Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[24.02.12]-.¸¸.·´¯HTC HD2 Android ..::Колекция::..
#51

аз го свалих от друго място но е пак същия... разликата е че се инсталира директно от компа без да се качва зип на картата и да се инсталира от там... тоя който е тук в темата не можах да намеря линк за сваляне... ако може някой да прикачи някой...
Цитирай
Аксесоари
#52

xarvatina написа:аз го свалих от друго място но е пак същия... разликата е че се инсталира директно от компа без да се качва зип на картата и да се инсталира от там... тоя който е тук в темата не можах да намеря линк за сваляне... ако може някой да прикачи някой...
Не може, защото е много голям. Свалят се от главната тема където пише Mirror1, Mirror2, Mirror3, Mirror4 ...

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#53

инсталирах този ром TyphooN CyanogenMod 7 Nightly v3.7.6[2.3.7][A2SD] всичко мина ок,но ми изчезна иконката за контактите и неможе да ми се звъни и аз също немога. setings също не се отваря
Цитирай
#54

Влизаш в рековъри и му дай wipe cache + wipe dalvik.
Ако не стане си го преинсталирай, като преди преинсталацията направиш wipe data factory reset + wipe cache + wipe dalvik.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#55

Вече официално имаме работещ HWA ром с ICS за нашето HD2.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1622788

Пише, че рома бил много много бърз по- бърз от гигнер бреад и менютата вече не лагвали. Също така и Chrome работи. :bow:
Кернела: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1622357
:bow: :bow:

HTC Wildfire> HTC HD2> HTC ONE X>Samsung Galaxy Note II 4.1.2 Omega Rom rooted on 1.8 Ghz
Цитирай
#56

Изпробвах всички CM7 ROM-ове и страшно много ми харесаха, обаче имам проблем: не мога да си пусна GPRS-а, а със сенс ромовете върви без проблем. Някой да е срещал подобен проблем?

Sony Experia M2 Aqua -> Huawei P8
Цитирай
#57

slavundo написа:Изпробвах всички CM7 ROM-ове и страшно много ми харесаха, обаче имам проблем: не мога да си пусна GPRS-а, а със сенс ромовете върви без проблем. Някой да е срещал подобен проблем?
Провери ли си дали ти е сложена отметката за интернет? Провери ли дали имаш настройки за интернет?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#58

luba6ky написа:
slavundo написа:Изпробвах всички CM7 ROM-ове и страшно много ми харесаха, обаче имам проблем: не мога да си пусна GPRS-а, а със сенс ромовете върви без проблем. Някой да е срещал подобен проблем?
Провери ли си дали ти е сложена отметката за интернет? Провери ли дали имаш настройки за интернет?

Всичко пробвах, и не става. Май трябжа да ударя един таск и да пробвам фреш инстал, че току що ми наорави горещ рестарт с ром, с който не съм имал подобни оплаквания. Между другото сенс рома на Халдрик е страхотен, само дето не остава хич рам с него.

Sony Experia M2 Aqua -> Huawei P8
Цитирай
#59

Писането на кирилица е задължително, ако нямате инсталиран кирилизатор, може да ползвате вградения във форума.
Цитирай
#60

slavundo написа:
luba6ky написа:
slavundo написа:Изпробвах всички CM7 ROM-ове и страшно много ми харесаха, обаче имам проблем: не мога да си пусна GPRS-а, а със сенс ромовете върви без проблем. Някой да е срещал подобен проблем?
Провери ли си дали ти е сложена отметката за интернет? Провери ли дали имаш настройки за интернет?

Всичко пробвах, и не става. Май трябжа да ударя един таск и да пробвам фреш инстал, че току що ми наорави горещ рестарт с ром, с който не съм имал подобни оплаквания. Между другото сенс рома на Халдрик е страхотен, само дето не остава хич рам с него.
С неговия ще имаш около 150мб рам. Не е много, но все пак е sense.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#61

@luba6ki Аз съм с TyphooN_v3.5.4 има ли как да ъпгрейдна същия ром, без да си загубя настройките, програмите и т.н.?

