Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моят го трия от време на време с мокри
кърпи навсякъде и за сега няма проблеми.....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
Аксесоари

https://drive.google.com/file/d/11rxzYvP...ecE-O/view

Предизвиквам ви да си го сложите за тапет. Самсунг с10 само заводски настройки го спасиха от премигването на екрана, което се получава след като се сложи тази снимка. Нито сейфмод, свърши работа, нито другите ми опитите помогнаха.
Още малко инфо по темата
https://mobilebulgaria.com/news/ne-izpol...-s-android
Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Гравитира от няколко дни и не съм очаквал някой от тук да експериментира. Те уязвимите марки са описани в статията.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Гледах и аз, че съм с уязвим телефон, но някакси не ми се вярваше един тапет, да бъгне толкова ОС-ма. И така любопитство ми, ми отвори няколко часа възстановяване на настройки и приложения и няколко гб от плана, понеже нямах wifi наблизо. Smile Ооо и заводски и на часовника, понеже като го раздвойш трие всичко.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

С една дума - веселба! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Пълна веселба, втори ден не съм направил всички настройки на телефона, а да не говоря и за приложенията. Но нищо така или иначе имах нужда от едни заводски настройки. Доста ъпдейти направих и все ме мързеше да правя заводски, но сега малко принудително ги направих Big Grin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

На пръв поглед нищо и никакъв, пасторален пейзаж, а какви бели сътворява с цветовете си... Smile
Ако я нямаше тази туфа по средата сигурно бих се изкушил да си прецакам телефончето, ама някак си ми разваля пейзажа... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-06-03, 15:15:31)dada_ написа:  Пълна веселба, втори ден не съм направил всички настройки на телефона, а да не говоря и за приложенията. Но нищо така или иначе имах нужда от едни заводски настройки. Доста ъпдейти направих и все ме мързеше да правя заводски, но сега малко принудително ги направих Big Grin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Затова преди да си правиш  експерименти пускаш поправката/отстраняване на грешки през усб(usb debugging), теглиш adb драйвърите на компютъра, и се връзваш към компютъра, та после ако се случи нещо четеш как се работи с adb  Big Grin  . Начини за премахване на тази гадина без заводски настройки, много.

Най-простият е чрез командата "adb shell pm clear com.android.systemui".

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

(2020-06-05, 13:53:24)sashkyyy написа:  Затова преди да си правиш  експерименти пускаш поправката/отстраняване на грешки през усб(usb debugging), теглиш adb драйвърите на компютъра, и се връзваш към компютъра, та после ако се случи нещо четеш как се работи с adb  Big Grin  . Начини за премахване на тази гадина без заводски настройки, много.

Най-простият е чрез командата "adb shell pm clear com.android.systemui".
Де*а... пуснато ми беше, но не сетих че ще може с него. В статиите не видях да го споменават и затова не ми и дойде на акъла, а и понеже не съм действал с дебъгера.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Видяхте ли "новостите" на ios14, неща, които андроид има от години. Имам чувството, че след няколко години, няма да има голяма разлика между двете ОС.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Пусни линк да видим какво си прочел.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Цък

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

(2020-06-23, 13:36:49)alexbg67 написа:  Пусни линк да видим какво си прочел.
Ето и видео https://www.youtube.com/watch?v=ZLyDvABxGF0
Цитирай

Все пак те живеят в друга епоха и се кланят на други божества...
А този църнел едвам го издържах до 1/3 от видеото...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

За мене той прави най-добрите ревюта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

За мен най-добрите ги прави Крис от ТекТаблетс и Tech Spurt. Mrwhosetheboss съшо е добър, ама на Маркес просто не му издържам гадни и досаден глас.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Мен не ме дразни,по ми допадат ревютата на Mrwhosetheboss но и на черния са добри и на Tech Spurt също
Цитирай

MKBHD и Mrwhosetheboss са на много високо ниво, въпреки че понякога са прекалено критични, определено са ми любимци, но всеки с вкуса си, разбира се.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

mrwhosetheboss има още какво да се учи, той прави повече платени и с тея тестове за батерията, ги изкарва, както иска той. Прави и ревюта на китайски ментаци, както и няма техниката на mkbhd, той снима с камери на red за 50, 60000лв., както и разбира доста повече. bossa слага цветни картинки за видеата си и ти се иска да ги отвориш, но не напразно mkbhd има най-много последователи. Supersaf и uravegconsumer също стават, както и unbox therapy и други.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

На unbox therapy пък какво му "става" Този е най-големият смешниш измежду всички и не ми го побира главата, как може толкова хора да го гледат? Та той само разопакова телефона и ти го показва, показва ти няколко функции, снима си там вътре няколко снимки и общо взето НИЩО. Не знам... въпреки ,че има такава тенденция безсмслени глупости да се харесват.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

unbox therapy тотално ми падна в очите след видеото за Ескобар Фолд 2, сума и народ се е вързал след неговото видео, тотален мизерник си е.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

nowhere става за забавлението, да се посмееш малко. Иначе и аз се чудя, защо го гледат толкова много, може би отпреди, когато огъна iPhone 6.
nikola, какво беше станало с този телефон вярно, че това май съм го пропуснал, но видях, че доста хора след това бяха направили клипове за него. Също май и нещо с кейсовете Pitaka имаше.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-06-24, 16:23:32)hazART написа:  nikola, какво беше станало с този телефон вярно, че това май съм го пропуснал, но видях, че доста хора след това бяха направили клипове за него. Също май и нещо с кейсовете Pitaka имаше.
Беше направил ревю, платено естествено, в което представи телефона като нещо уникално и едва ли не по-добра сделка от Галакси фолда. Добре, че после MKBHD направи клип и обясни как реално стоят нещата и разбира се - изсипаха се хора, които критикуваха Ънбоксинга, но той и до днес не е свалил видеото.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Така беше да, според мен бая народ се подлъга по този. Иначе е мега безинтересен, абе да се посмееш.. може би, ама те и другите пускат по някоя друга смешка, но поне правят истински ревюта, от които можеш да научиш нещо. А не - ето го телефона, уоу, уау, леле мале, ето вижте как снима човечето, сега оператора, да добре е, много е бърз супер телефон, еми това е.... ????? Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Е той нали е учил някакви такива неща в изкуството, театър ли, кино ли, та нормално да прави циркове.
Иначе харесвам и медиите The Verge, CNET, Android Central.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)