Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК]Инсталация на broodROM RC5+SkyHigh v1.4 Kernel

А работи ли ти връзката с компютър през USB-то? При мен се оказа, че има някакъв проблем и нито през Kies, нито през plug and play ... :huh2:

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай
Аксесоари

Аз го инсталирах за 20min, колкото да видя, че и с него не се решава проблема с wirelessa ми, но не ми вдъхна много доверие.

Samsung Galaxy S Plus
Цитирай

Колега Inkas не съм решил проблема, карам си така леко ме дразни ама какво да се прави. Слагах модеми, фиксове, лайбрърис, фиксвах пермишъни еми не ще и не ще и тва си е. Като имам малко време и ми се занимава ще пробвам RC5 да видим там как ще е работата, а иначе ако намериш някакво решение на въпроса пиши тук Smile

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай

lifelover написа:(станах татко Big Grin :cheers: ) .
Честито! Да ти е живо и здраво и да има много късмет през дългия жирейски път на живота.

Относно темата, още при самото му излизаме го пробвах и тогава бях останал с впечатление, че е по- бавен. От тогава не съм го качвал, но може о да има упдейти и нещата да са подобени.
Цитирай

Честито на колегата „lifelover„ да ти е живо и здраво и порасне безгрижно :cheers: :cheers:

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

Много благодаря за хубавите пожелания! Желая на всеки подобно щастие в живота! :proud:

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай

Някой ще ми каже ли колко издържа батерията с broodROM RC5 в сравнение със стоковия ром. Сега съм с 2.3.5 и батерията пада изключително бързо. :/
Цитирай

Загуби се връзката с този ром с паметта на телефона и сд картата дава ми постоянно липсващ драйвър
Цитирай

DonMega написа:Някой ще ми каже ли колко издържа батерията с broodROM RC5 в сравнение със стоковия ром. Сега съм с 2.3.5 и батерията пада изключително бързо. :/

Аз лично разлика не усещам. Ако само заради батерията искаш да смениш ром-а, то не си струва според мен. brood-а е базиран на 2.3.6, така че ако искаш първо виж със стоков 2.3.6 как ще се справиш и чак тогава слагай само за теста brood Wink

ПП: Имаме си финална версия на бизнес едишъна: http://sourceforge.net/projects/broodrom...p/download

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай

И този ром пробвах ама като го сложа , и немога да тегля нищо от гоогле стор... бахти тупото.

изобщо не намира усб-то кам компа как се оправя на този ром RC 5

Samsung J7 Black
Цитирай

След като си флашнал ROM-a, флашна ли и gapps?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Be6i4 написа:След като си флашнал ROM-a, флашна ли и gapps?

Ами тези гапсове каде са , в рар-а имаше само една папка с едно KQ1 za wifi fixes? тва ли е?

Samsung J7 Black
Цитирай

Колеги , губи връзка с WiFI ..... Седи си вързан и по някое време връзката прекъсва ( WiFi си седи включено но не е вързан ) . Трябва да влезна в настройките на УайФай и пак да му дам да се свърже .... Направих описаното в темата но нещо пак не се получава ....
Какво да го правя ?

Galaxy S8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)