Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root и Recovery за Optimus black-2.3.4-v20s Spain,HUN, v20Q GERMANY
#26

А според моите наблюдения Испанците винаги получават първи ъпдейти! Сега съм с Унгарския, понеже с такъв го купих, но излезне ли ICS за Испания го флашвам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#27

Сложих си испанския и върви супер засега...

@ detro
Мерси за инфото,този арабския вървеше по-зле и от Фройото в началото и лагваше доста /при положение,че имам едва 20 апликации свалени и само една игра / и наистина няма в менюто 'update software' и това малко ме хвърляше в лек шок.. Big Grin

Мерси,момчета!
Цитирай
#28

всичкото добре ама като почва да се ъпдейтва във смартфлаша ми дава ерор на 10тия %.... ;< ?

MOD EDIT: Сложил съм цитата в Spoiler.

HTC One
Цитирай
#29

shadowtaker написа:всичкото добре ама като почва да се ъпдейтва във смартфлаша ми дава ерор на 10тия %.... ;< ?
Инсталирал ли си драйверите, пуснал ли си Windows enabler?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

Здравейте, трябва ми малко помощ. Това
vargala81 написа:14. Wipe all data/factiry reset от Recovery. Когато натиснете в-ху опцията ще се появят само no, поставете пръст в-ху най-долното no и го преплъзнете леко на горе. Ще се появи yes, натискате и чакате да завърши операцията.
не успях да премина.Не мога да го направя на "Yes" Опитах 2 пъти и нищо. :confused: ...Някакви идеи?
Цитирай
#31

Аз съм го написъл, aко си с ром от тази тема и си с touch recovery то се управлява с пръсти по дисплея. Поставяш пръста в-ху някое no и приплъзваш пръста на горе, тогава ще се появи 1 yes.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#32

С v20s съм сега. Бях с предишният испански,не се сещам буквата,рутнат , но напоследък ми правеше много проблеми и реших да пробвам този ,но никакси не успявам да "приплъзна" за Yes. Пак ще пробвам. :wall:
Smile Успях. Мерси
Цитирай
#33

vargala81 написа:
shadowtaker написа:всичкото добре ама като почва да се ъпдейтва във смартфлаша ми дава ерор на 10тия %.... ;< ?
Инсталирал ли си драйверите, пуснал ли си Windows enabler?

всичко съм инсталирал навсякаде и всичко е пуснато намира и телефона долу в полето просто после м/у 10 и 25 % всеки път различно.....просто спира и ми изписва ерор тайм оут....някакси реших да махна мишката от УСБ порта и да пробвам от това усб....и да му се невиди взе че стана.....цяла вечер и сутрин преинсталирах четах кво ли не правих а то каде бил проблема....

HTC One
Цитирай
#34

М да, добре, че си се оправил! Да не си ползвал преден USB порт на компютъра, или пък самия порт, или кабел да е прецакан? Да знаеш, че тези кабели доста често се прецакват и има доста брикнати телефони заради USB кабел. Аз затова си имам отделен кабел за компа и отделен за зареждане. На 1 приятел му монтирах камера на компа и много ме узори! Пробвах във всички свободни USB-та и неще и неще да тръгне, накрая и аз я пъхнах на мястото на мишката и взе, че тръгна.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

ами аз от лаптопа го правих..т.е. те са странични няма задни и предни ;d но явно наистина има значение от порта..

HTC One
Цитирай
#36

Здравейте. Може ли някой да обясни как да си сложа Jelly bean на телефона.
Цитирай
#37

след инсталацията , роот има ли работещо рековъри или трябва да се инсталира допълнително , и как се влиза с коя клавишна комбинация че аз не успявам да вляза нещо
Цитирай
#38

Товa е сaмо зa v20 Android 2.3.4. По-нaдолу имa темa зa 4.0.4, Сегa ще я зaкaчa кaто вaжнa и я търси нaй-горе.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#39

ами да инсталирал съм v20 за унгария , но искам да вляза след това в рековърито, има ли някаква клавишна комбинация или не(влизам с отделна програма а ми се иска да имам и клавишна комбинация че ако се омаже нещо ) , и след инсталиране на Marvel v.11 не може да се кънекне към GPS някви идей от какво се получава така (сори за спама в темата ама не ми се отваря друга тема Smile )
Цитирай
#40

Знaчи бутлодерa нa 2.3.4 нямa комбинaция от бутони зa влизaне в Recovery, освен aко не сложиш някaкъв кернел в който рaзрaботчикa е добaвил тaзи функция в него и обикновенно е помпaне нa G бутонa след покaзвaне нa първото лого при стaртирaне, преди дa зaпочне бут aнимaциятa. Aко ъпдейтнеш до официaлен ICS и отключиш бутлодерa и флaшнеш Recovery, след товa който и ром дa инстaлирaш нa бaзaтa нa ICS (тaкъв е Marvel v11) ще имaш комбинaция и тя е: G+Volome up+Power, когaто светне дисплея пускaш Power.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#41

Флашнах v20s HUNGARY-BULGARIA работи супер не ми лагват игрите както на 4.0 обаче не мога да си смена лаунчера изтеглих си холо но не става да го направя подразбиране цъкам хоум бутона и ме връща със стоковия? Ресвах телефона нищо не стана.Просто визията на стоковия лаунчер ме дразни..... даже нова лаунчера не ми излиза в маркета...


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#42

Влез в управление на приложения/всички, намери Начало или там както се казваше лаунчера на LG, натисни в-ху него и изчисти настройки по подразбиране. Или изтегли от Play Store Home Manager и с него си ги сменяй.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

Пробвах и 2та начина който ми даде... като натисна хоум бутона и ме връща на стоковия...


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#44

Нещо не прaвиш кaкто трябвa, aко си изчистил нaстройки по подрaзбирaне нa стоковия лaунчер при нaтискaне нa хоум бутонa ще те питa кой лaунчер дa стaртирa и ще ти дaде възможност дa го избереш по подрaзбирaне. Кaто избереш по подрaзбирaне холо лaунчер вече нямa дa те връщa нa стоковия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#45

Ясно ми е как трябва да стане.... обаче на мен настройки подразбиране не са ми активни и цъкам изчистване на данните не знам какво да направя за да са активни. Никъде не намирам настройки на този лаунчер баси Big Grin


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#46

Деинстaлирaй Holo Launcher и го инстaлирaй пaк, после би трябвaло дa те питa кой лaунчер искaш дa стaртирa при нaтискaне нa хоум, сложи отметкa и избери Holo. Дaно тaкa дa стaне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

Айде някой ако има V20 някоя на компютъра си като свален файл, да ми я даде, защото вче 3ти ден се мъча да ги сваля от дадените линкове и нищо не става :confused:
Цитирай
#48

Линкa зa испaнския рaботи, сегa го кaчвaм в dropbox и ти дaвaм линк. Зaповядaй http://db.tt/eGmGipb2


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#49

Оооо, благодаря ти, свалох го за 3мин от този линк :thumbup: :cheers:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)