Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с вашия Archos (Prestigio) таблет И още
#1

Тук е мястото да задаваме всякакви въпроси и да дискутираме проблеми свързани с таблетите ни.


В по-долните линкове ще намерите упътване как да руутнете таблета си, как да инсталирате много удобния UrukDroid също така и упътване как да инсталирате линкус дистро на таблета си.
Root на Gen8 устройства и Downgrade - връщане към по-стара версия на фърмуера

[ROM] UrukDroid 1.6 (Android) All gen 8 Archos devices

[ROM-linux]Debian за Archos gen8

[ROM-linux]Bodhi Linux, Touch screen optimized


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#2

Я сега някой да каже,всичките арчоси ли имат смотано wifi (слаб сигнал) или само моя таблет (Archos 80 g9 ) е нещо зле.От три дена го имам и се чудя да ли да не го върна.На 3-4 метра от рутера,има само две черти,ако отида в съседната стая,една черта и някой път се губи напълно.Иде ми да го блъсна в земята.

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай
#3

Проблема е в твоя телевизор :capitulation: :capitulation: Носи го да го оправят


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#4

Аз направо им го връщам в понеделник,само на няколко дена е,няма да чакам един месец да го ремонтират.

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай
#5

Добре де! Купих prestigio 7100 и маи не ми работи usb-то. Не разпознава флашка: ( :confused: . Някой може ли да поногне? Купих го, защото четох в едно ревю, че му работи usb с флаш: (. Скъпите модели таблети нямаха тази екстра: ( Sad Sad. :wall:

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#6

Въпроса ми е следния:
Как да си настроя таблета ,така че когато изгасне дисплея да не ми се изклюва скайпа/по-точно ставам оф лайн/,a когато го "светна"си влиза на линия?Същото е и с интернета.
Таблета е ARCHOS 7o.
Цитирай
#7

здравейте от скоро имам архос70 интернет таблет и искам да попитам как мога даго свържа с айфона си и да ползвам интернета от телефона си
Цитирай
#8

Би трябвало да може през кабел или BlueTooth но зависи от айФон-а. Потърси в аппсторчето на телефона дали има приложения за BT tethering или дали самия той няма из настрйките Нещо свързано с tethering.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#9

айфона е 3г и е отключен има опция за тетеринг но нестава нищо
Цитирай
#10

PRESTIGIO MultiPad PMP7100CRU може ли да работи с HUAWEI E173? Някой пробвал ли е ?

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#11

Купих си наскоро PMP3384B.Показва ми,че паметта ми е пълна и не ми позволява да си инсталирам игри,но в същото време Флаш паметта е свободна -2,6 Gb.Какво да направя? Благодаря предварително Smile

П.П: Посъветвайте ме за сайт за download на приложения и игри Wink
Цитирай
#12

Много е тъпо направено така, изписва ти, че ти е пълна паметта, защото мястото на което можеш да инсталирваш игри и програми е много ограничено, не съм сигурен но е около или под 300 Mb. Въпреки, че имаш много вътрешна памет. Ако устройство ти е gen8 можеш да инсталираш урукдроид, там освен много други неща и този проблем е решен. Ако не искаш да си инсталирваш нов ром то можеш да отидеш в настройки -> приложения ->управление -> всички, да ги пдоредиш по големина и тези които са най-отгоре да цъкнеш на тях и да видиш дали ще можеш да ги преместиш на вътрешна памет, би трябвало да ти е активно това бутонче. Друг вариант е app2sd (има го в маркета), като предишния вариант е, мести по-голямата част от играта/приложението на картата памет.

http://www.android-themes.com/ <-- много съм доволен от него.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#13

Здравейте, имам таблет Prestigio 7100C. По инерция натиснах някаква опция за преформатиране. Опитвам се да върна първоначалния изглед, но на всичкото отгоре му приех някаква демо версия и сага изобщо не ме допуска да опцията Repear and formating. Извинявам се за невежеството и предварително благодаря, но направо си скъсах нервите.
Цитирай
#14

