Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]CyanogenMod 9.0.0-RC0-GT-S5660-GalaxyICS-KANG-beta8{16.04.2012}
#26

Днес очакваме Nigthly 02-03-2012!

Huawei P40Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Вече има и beta 4.

Huawei P40Pro
Цитирай
#28

Как е бета4. Вижда ли се светлината в края на тунела Big Grin

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#29

Още сме далеко но това CM7.2.0-03092012-gio-KANG-AROMA е направо страхотно!

Huawei P40Pro
Цитирай
#30

Оххх много ми се събра тия дни Smile Ту циянит 7 ту стокови ромове на елката и протрих паметта Smile Токущо качих тоз ром и се надявам скоро да го завършат защото това е моя Ром Smile Въпреки че я мразя тази дума !
Цитирай
#31

Има beta 5,слагам и пробвам,по-късно ще дам резултата!

Huawei P40Pro
Цитирай
#32

joro_f написа:Има beta 5,слагам и пробвам,по-късно ще дам резултата!

Какво стана с циянита как е бета 5 ?
Цитирай
#33

Добре се държи,няма трептене,само камерата още има същия проблем снима но не виждаш на дисплея!

Huawei P40Pro
Цитирай
#34

Мислите ли че ще догони AROMA-та,много ми хареса когато сложих Nigthly,само да не трепкаше така.

Galaxy S3
Цитирай
#35

Аз се надявам даже да го надмине,много е подобрен,няма трептене вече!

Huawei P40Pro
Цитирай
#36

Кажете как се дъжи рома...в момента съм със арома и се чуда дали да го сложа тоя...
Цитирай
#37

Все още се държи добре,не е забивал,не мога да разбера само какво ми точи батерията,зареждам на 100 в 22,30ч изключвам,оставям го,а на сутринта в 5ч.съм на 71%,иначе е супер

Huawei P40Pro
Цитирай
#38

Никак не е зле,но едно две приложения не тртъгваха и това вграденото ICSseting.Иначе за скорост е добре като се клокне на 920 е сравнителено стабилен рома не ми се е рестартирал още.

Galaxy S3
Цитирай
#39

Аз мисля пак да си флашна един сток ром Big Grin lol... Все на там ме влече май Big Grin
Цитирай
#40

joro_f написа:Все още се държи добре,не е забивал,не мога да разбера само какво ми точи батерията,зареждам на 100 в 22,30ч изключвам,оставям го,а на сутринта в 5ч.съм на 71%,иначе е супер
Проблема не е в твоя телевизор спок. Нещо Deep Sleep режима не работи добре като в предишната версия, но се надявам за Beta 6 да бъде отстранен този проблем. Smile Скоро очакваме и нея Smile :cheers:

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#41

Ок,това ме успокоява!

Huawei P40Pro
Цитирай
#42

Здравейте пичове,
за да имаш работещ Deep Sleep, рестарирай телефона 3-4 пъти. Свали си от google play - CPU spy, инсталирай я, и остави телефона ти минута-две заключен. После виж, дали имаш Deep Sleep. Понеже екипа който разработва CM9 за Gio, е същия който паралелно го разработва и за Ace и Mini, ветроятно бъговете са еднакви във версиитеSmile)
Пък и вие сте с едни гърди напред (засега) защото имате работеща камера, докато при нас все още не е фиксната Smile Но поне Maclaw и компания обещават много сериозен прогрес със beta6 Smile И основа на Android 4.0.4 Smile

Samsung Galaxy Watch 46"  •  Samsung Galaxy S10+  •  My Job: Web/UI & Graphic Design
Цитирай
#43

Imaginary написа:Здравейте пичове,
за да имаш работещ Deep Sleep, рестарирай телефона 3-4 пъти. Свали си от google play - CPU spy, инсталирай я, и остави телефона ти минута-две заключен. После виж, дали имаш Deep Sleep. Понеже екипа който разработва CM9 за Gio, е същия който паралелно го разработва и за Ace и Mini, ветроятно бъговете са еднакви във версиитеSmile)
Пък и вие сте с едни гърди напред (засега) защото имате работеща камера, докато при нас все още не е фиксната Smile Но поне Maclaw и компания обещават много сериозен прогрес със beta6 Smile И основа на Android 4.0.4 Smile
Че кой е казал че не работи?
Той си работи но незнам по каква причина работи по зле от предния релийз. Камерата работи но със черен екран, тоест нищо не се вижда на дислплея. А по принцип винаги сме едни гърди напред понеже CM9 unoficial беше пуснат първо за джио от MACLAW и в последствие се образува по голям екип и решиха да го разработват паралелно и за други модели. Даже скоро четох че май скоро щели да пробват да подкарат и SPICA към подръжката Smile

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#44

Очакваме скоро бета 6,ще бъде страхотна,поне така изглежда!

Huawei P40Pro
Цитирай
#45

Много се забави тази Бета 6,толкова неща се изписаха за нея,ако поне на 50%са верни това ще е върхът на сладоледа!

Huawei P40Pro
Цитирай
#46

еми то по-добре така че с толко много бети само инстралираме напразно Smile може да са решили 6 да е фаинал Smile
Цитирай
#47

Bета 6 е вече тук,сложих и ще споделям,още в самото начало се вижда че е много бърза,дано няма много бъгове.

Huawei P40Pro
Цитирай
#48

Невероятно добре се държи,няма трептене,видеото върви гладко,единствения проблем е камерата все още без предварителен изглед и блутото,но бих казал че е много добър и засега оставам с него!

Huawei P40Pro
Цитирай
#49

На мен още неми допада особенно Върнах си набързо Арома-та !
Цитирай
#50

5 ден и се държи перфектно,батерията издържа повече от АРОМАТА,единствено ако оправят камерата и ги издухва всичките!

Huawei P40Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)