Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко полезни съвета.
Цитирай
Аксесоари

Някой знае ли как стои въпроса с гаранционния ремонт/подмяна на телефон когато е взет чрез ф-ма/юридическо лице? Трети път за последните два месеца го давам, като в момента е в сервиза вече повече от месец. До колкото разбрах това за едномесечното забавяне, респективно връщане на парите или смяна с ново устройство, не важи когато техниката е на ф-ма. Дефакто, аз така го разбирам, щом е на юридическо лице, чакам пък когато те решат тогава ще си получа телефона.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Весели празници. Smile
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Весели празници Smile
Цитирай

Някой да знае къде в София сменят стъкло на iPad на разумна цена?

 Samsung S9+
Цитирай

Да вземем да съживим темата.
Как ви понася карантината? От понеделник съм седмица принудителен отпуск, но пък съм налял стенокардинче. Наздраве.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен ми понася екстра! Нищо не се е променило!
Инсталирах си наскоро CS отново и сега вечер след
работа си сипвам една водчица и 2 часа CS и после
2-3 часа LoL и на другия ден на работа............
Малко децата покрай мен откачат вече но ще изтраят
колкото е необходимо! Дано да свърши по скоро тая
шитня!!! Наздраве!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ауууу докато имаше сървърите на адиктет и гънгейма се събирахме отбор ножари лелееееее

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Еее, къде я изровихте... От една година никой не е писал. Дечурлигата наистина ще откачат от тези затвори, но няма начин. Точно сега дисциплината е на кантар да се провали в дългосрочен план, внимавайте какво и колко отпускате... Wink Лошото е, че покрай новинарските теми списъкът с нежелание потребители взе да се увеличава, някой хора не знаят кога да спрат, пусто либидо с брой дупки по корпуса се повдига, всякакви други фенски простотии... Прекалено много време висим в тези форуми вече, трябва ни реален въздух. Домашният фитнес помага донякъде, но пак не е като разходка навън. Да пази Господ!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Засега сме у дома. Вдигаме на ура етажа с малкия. Ще го изкараме. По другата седмица се връщам на табота започнаха да ми липсават шумовете от вентилациите по витошка

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте приятели. Мина доста време от последния ми пост. Какво ново?

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай

Пълна скука..........
Утре чакаме Божков да размърда страстите....Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Откога се знаеше, че Стораро ще е "победител"...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Нова не я гледам в последните година - две............
Единствено кошмари в кухнята, когато го дават и съм
на компа му хвърлям по едно око. Всичко друго ми е
булшит........................ А и до скоро нямаха HD, а сегашното
им е като формат 800:600....................Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

На тези само н'екви резаци и патладжани им отнасят "наградите".

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Що бре, Реджеп си заслужаваше наградата-пичът е нахакан, борбен, мегаподготвен и знаещ, а и бая хора го мразиха, което показва,че му завиждаха по един или друг начин. Наско е също доста добър, но Реджеп го превъзхожда.
Наско е нещо като Samsung S20, а Реджеп LG V60 с двата екрана и стилуса-никъв шанс за Наско хахаххахаха  Lol
Цитирай

Ееее, Батен... накъде го изби... Smile Още малко и Корона не го лОви мангала, толкова е добър... Smile нали беше отборен финалът. Уж... А ма ШеФчето нали е от Лудогорието...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Реджеп е пълен нещастник и шефа трябваше малко да го свали на земята. Да, много добър готвач е, но просто е гад мръсна, това е. На първо място трябва да си човек, а не леке. Грийн, сравнението ти е грешно. По-скоро е, като политиците и българският народ - те се мислят за богоизбрани, богопомазани, над всички и всичко, а народа са някви мижитурки. Това е отношението на Реджеп спрямо всички останали, затова той НЕ заслужаваше да спечели.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

В началото беше противен, и аз не можех да го понасям и гледам.
Мегагаден, надут пуяк, готов да мачка , за да вземе парите.
Ама шефчето с времето го смачка и той сви перките.
Не може безхарактерно и бавно мекотело като Цецко да бие.
А Соня, с тая къса рокличка и огромно деколте...оправи ми настроението хаххахах
Цитирай

С изключение на "победителя" финалът беше забавен, друго от предаването не съм гледал. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Сви перките само за шоуто, иначе си е все същия. Затова не заслужаваше, жалко, Наско е свестен и обран човек.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Няма случайни "победители" в нашия ефир, хора проумейте го!..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

30 години опит има шефчето, как мислиш,че ще даде нагадата на някой, който не я заслужава в пълна степен?
Ангелов не можеш го излъга!
Всичко знае и всичко вижда.
Наско също става, но не за Кухнята на Ада, а за някой нормален ресторант, където ще блесне в пълна степен.
Цитирай

Честит празник на всички, които смятат, че имат! И въпрос: Как и с какво дезинфекцирате /почиствате/ телефона си? Има ли опасност за разваляне на дисплея и пръстовия отпечатък. По-специално за Редми Ноут 8 питам.
Цитирай

Моя чат пат го забърсвам с парцслче напоено със спирт за горене, без да натискам много. Дисплея няма ядове, стъклото на камерата също. Не еиждам проблем и по фингърпринта. Имам бъмпер, така, че от телефона реално бърша дисплея, камерата и фингърпринта.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)