Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Флаш с Один (независимо от рома)
#76

В какви филми се вкарвате пише да проверите дали ви е заключен телефона към оператор ,а това би трябвало сами да си го знаете евентуално.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#77

Заключен е и това пречи ли на флашването

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай
#78

Имам следния проблем : При флашване на нов фирм на галакси с 3 след като ми изписа Pass на один-а , телефона стой на Стартинг аппс и не мърда . Какво да правя ?

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#79

Рековери и му дай ресет.
Цитирай
#80

За тези със заключените телефони - заповядайте : http://forum.xda-developers.com/showthre...ght=unlock

Нямам никаква идея дали работи, не съм го ползвал. :unknw:

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#81

Имам въпрос за флаш, нов съм с андроид взех си галакси с i9000 скоро на старо и нямам представа какво го в правил предишния собственик но няма бг меню видях че е от фърмуера сегашния ми е 2.3.6. Baseband version I9000XXJVT Kernel version 2.6.35.7 - i9000XWJVZ-CL762604ROOT@DELL145#2 bUILD NUMBER GINGERBREAD.XWJVZ това е информацията която виждам .Въпроса ми е - има ли смисал да флашвам целта ми е да стане по бърз телефона че е много бавен сега като натисна меню и се бави някои път по 4 5 секунди за да влезе и другата причина да имам БГ меню . Благодаря предварително за отговора... четох доста до сега но пак не ми стана ясно какво и как да направя .ще съм благодарен за помощ
Цитирай
#82

miro_fit написа:Имам въпрос за флаш, нов съм с андроид взех си галакси с i9000 скоро на старо и нямам представа какво го в правил предишния собственик но няма бг меню видях че е от фърмуера сегашния ми е 2.3.6. Baseband version I9000XXJVT Kernel version 2.6.35.7 - i9000XWJVZ-CL762604ROOT@DELL145#2 bUILD NUMBER GINGERBREAD.XWJVZ това е информацията която виждам .Въпроса ми е - има ли смисал да флашвам целта ми е да стане по бърз телефона че е много бавен сега като натисна меню и се бави някои път по 4 5 секунди за да влезе и другата причина да имам БГ меню . Благодаря предварително за отговора... четох доста до сега но пак не ми стана ясно какво и как да направя .ще съм благодарен за помощ

Ако държиш толкова на БГ менюто първо мини през JW7 и после сложи JW4 -> как се прави това можеш да видиш в тази тема: https://www.androidbg.com/forum/post185333.html#p185333

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)