Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Руутване на HTC Desire HBOOT 0.80 или HBOOT 0.75
#26

на мен ми показва HBOOT 0.85
а на софтуер информация :
Android 2.2.1

Baseband version 12.28e.60.140fU_26.04.02.17_M2

Kernal version 2.6.32.21-g3d0aaff
htc-kernel@and18-2 #1
Web Dec 1 17:09:51 CST 2010

Build number 1.72.405.3

мога ли да го руутна и как??
Ще съм благодарен ако окажете малко помощ Smile

HTC Desire HD
Цитирай
Аксесоари
#27

ndsbg написа:
kriisoo написа:
totogoto написа:HBOOT 0.92.0001 Big Grin Firmware 2.09405.8 Big Grin ами аз как да си направя руут Rolleyes

А при мен като е 0.93 ? Big Grin
със https://www.androidbg.com/forum/topic332...o-224.html
По скоро тук: https://www.androidbg.com/forum/topic887...ire-hd.htm , а тук: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=840040 , хубаво ромче ако си почитател на сенса Smile

◄ Samsung Galaxy S4 ► ◄ROM Android 4.4.2 Omega v36 ►
Цитирай
#28

Хора при мен нещо не става проверката за HBOOT. Изключвам телефона , задържам volume down и след това натискам Power еднократно - телефонът се включва нормално и не виждам нищо особено ..

HTC One M7 22.08.14
Антика: HTC Desire 2.2 rooted от 05.11.11
Цитирай
#29

Neonskull написа:Хора при мен нещо не става проверката за HBOOT. Изключвам телефона , задържам volume down и след това натискам Power еднократно - телефонът се включва нормално и не виждам нищо особено ..
Обратното направи.
Power и после volume down
Ако пак нестане извади батерията и пробвай пак

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#30

Здравейте, имам въпрос - как да разбера с какъв HBOOT съм, стоков или какъвто е там ... Мерси.
Цитирай
#31

това HBOOT не мога да го водя колеги не става така както е описано някакав др начин има ли да го видя
Цитирай
#32

Имам 2 питания ... Искам да си руутна тел. но при мен изписва HBOOT 0.93.0001 и правилния начин да мога да си инсталирам РОМ-ве е първо руут след това S-off или ?
Цитирай
#33

stefankk написа:Имам 2 питания ... Искам да си руутна тел. но при мен изписва HBOOT 0.93.0001 и правилния начин да мога да си инсталирам РОМ-ве е първо руут след това S-off или ?
Щом версията на HBOOT-а ти е 0.93.0001, значи четеш тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic332...o-224.html. Не е нужно да имаш S-OFF за да слагаш къстъм ромове, но за някои отделни ромове може да е необходим.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#34

моля и за мен инфо моя HBOOT e 1.02.0001 пише че е S on а немога да направя SOFF по описаните начини.Как да сложа друг РОМ с Андроид 2.33 съм и софт 3.14.405.1
Цитирай
#35

Каква може да е причината да ми дава грешка "CID incorrect! Update Fail!" когато се опитвам да сложа друг HBOOT на вече руутнат телефон със S-OFF. Ще слагам data++ ром и трябва да сменя и HBOOT-а обаче като се опитам да даунгрейдна или да сложа data++ ми изписва "CID incorrect" в буутлоудъра ?!?
Цитирай
#36

Здравейте Wink след като руутнах и направих S off на тамагочито Big Grin реших да му сложа Custom rom ...чета ли чета ама какво да се прави като не разбирам половината от това което пише за инсталирането на всеки ром в xda developers :wall: нууб съм в тази среда :/ Може ли някой да ми помогне стъпка по стъпка с инсталириането на някой простичък но хубав ром като за начало.Имам предвид да не е нужен factory reset на телефона и ако може малко разяснение за разделянето на sd картата.Така е като не знам Английски ... :capitulation:
Благодаря предварително

HTC One M7 22.08.14
Антика: HTC Desire 2.2 rooted от 05.11.11
Цитирай
#37

Ухх съвсем се обърках, не знам дали тук е правилното място да пиша и да питам искам да се върна към Bravo 1.5 stock, за да запиша Alex-V РОМ, но не успявам да намеря инструкции как се прави номера, мн сложно ми стана от 2 часа се ровя из XDA- хелп плс

HTC Desire RUNNY 6.1.1 >>>> LG NEXUS 4 stock >>>> Meizu M1 Note Android Version 5.1 Flyme 5.1.8.0A
Цитирай
#38

При мен HBOOT е 1.02.0001! Как трябва да процедирам в този случай? Пише S-ON. Видях темата как да го направя OFF, но след това какво?!

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)