Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]CyanogenMod 9.0.0-RC0-GT-S5660-GalaxyICS-KANG-beta8{16.04.2012}
#51

beta 7 - довечера Smile

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай
Аксесоари
#52

Бета 7 Налична !!!
Цитирай
#53

timetolive написа:Бета 7 Налична !!!

Налична и върви доста добре мисля че скоро може да има RC1

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#54

Става ли за всекидневна употреба? Защото аз в момента съм със cm7.2 и мисля да сложа този да видя как е.
Цитирай
#55

На мен лично ми харесва. Камерата още неработи но иначе доста пъргав ми се Чини Smile Батерията ще я видим тези дни !
Цитирай
#56

timetolive написа:На мен лично ми харесва. Камерата още неработи но иначе доста пъргав ми се Чини Smile Батерията ще я видим тези дни !
Камерата работи!! Просто няма preview.

Искам да питам вие правите ли factory reset след като го инсталирате? Иии, доста малко ми се сруват приложенията всравнение с CM7.2 - само страница и половина имам.
Цитирай
#57

от beta 6 към 7 не съм правил фактори а относно приложения не знам за какво са ти да ги има в рома та да си играеш после да ги търкаш . Колкото по малко толкова по добре всеки после да си слага каквито му трябват и има желание

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#58

Нещо ми забозва от време на време 1 -път ми заби тотал ! :unknw:
Цитирай
#59

Beta 8 е налична!

Huawei P40Pro
Цитирай
#60

качих го замалко но пак ми заби и набързо си върнах Арома-та
Цитирай
#61

Нямам проблем вече 3-ти ден,просто перфектно се държи,само камерата ме дразни,но се преживява!

Huawei P40Pro
Цитирай
#62

Аз също пробвах 9'ката, но за кратко. Като бързина, аз лично не намирам никаква разлика (на Aroma'та съм с Nemus Launcher и си е светкавица). Основния проблем заради, който се отказах от CM9, беше че ми звъняха хора, телефона ми дава свободно, а той нито звъни, нито отчита пропуснати повиквания - все едно нищо. Някой друг с този проблем?

LG Nexus 4 (Stock)
Samsung Galaxy Gio (CyanogenMod 10)
Цитирай
#63

Няма този проблем при мен,перфектно си върви от както е излезнал го ползвам!

Huawei P40Pro
Цитирай
#64

А с какъв baseband си?

LG Nexus 4 (Stock)
Samsung Galaxy Gio (CyanogenMod 10)
Цитирай
#65

мислех че само аз имам проблем с камерата но явно не ... а да ви попитам как да си инсталирам флаш плейър ? направих всичко каквото правих когато карах с оригиналната ОС но не става
П.С. обяснявайте ми като на нуб защото в тази сфера съм нуб
Цитирай
#66

Да не Пропускаш тази стъпка ? https://www.androidbg.com/forum/topic185...s-gio.html
Цитирай
#67

е... роотнат е все пак е cyanogenmod
Цитирай
#68

показва ми супер юзър иконата в менюто , роотнат е не знам защо не се получава с флаш плейъра
Цитирай
#69

и все пак някой да ми помогне ще се намери ли ?
Цитирай
#70

не съм много сигурен но за CM9 все още не поддържа флаш

MY DEVICE: Samsung Galaxy S 5660 GIO ;
Google Nexus 4
Цитирай
#71

Налична нова версия CyanogenMod 9.0.0-RC0-GalaxyICS-UNOFFICIAL-nigthly [Latest update: 13.05.12]!

Huawei P40Pro
Цитирай
#72

пробвах го супер е ромчето ама камерата както винаги не работи.......за него пачове има ли?

cm-7.2.0-20120710-NIGHTLY-gio-AROMA
Цитирай
#73

Не няма пачове,камерата работи но без предварителен изглед,не работи и HQ YouTube,но като цяло е много бърз,харесва ми!

Huawei P40Pro
Цитирай
#74

не мога да разбера що се пуска нещо което не работи както трябваSmile))някой знае ли как се спира вибрирането като натискам клавиатурата

cm-7.2.0-20120710-NIGHTLY-gio-AROMA
Цитирай
#75

Ами то никой не те кара да използваш нещо което не работи,получаваме безплатно че и с претенции!

Huawei P40Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)