Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с вашия Archos (Prestigio) таблет И още
#26

За гейм чак толкова не, елементарните по-слаби игрици би трябавло и те да вървят.. все пак с Х8 съм, знам какво е да не ти вървят игри, не ми е болка за умиране. Ако мога да браузвам нормално в нета, някое клипче или дори филм да гледам..книги..общо взето това, за тия пари какво друго да искам. Smile

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#27

Колеги,помагайте моля!!!имам prestigio 3084 B чисто ново .След няколко дни ползване блокира дисплея.след ресет пак неще.кажете какво да правя
Цитирай
#28

Привет!
имам PMP7070.
Има ли възможност да се ползва свързването през USB порт-а като източник на захранване(зареждане). Евентуално с някаква допълнителна програма ?
Благодаря!
Цитирай
#29

От пет дни имам Арчос 80 кобалт и наистина може би wi-fi е по-слаб, в сравнение с другите wi-fi , но се преживява. Обхвата се губи от време на време. И по сто пъти се кънектва ма това е положението.
Цитирай
#30

Здравейте, имам от около 10дни Prestigio PMP3370B но не ми тръгва Angry Birds само при мен ли е така или и при други го има проблема и какво е решението. Повечето други приложения и игри от маркета тръгват, но Angry Birds не.
Цитирай
#31

Грешката е вярна при 3370 не тръгват игрите. Но при 3270 тръгва всичко.Трябваше първо да провериш и тогава.Аз поисках да заредя нещо за проба и точно Ангри Бърдс защото сина ми фен Smile)) на играта и продавача ме убеждаваше че това 3370 е по добро от 32 70 защото има защитно стъкло /това е само разликата/ .Обаче после се оказа че всичко което заредих на 32 70 тръгна а на 3370 НЕ. Явно имат някакъв проблем и моят съвет е ако можеш го СМЕНИ за 3270 и нямаш грижи
! Smile
Цитирай
#32

Здравейте,таблетa e Prestgio MultiPad PMP3270B купен е втора употреба.Проблемът е следния: звукът ту се появява,ту се губи.При пускане на игра примерно тръгва без звук,при преминаване на друго ниво се появява след това пак се губи и т.н..Нещата които съм пробвал за отстраняване на проблема са следните :настройките за звука са проверени и са наред;върнах заводските настройки от менюто-не помогна;при включване на слушалки -всичко е наред и звук има.

Според вас проблема в говорителчето ли е ? Някакви идеи да пробвам нещо друго.

И втори въпрос: батерията кара около 1ч. и 15мин. при игри, за смяна ли е , и сменят ли се изобщо тези батерии?
Цитирай
#33

здравеите имам проблем с таблет престигио мултипад дуо 3г пмп7170 исках да го рутна за пове4е памет но след рутване рестартирах таблета и сега като флезна в настроиките от страни на таблета се показва 4ервени ленти
Цитирай
#34

http://alfa.kachi-sn

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)