Търся си неработещи скенери!!! За връзка пишете на лично съобщение.
Цитирай
#62

chirusa написа:@luba6ki Аз съм с TyphooN_v3.5.4 има ли как да ъпгрейдна същия ром, без да си загубя настройките, програмите и т.н.?
Може! Първо си направи нанд бекъп през рековъри, за всеки случай! После си свали последната версия на ром-а и си го инсталирай. После чистиш кеш + далвик и готово.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#63

Здравейте! Тези дни попаднах на този сайт :

--> http://sites.google.com/site/nexushd2android/

Та тъй като сега съм с ICS,искам да попитам...
Да преинсталирам на ето този ром ( http://sites.google.com/site/nexushd2and.../v2-1-hwa) или да сложа този ( http://sites.google.com/site/nexushd2and...read/v3-2) .
Ако някой ползва един от двата рома,нека сподели има ли проблеми,вървят ли арк-тата,игрите и.т.н мерси предварително Wink

W850i -> HTC HD2 -> HTC One X & HTC One S -> HTC One M7 with UrBeats
Цитирай
#64

Принципно работата на @tytung е много добра. Втория ром е по-добър и не мисля, че има и какво да прави по него още. Той е на 3.2 е доста време. За другия също не е лош. Тествай ги и каквото ти хареса повече!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#65

от снощи съм с този ром

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1434860

работи доста добре... не забива, батеритя днес почти не мръдна... Wink
Цитирай
#66

Здравейте!Тея дни един приятел сложи на моята HD2 ICS HW2.1 ROM,С надеждата игрите да вървят,но уви...
Та имам един Android 2.3.7 V3.2 NAND ROM, но не знам как да го инсталирам,е.т сложих го в сд картата,дадох в MALGR Да го буутне от сд карта,но дава ерор.
Съжелявам че правя по сто теми но моля ви да ми обясните какво тряя направя за да го преинсталирам.Мерси предварително!

W850i -> HTC HD2 -> HTC One X & HTC One S -> HTC One M7 with UrBeats
Цитирай
#67

Каква грешка дава?!?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#68

....
.....
К: /zlmage
Error boot kernel from sd или нещо от сорта

W850i -> HTC HD2 -> HTC One X & HTC One S -> HTC One M7 with UrBeats
Цитирай
#69

Свали си файла на рома отново и преди инсталация виж дали трябва да се сменя партишъна. Ако е същия направи само всичките wipe-ве и инсталирай.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#70

Здравейте,
Реших да си сменя картата с п- голяма, свалих този РОМ: DESIRE HD SENSE 3.0 v2.0 ALL IN ONE GB 2.3.5 Ker marc1706(v0.1.7), по време на инсталацията всичко си минава нормално, но когато започне да зарежда забива на първноначалния скриин и остава така.
С MAGLDR 1.13 съм, радиото ми е 2.15.50.14
Направих си един партишън ext4, и един FAT 32
Ром-а го инсталирам през CWM, като ме попита дали с TMOUS/1024 или с ЕU/512 давам на ЕU/512. Следващия въпрос е от къде да ми се оправя инсталацията през CLK или през MAGLDR давам MAGLDR.... и това е .

Дайте ми съвет къде според вас греша?
Цитирай
#71

Грешката вероятно идва в това, че не си задал правилен партишън на телефона.
За този ром, ако не се лъжа беше 5/175/5 или нещо подобно. ( виж в темата на рома )

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#72

luba6ky написа:Грешката вероятно идва в това, че не си задал правилен партишън на телефона.
За този ром, ако не се лъжа беше 5/175/5 или нещо подобно. ( виж в темата на рома )


Пробвах този :Rom SENSATION XL V 3.0 stock ALL IN ONE (marc v0.1.8 ker) и заработи добре. Ще карам с него Smile
Цитирай
#73

Да, той е читав и почто няма проблеми!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#74

luba6ky написа:Да, той е читав и почто няма проблеми!
Да, читав е, но ако може да ми кажеш как да направя така, че за край на разговора да натискам копчето на слушалката, а не само бутона на дисплея?
Цитирай
#75

hvacz написа:
luba6ky написа:Да, той е читав и почто няма проблеми!
Да, читав е, но ако може да ми кажеш как да направя така, че за край на разговора да натискам копчето на слушалката, а не само бутона на дисплея?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=850464

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)