Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инструкция: Как да разделим SD картата на партишъни за Links2Sd/App2Sd
#26

Като го вкл. в лаптопа горе в лентата на тела пише че е свъързан като външно устройство ккато го натисна ми изписва 2 варианта да поставя отметка на свържи като медйно устройство или камера(PTP) а лаптопа ме пита дали да го отвори в папка от медиата или да импортира снимки и видео..нищо такова не ми излиза даже като отворих сега minitool partition ми изписва само С: и под него *: нищо друго преди поне и др дискове изпизаха ...а това което ти ми казваш ръчно може ли да се направи ..и благодаря за съдеиствието Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Избери като медиа да се свърже и би трябвало да ти се появи като флашка. Ако не стане - ползвай card reader
Цитирай
#28

Супер тема, получи се като използвах card reedar успях да създам 2ри дял :thumbup: ...обаче възникна проблем с link2sd след като старъирам приложението и разреша/подтвърдя root достапът се опитвам да преместя някое приложение примерно viber и ми изписва следното (сори че отварям др тема в тази, дано да няма проблем)
Цитирай
#29

App2SD is not supported by your device.Because your device has a primary external storage which is emulated from the internal storage.You can link the app in order to move its files to your SD card...до колкото разбирам тела има някаква основна външна памет и тя прави нещо на сд картата или не ми признава роот правата немога да разбера точно, вече се отчаях ..ако тук можете да помогнете.. :bow: :bow:
Цитирай
#30

Нещо не правиш както трябва. При първо пускане задаваш какъв дял ще се ползва с Link2sd (трябва да имаш Root задължително) и след това вътре в самата програма можеш да местиш приложенията с Create Link
Цитирай
#31

А после трябва ли да я форматирам ?

LG GT540 2.1+Root and KI-TECH ORION 7" TABLET
Цитирай
#32

По време на самата процедура се форматира картата, защото се изтриват дяловете
Цитирай
#33

Ще стане ли на Sony Xperia E и наместо кард райдър да мушна картата във флашка Smile
Цитирай
#34

Е добре, а за моята карта 8GB как трябва да стане разделянето?
Цитирай
#35

1gb ext и останалото fat
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)