Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани с телефона SE Xperia X8

GH0STFACE написа:Отключен е все още.

Благодаря !
Smile
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!Имам Експерия Х8.Не иска да ми приеме гугъл акаунта и затова не мога да свалям приложения.Изписва ми следното:
This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services.If it continues,call Customer Care.
От Глобул ме посъветваха като ми изтече договора да си взема нов телефон!!! :mad:
От друг форум ме посъветваха да дам "фактори ресет".Това рестартиране с връщане на фабричните настойки ли е?О.К. Така мисля да направя.Ще си кача снимките и музиката на компа и ще си препиша телефоните за да не ги загубя.Трябва и да извадя допълнителната карта с памет.Друго?Нещо да не сбъркам?
Цитирай

Контактите можеш си ги запишеш на картата памет. Да фабрични е, ама деазнам. Аз на мойта се наложи си направя гугъл акаунт специално за нея, че не ми приемаше моя си

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Мммм даммм,рестартирах,създадох си акаунт точно за нея...супер! Dance
Я,ма музиката и снимките ми не са се изтрили...
Ще ми пердложите ли приложения,от маркета ми предлага само игри...или аз незная къде да ги търся?
А да имате идея защо при свързване с кабела за компа се извършва единствено зареждане,а неможе да се осъществи свързване?Незнам дали ме разбрахте...
Цитирай

1. Слайдваш наляво и излизат категории, намери Игри/Games
2. На коя операционна система си ?

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

На 2.1 още нищо не ми е пипано по телефона.Един ъпдейт само направих.Започнах да чета за някакво руутване,но още съм много далече от тези неща...
Сега ще ме светнете ли що е то RoadSync и за какво служи?Иска ми някаква регистрация...
Цитирай

Магика написа:А да имате идея защо при свързване с кабела за компа се извършва единствено зареждане,а неможе да се осъществи свързване?Незнам дали ме разбрахте...
И аз имам същия проблем , много рядко осъществявам връзка с компа , просто не отчита юсб връзка а направо зарежда , някакви предложения а иначе тел, ми е като на Магика с 2.1
Цитирай

d3 написа:2. На коя операционна система си ?
Имах в предвид на компютъра, не на телефона Big Grin

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Windows 7
Цитирай

Не би трябвало да прави проблеми :capitulation: USB Debugging пуснат ли е ? (USB откриване на грешки, е на БГ)

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Аз съм със ХР и откриването на грешки е активирано , ако някак успее телефона да се свърже с РС винаги излиза иконката за откриване на грешки , възможно ли е проблема да е в тел; и ако се ъпдейтне може ли да помогне това?
Цитирай

azlk20101981 написа:Аз съм със ХР и откриването на грешки е активирано , ако някак успее телефона да се свърже с РС винаги излиза иконката за откриване на грешки , възможно ли е проблема да е в тел; и ако се ъпдейтне може ли да помогне това?
Щом си на ХР, инсталирай PC Companion и не би трябвало да имаш проблеми Smile

@Магика, опитай и ти така

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Здравейте,отдавна не се бях ръчкал по Х8,но сега ми се наложи,а вече доста работи са ми изхвърчали от главата.
Телефона е рутнат и е въведен моя акаунт. Въпроса ми е, при връщане на заводски настройки, рута изчезваше ли,защото не ми се запова всичко пак от начало. :coffee:
Цитирай

bracigovec1972 написа:Здравейте,отдавна не се бях ръчкал по Х8,но сега ми се наложи,а вече доста работи са ми изхвърчали от главата.
Телефона е рутнат и е въведен моя акаунт. Въпроса ми е, при връщане на заводски настройки, рута изчезваше ли,защото не ми се запова всичко пак от начало. :coffee:

Ох и аз сигурно 2 години не съм го виждал тоя телефон. Руута се запазва, ама приложението се маха, което частично маха и руута. Та ако ще правиш заводски, руутни наново

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Посъветваха ме руутване да правя само в краен случай,понякога след руутване батерията издържала само 4 часа,падала гаранцията на телефона......вашето мнение?
Цитирай

Магика написа:Посъветваха ме руутване да правя само в краен случай,понякога след руутване батерията издържала само 4 часа,падала гаранцията на телефона......вашето мнение?

След "руут" не се променя нищо освен,че придобиваш администраторски права над телефона.Няма как батерията да ти пада за "само 4 часа" Huh
Пада гаранцията,но има ли Х8 с гаранция вече?!?

При само руутване нямаш никаква полза при този телефон!Да ,ще освободиш малко памет,но радикално не правиш нищо!Не можеш да прехвърляш приложения в картата с памет,което е най-големият недостатък!
Имах няколко Х8-ци и след всички експерименти видях,че най-добрият "къстъм ром" е Ginger DX v=21.
Цитирай

Ако не ме ллъже паметта...за да вижда компютъра паметта на телефона трябва като се свърже кабела да се слайдне надолу нотификейшън бара, да се избере USB нотификацията, която се е появила и да се активира с бутон паметта да се вижда.
Не помня вече точно, от години не съм я виждал тая версия на андроид.
Цитирай

Моля за помощ!
Имам следния проблем с телефона: както си работеше , спря да регистрира контактите след повикване.
Опитах с рестарт - нищо. Дадох му заводски настройки и се оправи.
Сега обаче не мога да пусна IGO навигацията, която ми е супер необходима. Не разпознава инсталационният файл. Какво да правя?
Цитирай

Инсталирам xrecovery както във видео урока само че като поискам да пусна рекавърито засича на логото на SE всеедно съм брикнал, а след като махна батерията и телефона се включва нормално. Някой да знае какво да правя?
Цитирай

root busybox ?

Xperia X8 ->Samsung s4 -> S7 Edge 
Web developer
Цитирай

Здравейте,

Искам да ъпдейтна телефона, но baseband-а зъвършва на 06, а навсякъде се изисква да завършва на 15.

Аз ли не намирам подходяшия ROM или няма за 06-цата?

Ако има варианти моля да ги препоръчата.
Цитирай

Ами ъпдейтни с по-нов фърмуер де.
Цитирай

Здравейте. Нов съм в сайта и с телефончето наскоро го купих засега не ме е разочаровал, но може ли ако въобще е възможно да му снимам екрана от него самия. Четох, че ставало с Power копчето и за звука копчетата, но не ми се получава може ли ако може да се снима да кажете как. Благодаря предварително. Smile
Цитирай

Потърси програма в Marketa
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)