Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с телефона SE Xperia X8
#1

Здравейте момчета, на скоро си купих телефона, вече почти съм го разучил, ъпдейтнах го на 2.1, но все още не знам как да му кача скайп, друг браузър и т.н.! Sad
Пробвах от сайта на скайпа да го пратя и инсталирам, winamp също пробвах, не става!
Влезнах в Маркета натиснах да свалям и инсталирам също winamp-a от там, но връзката ли идва слаба за да сваля приложенията, защото стои само на "Starting download" и от това повече не мърда! Sad
Ако също така може да ми се каже, къде и как мога аз да си пращам от PC-то към Телефона подобни приложения и как да ги инсталирам, ще ми бъде от полза!

Съжалявам, че пускам нова тема(може да съществуват отговори и всичко останало), но нямам много свободно време и да се ровя в търсачката на форума!
Заглавието на темата я избрах така, да може друг като мен ако не открие това което търси тук да пита! Smile
Благодаря предварително!

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
Аксесоари
#2

Skype - http://proximo.homeip.net/Android_APK/ (Благодарение на PROXIMO- и се надявам да не ми се сърди за линка)
Winamp - в същия линк по-горе.

Не разбрах какъв е проблема за качването от компютъра- свързваш с кабела, дърпаш статус лентата надолу- USB свързване- Монтиране (картата памет се отваря на компютъра). Качваш приложението/играта в избрана от теб папка, махаш кабела, влизаш с някой фаилов мениджър (Astro File Manager - от маркета), и си ги инсталираш.

Само не разбирам, вие като нямате време да проверите, дали ние имаме време да ви събираме нужната информация на всеки поотделно.

SIV
Цитирай
#3

като на индианец можеш ли да ми обясниш къде е тоя "Astro File Manager"?

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#4

BJlagu написа:като на индианец можеш ли да ми обясниш къде е тоя "Astro File Manager"?
Тегли се от маркета.

SIV
Цитирай
#5

Е явно имам проблем със свалянето от маркета и при него стои само на "Starting download"!!! :|

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#6

Изтрии си кеша - Настройки- Приложения- Управление на приложенията- Маркет - Изчисти кеш (Clear Cache)
Алтернатива: Деинсталирай ъпдейта: Настройки- Приложения- Управление на приложенията - Маркет- Деинсталиране на актуализации.

Това би трябвало да оправи нещата с маркета. След като направиш стъпките по-горе, ако имаш приложения в маркета, които стоят на Starting Download, просто натисни Cancel, и го стартирай отново.

SIV
Цитирай
#7

deffecto написа:Изтрии си кеша - Настройки- Приложения- Управление на приложенията- Маркет - Изчисти кеш (Clear Cache)
Алтернатива: Деинсталирай ъпдейта: Настройки- Приложения- Управление на приложенията - Маркет- Деинсталиране на актуализации.

Това би трябвало да оправи нещата с маркета. След като направиш стъпките по-горе, ако имаш приложения в маркета, които стоят на Starting Download, просто натисни Cancel, и го стартирай отново.
Не иска пак, деинсталирах го, изчистих кеша пробвах да сваля пак същото стои!
Същите стъпки направих + рестрарт на телефона да видя да ли ще стане и пак същото! Sad

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#8

Софт ресет- Настройки - Поверителност - Възстановяване на фабрични настройки.

Забележка: Това ще деинсталира всички приложения, ще премахне всички настройки, смс-и, контакти.
Ако решиш да го правиш, си направи първо backup!

Можеш да попиташ в темата за Проблеми с Маркета , преди да направиш малкия ресет.

SIV
Цитирай
#9

Направих нова актуализация на софтуера и след това сега вече сваля! Поне сега свалих Winamp-а, сега ще разгледам за други! Smile
Значи дефакто ако бях и направил фабричната настройка сигурно пак щеше да се оправи! Smile

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#10

Едно уточнение-връщането към фабричните настройки е хард ресет,изтрива всичко инсталирано до сега и връща телефона в състоянието,в което сте го купили от магазина.Софт ресет е рестарт.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#11

Мерси!

Друго да попитам за него!
Как да го роот-на или как се води там и какво представлява това?

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#12

BJlagu написа:Мерси!

Друго да попитам за него!
Как да го роот-на или как се води там и какво представлява това?


Най-добрия съвет за руутване на телефон - ако не знаеш какво е това, по-добре не го прави.