Здравейте на всички! От 2 месеца съм собственик на Prestigio PMP7070c. Днес го бях оставил да се зарежда като Wi-Fi остана включено. Преди час някъде го откачих, за да си изгледам сериала докато готвя, обаче се случва нещо: Замръзнал е на началния екран "Prestigio the art of hi-tech" и така си седи повече от половин час. Пробвах да го рестартирам, но не реагира на копчето за включване. Знам, че обикновено това става когато се ъпдейтва Android-a, но не съм чувал да са изкарвали поддържка за ICS. Въпросите ми са на някой с подобен таблет ъпдейтнал ли му се е Android наскоро или трябва да се тревожа, че проблема е по-сериозен?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#15

Здравейте колеги,

извинявам се за тъпия въпрос, как да разбера кой gen - ми е таблета. PMP 5080 ... Предполагам 8gen., че завършва на 80, но за да не се подлъжа реших да подпитам?

Благодаря предварително!
Цитирай
#16

таблет Prestigio PMP3074B как мога да updatna до 2,2 защото youtube ne ми тръгва обяснете стъпка по стъпка , защото не ми е позната тая система ???
Цитирай
#17

Здрвейте! Наскоро се сдобих с Prestigio pmp5080c pro и за съжаление се сблъсках със следния проблем -при разговор в skype човека отсреща ме чува, но аз не мога да го чуя. Реших, че трябва да се направи някаква настройка, но така и не открих. Изтеглих си приложението с говорещата котка и принея се получава същия проблем - тя ме чува, но аз нея не :/ ще се радвам, ако някой ми помогне. Благодаря Smile
Цитирай
#18

Здравейте моля за помощ. Имам таблет Престижио закупен миналата седмица модела е 5080про. Синът ми качва игри от андроид маркета и играеше. Вчера при една игра нещо изписало със въпросителна и дисплея угаснал. Накарах го да го зареди на зарядното, от червена лампичката днес е жълта, но проблема е че не може да се включи таблета въобще. Моля има ли някой представа какъв може да е проблема. Благодаря.
Цитирай
#19

duckess написа:Здрвейте!.......не. Благодаря Smile

Други звуци чуват ли се вобще от таблета?
Може да му е спрян звука? - провери в настройките.
Иначе може и спикъра да му е заминал.

nina написа:Здравейте моля за помощ...... Благодаря.
Отзад, където е колонката има един бутон ресет, пробвайте да го задържите за по - дълго 1-2 мин.
по този начин се нулират настройките. Ако е забил евентуално, иначе може и нещо физически да му е станало.
Цитирай
#20

Благодаря, малкия го е рестартирал както ми обяснихте. Сега таблета се включва започва да се зарежда но когато се появи дисплея всички икони започват да мигат и пак изгасва целия таблет. Sad
Цитирай
#21

Напълно ли е зареден или още в началото ?

Заредете го докрай и проверете, може да има някакъв физически проблем, някоя разхлабена връзка - лентов кабел евентуално.
Цитирай
#22

здравейте имам таблет Prestigio MultiPad PMP3384B, когато го свържа с компютъра чрез USB кабел и искам да запиша файл. на компа ми излизат два диска removable disk (I) и (J), когато ги отворя излиза екран на които пише please insert a disk into drive I: или J: . И не мога да запиша нищо. Моля помогнете
Цитирай
#23

Не става ли да смъкнеш статус бара и да избереш най-горната опция и да натиснеш "Mount" ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#24

Колеги андроисти, я кажете има ли смисъл закупуването на една такава машинка тип Prestigio - доволни ли сте? И заслужава ли си пред едно обикновено китайче от неизвестна марка за долу-горе същата цена? Че нещо се чудя дали да не се метна на някой евтин таблет (за скъп пари нямам за съжаление..).

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#25

За какво ще го ползваш?

Аз го взех, за да чета книги, а някой път и малко брауз. Гледам и филми на него от време на време. За гейм не става малко лагва, пък и тъча е малко бавен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)