Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

"Недостъпна сметка" е съобщение върнато от сайта на Мтел
Обикновено вечер 22:30 до към 00:30ч сайта връща подобни съобщения

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
Аксесоари
#27

Това точно е от промяната на сайта им. Разработчикът го е оправил. :-)

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#28

ъпдейтнах уиджета - има доста подобрения по отношение на бързина, намален трафик и дизайн Smile

[Изображение: shot1.jpg] [Изображение: shot2.jpg] [Изображение: shot3.jpg]


[Изображение: shot4.jpg] [Изображение: shot5.jpg] [Изображение: shot6.jpg]

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#29

Супер програмка. БРАВО

Samsung I9000 Galaxy S(Cyanogen Mod 10 4.1.2 + Semaphore 2.4.0) + 16 GB Micro SDHC Class 4
Цитирай
#30

Много добър ъпдейт! Особено известието за фактура.
Искам да докладвам за проблем при мен. Много често, след като съм натиснал стрелките за актуализация и се опитам да вляза да си видя сметката, ми вади екрана с име и парола и трябва да натисна тикчето, отново да обнови и чак тогава да видя данните. Не зная дали и при други се явява проблемът, но ми се вижда твърде често.

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#31

Здр колеги да кажа също на андроид 4.1.1 JB работи перфектно Wink
Цитирай
#32

donjo написа:Много често, след като съм натиснал стрелките за актуализация и се опитам да вляза да си видя сметката, ми вади екрана с име и парола и трябва да натисна тикчето, отново да обнови
сигурен ли си че натискаш където трябва?
Логото "MBill" води до конфигурация, а над него където и да натиснеш трябва да ти излезе екрана с инфото:

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#33

profesor-glavcho написа:има ли такава програма и за глобул?
Има вече и за Глобул :

[Изображение: 0PnurhgiQopI2MLIz3mgCHYXqZNIO2n3xWUFJxjh...UvHzA=w705]

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#34

а за абонатите на виваком ще има ли такова приложение ?
Цитирай
#35

Супер е приложението... единствен недостатък че не ми изписва оставащи MB от интернета...
Цитирай
#36

Stormrage написа:Супер е приложението... единствен недостатък че не ми изписва оставащи MB от интернета...
Няма откъде да ги вземе :-) приложението ползва информация от сайта на Мтел, а там вече няма такава за трафика

За Виваком - нямам акаунт там и не знам дали предоставят такава информация на сайта. Чувал съм че имало специално меню в Сим-картите

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#37

При мен не работи пробвах 2 пъти и не става. Оставам си с Call Meter 3G.

Ползвам Sensation с Vipers 1.6.3 и PYD-X 4.1.9

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#38

Stormrage написа:Супер е приложението... единствен недостатък че не ми изписва оставащи MB от интернета...

За тази информация ти препоръчвам: http://m.mtel.bg/surf. В случай, че си на тарифен план с неограничен интернет от тук ще можеш да следиш потреблението си. Smile

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#39

worldnet написа:http://m.mtel.bg/surf. В случай, че си на тарифен план с неограничен интернет от тук ще можеш да следиш потреблението си. Smile

мога да го добавя към уиджета, но до колкото разбирам е достъпно само през GPRS връзка и то само в мрежата на Мтел

@PROXIMO - какво точно не работи - не виждаш уиджет или като се стартира и дава някаква грешка?

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#40

Да, достъпно е само през мрежата на оператора и изтегля информацията за номера през който се отваря адреса. Не се налага въвеждане на име и парола.
Не знам до колко е възможно да се добави като инфо в widget-a, но ще е полезно Smile

edit: И евала за добрите приложения. Препоръчвал съм ги и на приятели. Наистина са удобни и лесни.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#41

След последния ъпдейт нещо се скапа... Изкарвам си приложението на екрана 1:1 или 1:4 и тръгва нормално. След време като го погледна и е забило на актуализиране. Само върти и нищо не показва. Това е при автоматично актуализиране на час, и при криптирана, и при некриптирана връзка, с или без ъпдейт при връзка. Може ли някакъв фикс?

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#42

Няма проблем с приложението. Просто от Мтел си ъпдейтваха данните. И при мен е така. От тази сутрин всичко си е ОК.

Galaxy Note 4, Galaxy S5
Galaxy Note 8, Micro SD Samsung 32 Gb, class 10
Цитирай
#43

@bobybc проблема е че само върти тоя уиджет и това е, сложих го на колегата няма проблеми при мене само върти и нищо не се случва. Но това беше преди седмица 2, не стана изтрих го след няколко дни пак го пробвах пак го изтрих и не съм го слагал от тогава!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#44

И на Мобилни и на WIFI приложението работи коректно! Не е коректно да го компрометирате, само защото нещо при вас се е бъгнало. :coffee:

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#45

PROXIMO написа:@bobybc проблема е че само върти тоя уиджет и това е, сложих го на колегата няма проблеми при мене само върти и нищо не се случва. Но това беше преди седмица 2, не стана изтрих го след няколко дни пак го пробвах пак го изтрих и не съм го слагал от тогава!
Писах ти на ЛС още преди няколко дни - не мога да гадая какво се случва на твоя телефон с този къстъм РОМ
Мога да ви изпратя (на теб и donjo) версия с допълнителни логове и да ми върнете лог файл, който да прегледам
Сещате се че няма как да тествам всякакви Ромове, лаунчъри, и устройства...

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#46

Моят ром си е стоков. 2.3.4. А и преди приложението работеше без грешка. Затова реших, че е от някакъв ъпдейт... А когато сайтът на Мтел се скапе, приложението обикновено цитира съобщението от сайта... А сега само върти!

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#47

И при мен само върти... никва идея какво става...
Цитирай
#48

Към момента при мен работи.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#49

Нова версия с уиджети за интернет трафика (само през 3G/GPRS):
[Изображение: O99QC61I8rNtXSkk_oVXHEXHVR0zdASDi40YdDg6..._KHZk=h230] [Изображение: K0IhXn5dV-qcmx7LkSxLQlV2JtOTZxyYIfvAdRwS...61L5A=h230] [Изображение: UNc1r7pmhFzMnKsh3r5xhRaTOnZVm7pEhDnHEm5z...8Zayn=h230]

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай
#50

Браво супер!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)