SIV
Цитирай
#13

Рут е добиване на администраторски права на телефона и аз също мисля,че все още не ти е нужно,защото така можеш да изтриеш нещо,което би могло да навреди на системата.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#14

Аха добре! Smile
А само да попитам как се пуска 3G-то на тоя телефон? - По време на разговор ли става?
И къде се намира тази камерка за 3G-то да не би да е - [Изображение: 4776826536.jpg]

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#15

Мисля,че бъркаш нещо-3g е по-бързия интернет така да се каже,а втора камера за видео разговори мисля,че този апарат няма.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#16

dessyteneva написа:Мисля,че бъркаш нещо-3g е по-бързия интернет така да се каже,а втора камера за видео разговори мисля,че този апарат няма.
Аха аз много не съм в час с тази технология на 3G, мислих си, че е това с разговорите и да се гледаш, не че ако я имаше ще я ползвам, ама да си питам! Smile
И то да му работи 3G-то сигурно трябва да са вкл. Трафика на данни(мобилен интернет), който нет нямам намерение да го ползвам, само Wi-Fi! Big Grin
Все пак мерси! Wink

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#17

Ако Трафик на данни е изключен, това означава, че няма да имаш 3g/2g интернет- мобилния. Апарата не разполага с втора камера за видеоразговори. Това което си отбелязал на снимката по-горе е LED индикатора за пропуснат смс/обаждане,имейл/други такива.

SIV
Цитирай
#18

Здравейте.Имам 1 проблем с екперията.Значи купих го вчера и днеска го свързвам с пц-то инсталира се СЕ ПЦ Компениън намира ми телефона , всичко е точно.Изведнъж излиза прозорче с съобщение за ъпдейт до андроид 2.1.Цъкам ъпдейта и 1-вата стъпка е изпълнена - инсталирах последния бек ъп архивирах си файловете и така нататък.2-ра стъпка ми казва да изключа ЮСБ-то, да се увера че батерията е на повече от 50%, да го изключа за 5-10 секунди, да го включа и да кънектна пак юсб-то докато задържам "бек" бутона.Направих всяка стъпка,но инсталацията не продължава.Направих го поне 3 пъти.Моля помагайте.
Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#19

velislavcho2 написа:Здравейте.Имам 1 проблем с екперията.Значи купих го вчера и днеска го свързвам с пц-то инсталира се СЕ ПЦ Компениън намира ми телефона , всичко е точно.Изведнъж излиза прозорче с съобщение за ъпдейт до андроид 2.1.Цъкам ъпдейта и 1-вата стъпка е изпълнена - инсталирах последния бек ъп архивирах си файловете и така нататък.2-ра стъпка ми казва да изключа ЮСБ-то, да се увера че батерията е на повече от 50%, да го изключа за 5-10 секунди, да го включа и да кънектна пак юсб-то докато задържам "бек" бутона.Направих всяка стъпка,но инсталацията не продължава.Направих го поне 3 пъти.Моля помагайте.
Благодаря предварително.
Имаш лично.

SIV
Цитирай
#20

Ако някои е имал същия проблем и го е разрешил моля да пише.В краен случай отива в сервиза Sad Sad .

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#21

Точно и при мен беше така, проблема не беше в телефона, а грешното тълкуване, как стана!
Значи след стъпка две, където ти го показва да го изкл. телефона, значи изкл. телефона изчакваш 5секунди и доакто е изкл. телефона буташ обратно USB-то задържаш бутона и инсталацията започва!

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#22

Малко закъсня, но благодаря преди 5 минути го ъпдейтнах.Обаче пак можеш да ми помогнеш като ми кажеш откъде да намеря анимирани тапети.И да ви питам сега вече не ми показва, че трафика на данни е вкл. и при вас ли е така ?

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#23

velislavcho2 написа:Малко закъсня, но благодаря преди 5 минути го ъпдейтнах.Обаче пак можеш да ми помогнеш като ми кажеш откъде да намеря анимирани тапети.И да ви питам сега вече не ми показва, че трафика на данни е вкл. и при вас ли е така ?
Ако си го изключил няма да ти го показва! Smile
от Andriod Mareket водят се "live Wallpaper", нещо от сорта! Smile

Galaxy A51, crash product
Xiaomi Redmi 7
Цитирай
#24

Мерси много за помощта !!!Отново имам въпрос.Ползвате ли astro player ?Ако да кажете ми как се изкл. , че постоянно като ги изкл. ми изписва , че съм го паузнал.

Samsung Galaxy S 2.3.5 and Xperia x8 2.1-update 1(Удавен Sad )
Цитирай
#25

Цъкаш копчето за меню, след това Още и ще видиш още първото е изход.

Sony ericsson X8 Android 2.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)