрите са в SD card. Въпросът ми е ако всички приложения и игри ги преместя в usb паметта, за да освободя системната памет ще се развали ли нещо или бъгне или още по-лошо да не стане направо за сервиз.
Ако нещо не ви е ясно ще прикача снимки, но в момента не мога понеже съм на работа.
Цитирай
#72

Здравейте колеги, чудя се дали някой ще ми помогне .. трябват ми Live wallpaper-ите от този телефон .. от къде мога да си ги изтегля ? Ако може да ми дадете линк .. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile
Цитирай
#73

здравейте нов съм в андроида.искам да попитам понеже си купих samsung galaxy s plus и видях в интернет че телефона има 8гб вградена памет и 512 мб рам . а на телефона които купих пише 4.98 гб вградена памет и 359 mb ram
Цитирай
#74

RAM паметта, реално си е 512MB. Показва 359, защото около 150MB са резервирани за системни приложения. С други думи 359MB е реалната свободна за използване памет.

8-те GB също не са 8, поради сходни причини. Все пак имаш инсталирана операционна система с куп драйвери и приложения към нея.

Device: Samsung(GT-I9001) Galaxy S+ @ 2.3.5 Nordic Countries(I9001XXKPJ)
Цитирай
#75

Здравейте!От скоро ползвам този телефон и теглих проложения от маркета,но сега ми изписва ,че се тегли а не ми дава.Въпросът ми е знаете ли от какво може да е и дали има вероятност да се оправи? Sad Sad Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)