Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да разширим вътрешната памет на HTC Wildfire
#26

bravo-boot-v1.5.3-CustomMTD.zip - http://forum.xda-developers.com/attach … 1318223598
Не работи... И да попитам за CM9 какви трябва да са цифрите в текстовия файл, че не разбрах.
Цитирай
Аксесоари
#27

Xray написа:bravo-boot-v1.5.3-CustomMTD.zip - http://forum.xda-developers.com/attach … 1318223598
Не работи... И да попитам за CM9 какви трябва да са цифрите в текстовия файл, че не разбрах.

Ето в dropbox:
1. bravo-boot-v1.5.3-CustomMTD
2. bravo-recovery-v1.5.3-CustomMTD.zip
3. mtdpartmap.txt
--------
Файла mtdpartmap.txt е с настройките, които ползвах преди на Wildifre-a, когато бях с CM9 - 250 25
Цитирай
#28

Добър ден!

Имам следният проблем, след изпълняването на стъпките за увеличаване на вътрешната памет на телефона, и последвалия reboot, апаратът не се включва а седи на бял екран. Опитах да го restore-на, направих му hard reset, factory reset и всичко останало, но без полза... Моля някой компетентен по въпроса да даде мнение как мога да го оправя, защото е доста неприятно.

Благодаря!
Цитирай
#29

ИЗчака ли повече време - до 10 мин. първия път.


Ако не става влез в recovery и всичко отначало (надявам се файла от т.1 не си го объркал нещо).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#30

Да чаках даже повече от 10 минути, но пак нищо... А колкото до файла от т.1, съм го създал и съм написал точно така както пишеше да направя.
Цитирай
#31

Сигурен ли си, че restore на Nadroid backup минава без грешка?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#32

prostio написа:Добър ден!

Имам следният проблем, след изпълняването на стъпките за увеличаване на вътрешната памет на телефона, и последвалия reboot, апаратът не се включва а седи на бял екран. Опитах да го restore-на, направих му hard reset, factory reset и всичко останало, но без полза... Моля някой компетентен по въпроса да даде мнение как мога да го оправя, защото е доста неприятно.

Благодаря!


И кой е ROM-а дет слагаш?

~ AKRON TabTen T10A16M ~ HTC Wildfire Rooted CyanogenMod 7.2 ~ Recovery: ClockworkMod 5.0.2.7
HTC Sensation
Цитирай
#33

Когато променям данните в текстовия документ трява ли да флашна всичко на ново ?

HTC One
Цитирай
#34

icko1990 написа:Когато променям данните в текстовия документ трява ли да флашна всичко на ново ?
Да Smile

~ AKRON TabTen T10A16M ~ HTC Wildfire Rooted CyanogenMod 7.2 ~ Recovery: ClockworkMod 5.0.2.7
HTC Sensation
Цитирай
#35

при мен нещо не се получава телефона се опитва да зареди но ме връща пак в рековъри не знам каде греша с ЦМ9 съм а стойностите във файла са 250 25

HTC One
Цитирай
#36

супер,мерси за темата,стана от първият път
Цитирай
#37

icko1990 написа:при мен нещо не се получава телефона се опитва да зареди но ме връща пак в рековъри не знам каде греша с ЦМ9 съм а стойностите във файла са 250 25

Ами какво да ти кажа .. тези не са задължителни, а примерни Smile При мен няма проблем с тези на всички РОМ-ове,който съм пробвала вкл CM 9 Smile Промени ги Smile Пробвай с да кажем 310 30 нзм прецени .. няма как да помогна .. при мен и много други става, а с тази информация няма как да ти дам конкретно решение Sad Единственото,което виждам като възможен проблем е един от параметрите да е по-голям от даденоте ... в смисъл, когато си го back up-нал е имало повече място за даден параметър и сега като го намалиш няма как да намери памет при условие,че си му заделил по-малко за да я дадеш на др
Ох.. знам,че не обяснявам добре и ще дам пример :
Имаш 5 МБ за кеш .. преди да го back up-неш си имал 20 МБ кеш и не си го махнал .. когато го върнеш то позволява да има 5 а ти вече си имал 20 .. примерно е за да обясня какво искам да кажа lol
Много се разписах,но това което искам да кажа е смени цифрите.. пробвай със нов инсталиран ром (инсталираш .. back up-ваш .. извършваш описаното горе в темата и връщаш новия ром, който си сложил ) , ако и това не се получи значи правиш нещо много грешно Smile

Весели празници !

~ AKRON TabTen T10A16M ~ HTC Wildfire Rooted CyanogenMod 7.2 ~ Recovery: ClockworkMod 5.0.2.7
HTC Sensation
Цитирай
#38

Обнових линковете в първи пост.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

става въпрос за руутване и т.н. просто само фейсбука ми пални паметта. имам няколко програми , които са преместени на картата... но тези на гсм не стават... и ми пълнят паметта. Не искам да оплескам нещо и за това търся някой който се занимава с това. А и за каква сума става на въпрос. Благодаря
Цитирай
#40

Нищо няма да оплескаш, пък ако нещо стане ще помагаме, давай смело Lol
Иначе ако толкова не ти се иска, мога да помагам и на място, евентуално Tooth
Цитирай
#41

shoxx написа:Нищо няма да оплескаш, пък ако нещо стане ще помагаме, давай смело Lol
Иначе ако толкова не ти се иска, мога да помагам и на място, евентуално Tooth

сам мисля , че няма да успея. четох доста и мн различни мнения, пратих ти маил Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)