Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(УРОК)Как се слага къстъм ром(краниум ром)на Samsung Galaxy S Plus
#51

Колега .... моят съвет е преди да го инсталираш да попрактикуваш малко с по лесни за инсталиране неща .... влез пак в рековъри и сложи отново брууд рома ... работи достатъчно бързо деодекс е и е на 2.3.6 .... просто без да ми се обиждаш но още нямаш опита(както и аз) за да го инсталираш това чудо, аз като се пробвам и ако се сблъскам с подобни проблеми ще ти пиша на лично но моят съвет е че брууд рома е достатъчно функционален а и на бруда можеш да си сложиш някой клокнат краниум кернел ако толкова имаш мерак .... незнам според мен слагай бруда и за момента не се мъчи с другия .... поне докато не навлезеш в нещата и не попрочетеш повече по темата защото така предполагам ти е много досадно след всеки проблем да чакаш някой да се сети да ти отговори ... а не искам да съм черноглед но когато човек не знае какво прави има много голяма вероятност да направи някоя глупост.

Извини ме ако съм бил критичен но това е моето мнение по въпроса надявам се няма лоши чувства :cheers:

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма проблем .Искам само да питам кой HOME да натисна сензорния или КОПЧЕТО в средата ,като влезе в РЕКОВЪРИ???Малко тъп въпрос ,ама се обърках много.

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#53

Сензорния е МЕНЮ Хоум бутона е този в средата

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#54

И така;Сложих го тоя Краниум ром....кернела.1.9 мх....Личното ми мнение е ,че не е нещо толкова страшно че да си струва шума. Благодаря на колегата за темата-МНОГО ДОБРА. Рома обаче не е нищо особено. Бих казал че някои от анимациите даже са дразнещи. като дайлпада например и отговарянето на повикване. Вярно е по бърз ...не е фрапиращо при нормална употреба. Всеки може да пробва, на вас може и да ви допадне повече. Поздрави! :whistle:
Цитирай
#55

незнам за теб колега но на мен много ми допада този ром понеже аз го търся заради бързината има си и неговите недостатъци ама и за мен е най добрия къстъм който имаме за нашите тел. търсил съм из гугъл с часове и не съм намерил много ромове и за мен този е най добрият от всички който има за нашите тел.

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#56

а колкото до тебе fik000 нямам си никаква напредстава защо не ти се получава явно не правиш някоя стъпка както трябва прегледай всичко което правиш по добре

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#57

Здтавей те на всички.Инсталирах краниума и да попитам можели да се оправи бутона за връщане на зад ,като влезна в настроики примерно и като върна на зад да не ме изкарва на началния екран ,а вътре в менюто.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#58

и при мен е така колега и мисля че това е АДВ лаунчера ако си сложиш някои друг лаунчер мисля че ще се оправи но не съм сигурен------------------------този ром има само няколко неща които не ми харесват и те са:
1.че като цъкна назад и ме вади на началния екран
2.немога да подреждам иконите както си искам а АДВ-то си ги подрежда както си иска (или просто аз незнам какво да направя че да си ги подреждам аз)
3.че като си запълниш началните седем слайда с уиджети и сложиш някои ливе уолпейпър и телефона започва да става бавен

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#59

Колеги, телефона го имам вече над 1 месец. Я, ми кажете, да сменям ли рома и как е моя? 2.3.5

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#60

despоlov от настройките на launchera може да сменя начина по който да се подреждат(да не са по азбучен ред)
Цитирай
#61

Здрасти колега на мене лично краниума не ми допадна и се върнах пак на 2.3.5, според мен не си заслужава да го сменяш стоковия ,но все пак това си е лично мое мнение.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#62

dkojuharov написа:despоlov от настройките на launchera може да сменя начина по който да се подреждат(да не са по азбучен ред)
ще ми кажеш ли как става това снощи отделих 2 3 часа да ги гледам настройките ама неразбрах как да ги подредя само видях че има различни разновидности на АДВ лаунчера и може да му слагаш различни теми

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#63

колега dkojuharov ще ми кажеш ли как да го оправя това със азбучният ред

Samsung Galaxy Gio -> Samsung Galaxy S plus -> LG Nexus 5 -> Xiaomi RedMi note -> Xiaomi RedMi Note 3
Цитирай
#64

Хора помогнете ми инсталитах броод рома и запознах инталация на краниум рома и телефона започна да го иснталира през рековерито и стигна до един момент изписа ребоотин и се изклъчи сам и сега не иска да се пусне пусна се изпива самсунг галакси и 9001 и седи само черен екрана моля ви помогнете какво да напрая ?????????

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#65

Изписва ти GALAXY S PLUS и след това рестарт ???Така ли да го разбирам???

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#66

Изписва самсунг след това галакси и 9001 и става черен екрана и нищо не се мърда ...

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#67

Свали батерията и пробвай пак да го включиш?

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#68

Пак същото прави... ама поне мога да влезна в рековерито..... кво да направя от там помогни ми ..

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#69

Няма да стане ,поне при мен не стана.Изпълних всички стъпки ,точка по точка и запетайка по запетайка. И само ми изпадаше в BOOT LOOP режим !?!?

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#70

Като дам на иснтал зип има няколко менута кое от всичките трябва да цъкна ??? choose zip from sdcart , apply ? sdcart? update , ili nqkoe ot drugite ?

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#71

choose zip from sdcard
Цитирай
#72

Еми не става не иска да се инсталира какво да направя да се върна към старата версия поне ??

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#73

Помогнете хора оставам без телефон ...

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
#74

След като те допуска до рекавъри направи хард ресет от там, после влез в Download Mode и след това през Odin префлашваш Brood roma
Цитирай
#75

Мерси..... оправих се с блоод рома... явно това обяснение за инсталиране на тоя краниум роом не става за нищо :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)