Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли шанс да проработи отново приложението?

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай
Аксесоари

А1 си имат обновено приложение, работещо от андро 5 натам! Ако си с терефона от подписа, и си с 9 нямаш проблем.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Да, ама ми липсва widget-а...
Иначе приложението го ползвам.

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай

И на приложението на А1 не показва вече изразходваните мегабайти за месеца. Има ли шанс MBill widget да заработи отново?
Цитирай

Според мен шанс няма Sad
Цитирай

(2020-07-30, 05:23:37)mrasniko написа:  И на приложението на А1 не показва вече изразходваните мегабайти за месеца. Има ли шанс MBill widget да заработи отново?
Току що жена ми ми показа приложението, показва си всичко! Аз понеже съм на вивата, там е друго.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

И на А1 си показва.
Цитирай

Показва, потвърждавам.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Явно на колегата му се е бъгнало приложението! Може да е стара версия или нещо по ОС.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

По-скоро му е нова версия. След ъпдейт иска добавяне на някакви услуги през сайта. Аз опитах да ги добавя, но не се получи и го изтрих. Поредната глупост на А1
Цитирай

Иска поне една, която ползваш. Аз вкарах домашния нет и ми излезе и мобилния план.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Последна ми е версията на приложението на А1 и добавих услугите които ползвам в приложението, но не показва никакви данни за използваните услуги. Само показва услугите които ползвам.
Цитирай

Всеки телефон си има брояч за данни , не ти трябват други...
Цитирай

Винаги има разминаване с операторските данни! Сесия по- малка от 1МБ се отчита като 1МБ! Или както ти е по договор, затова телефонния брояч не е правилен в отчета.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)