Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на HTC Wildfire S от htcdev.com в 10 стъпки + CWM + ROOT + BackUp
#26

htc wildfire s е произведен през 2012.Как да го рутна
Цитирай
Аксесоари
#27

bsp5309 написа:htc wildfire s е произведен през 2012.Как да го рутна
Ползваш Wildfire S Utility и от раздела CWM Recovery избираш Mod Recovery 2012.

Повече инфо в тази тема.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#28

Имам един въпрос веднъж руутнат спира ли да бъде такъв ако му сменя рома? че често го сменям (не мога да открия добър)

1st phone Samsung R220 ->...->27th Samsung Galaxy S4 GT-i9505->28th Samsung Galasy S6 SM-G920F
Цитирай
#29

Absurde написа:Имам един въпрос веднъж руутнат спира ли да бъде такъв ако му сменя рома? че често го сменям (не мога да открия добър)
Да, спира. Ако новия ром не е рутнат.
Но 99.99% от къстъм ромовете са предварително рутнати.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#30

Здравейте : ) искам да попитам какви пари струва да ти рутна телефона: htc wildfire s
Цитирай
#31

Suarez_7 написа:Здравейте : ) искам да попитам какви пари струва да ти рутна телефона: htc wildfire s
Никакви пари няма да ти струва. Всичко нужно е събрано в първите 4 поста на тази тема. )))

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#32

Добро утро на всички,
Питам се дали след като съм изпълнил 10те стъпки и имам рут е възможно само да си направя по-големи дялове на SD картата, за да имам повече място. Мисля че не е много ясно затова ще поясня
(ЦЕЛ:При възможност да НЕ трябва да инсталирам custom ROM, но да имам 2гб вътрешна памет)

HTC Desire RUNNY 6.1.1 >>>> LG NEXUS 4 stock >>>> Meizu M1 Note Android Version 5.1 Flyme 5.1.8.0A
Цитирай
#33

Varvarin написа:...(ЦЕЛ:При възможност да НЕ трябва да инсталирам custom ROM, но да имам 2гб вътрешна памет)
Пагледни темата https://www.androidbg.com/forum/topic358...irane.html
За два гигабайта не мога да ти гарантирам, защото зависи от наличната вътрешна памет, но около 1 Gb е напълно реално.
[Изображение: 5766164d.jpg]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#34

operator написа:[h]Инсталиране на SuperUser v.3.0.7 (получаване на ROOT права)[/h]

  1. Копирайте на SD картата SuperUser v.3.0.7.zip
  2. Изключете телефона и го включете в boot menu като натискате и задържате Volume Down и Power. Преди това сте махнали отметката на FastBoot от Power менюто в настройките на телефона. Избирете Recovery и попадате в менюто на CWM Recovery 5.0.2.8
  3. С клавиша Volume избирате install zip from sdcard и потвърждавате с Power. В следващото меню choose zip from sdcard с клавиша Volume изберете файла Superuser_3.0.7_efgh_signed.zip и потвърдете с Power. След инсталацията се върнете назад и изберете reboot now.
  4. Намирате в инсталирани програми иконката на Superuser. Стартирайте го и от настройките изберете Menu > SU Binary и ъпдейтвайте (изисква наличие на интернет връзка)
  5. ROOT правата са получени. Преминете към създаване на първо резервно копие на системата. Задължително!

[Изображение: testedf.png]
[Изображение: logo210q.png]

след като натисна на recovery ми излиза черен екран с удивителен и това е.. Sad моля помогнете
Цитирай
#35

Galkaa.a написа:след като натисна на recovery ми излиза черен екран с удивителен и това е.. Sad моля помогнете
Вероятно си пропуснала точката "Инсталация на ClockworkMod Recovery 5.0.2.8 с един клик"
Тази удивителна на черен фон е входа на стоковото (фабричното) recovery. Трябва да го замениш с ClockworkMod Recovery.

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай
#36

Благодаря ! оправих го сложих УЖ CyanogenMod10... обаче пълен ужас :wall: камерата се прецака и куп други неща... извинявам се, че пипша тук за този проблем, ноо главата ми пуши вече... версията на андроида стана 4.1.2 .. искам да си върна стария андроид...както си беше преди..защо ми трябваше да барам където не ми е работа :confused: може ли да си върна стария андроид и всичкото там както когато беше нов ? много ще съм благодарна ако някой ми помогне Smile
Цитирай
#37

Вероятно си пропуснала, да прочетеш пост №6 от тази тема. ))

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)