Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-11-01, 17:01:11)andreti013 написа:  Тоя нагъл гугълски асистент ще ме накара да мина на Huawei

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Какво става с асистента?
Да не би да се включва автоматично, ей така , както си стои, щото моя така прави?
Цитирай
Аксесоари

Точно това прави. Постоянно нахалства да настроя и т.н. Досадна работа. Одеве рових по настройки и уж го изключих пък да видим.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, спомням си че имаше една функция, при която встрани на диспея се появяваше една чертичка отдясно, и като се плъзне вляво излизаше някакво меню или нещо подобно, забравил съм Сега я търсих в телефона но не мога да я открия къде е тоя фийчър, и какво показваше. На скрийншота съм онагледил за какво става дума ( провизорно).Ако някой се сети нека обясни че аз рових рових и не я намирам


Прикачени файлове Миниатюри
   

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

При Samsung e Edge Screen - като плъзнеш и ти излиза меню, което можеш да персонализираш.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2020-11-28, 08:20:52)росен2 написа:  Колеги, спомням си че имаше една функция, при която встрани на диспея се появяваше една чертичка отдясно, и като се плъзне вляво излизаше някакво меню или нещо подобно, забравил съм Сега я търсих в телефона но не мога да я открия къде е тоя фийчър, и какво показваше. На скрийншота съм онагледил за какво става дума ( провизорно).Ако някой се сети нека обясни че аз рових рових и не я намирам


Хубаво е да напишеш и по темите на Xiaomi там е някак си по възможно да ти отговорят на въпроса.
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=839

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

И на Samsung s10 го имах същото не е само при Xiaomi

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

На повечето Samsung го има, да, но на Xiaomi и на мен ще ми е интересно да го имам, MUST HAVE Smile
Търсих и аз но нищо не намерих освен чрез може би някаква програма да става ,нямам си и на идея.

С какъв телефон на Xiaomi си ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Redmi 7A и Redmi Note 7

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

(2020-12-07, 10:47:00)Compare написа:  На повечето Samsung го има, да, но на Xiaomi и на мен ще ми е интересно да го имам, MUST HAVE Smile
Търсих и аз но нищо не намерих освен чрез може би някаква програма да става ,нямам си и на идея.

С какъв телефон на Xiaomi си ?
Ето тук се споменава за това  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100590
Цитирай

Това се включва от Настройки>Специални функции>Инструменти за видео. И оттам се избира къде да е позиционирано и в кои приложения да се показва. Като цяло има подобрения на визуализацията и звука, както и някои филтри. Не е много полезна функция, поне за мен.[Изображение: 96f3dd851b2590749cf142769a3918f6.jpg][Изображение: e67a27333c0fcf0e283e637fef928cb1.jpg]

Изпратено от моят M2007J20CG с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Възможно е също да е тъч асистента. Не мога да го снимам , скрива се на скрийншоти.


Прикачени файлове Миниатюри
   

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Колеги какво пазаруваме най-често онлайн?
храна за вкъщи, техника, козметика, дрехи или други неща
Цитирай

Само обувки и някой друг телефон. Сега ме е ад че когато имах възможност да си купя тоя телефон се двоумях, мой проятел по това време беше в Япония иможеше да ми свърши работа. За мен IGZO дисплея е най добрия. Единствено с него на ярко слънце съм виждал перфектно. Аа за това телефонче можем само да мечтаем : https://www.ebay.com/itm/SHARP-AQUOS-R2-...3452292685

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

(2020-11-28, 08:20:52)росен2 написа:  Колеги, спомням си че имаше една функция, при която встрани на диспея се появяваше една чертичка отдясно, и като се плъзне вляво излизаше някакво меню или нещо подобно, забравил съм Сега я търсих в телефона но не мога да я открия къде е тоя фийчър, и какво показваше. На скрийншота съм онагледил за какво става дума ( провизорно).Ако някой се сети нека обясни че аз рових рових и не я намирам
Ако,е това...[Изображение: 89d70bea4e89cfe5d9f22ce32653d613.jpg][Изображение: 453e0a71ef0c999e8d9042d92329dd8f.jpg]

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Здравейте,

Днес ми звъня един господин от фирма Онлайн България, които поддържали фирмени профили в Google. Грижели са по-доброто позициониране на съответния уеб сайт в Google и т.н. Обясни ми също, че Google акаунта бил безплатен през първите 3 години и сега, за да поддържат данните се плащало, сумата беше нещо от сорта на 140 лв., били партньори с Google. Аз за пръв път чувам за тази фирма.
Някой сбълсквал ли се е тях?
Изпратил ми е един имейл, в който няма много съществена информация, разгледах и сайта им. Чудя се дали не са някакви измамници. Въпросният акаунт, за който ми звъняха е създаден преди около 5 години по спомен и не е ползван никога, просто е направена регистрация.

Предварително благодаря. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Ако от гугъл искат абонамент ще разбереш по мейла с който си регистрирал акаунта. Как ще го подържат тоя акаунт, какво ще го правят... не мога да си представя, ако е уебсайт разбирам - host, support.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-12-10, 21:15:17)andreti013 написа:  Ако от гугъл искат абонамент ще разбереш по мейла с който си регистрирал акаунта. Как ще го подържат тоя акаунт, какво ще го правят... не мога да си представя, ако е уебсайт разбирам.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

И аз точно заради това се изненадах. Казвам му, то сайта на фирмата не работи, Вие искате да плащам абонамент за статистика съм Google.
Ще върна отговор на мейла, че нямам интерес или ще му звънна по телефона.
Даже се чудя дали въобще да отговарям нещо.
Сега попаднах на това https://strelki.info/viewtopic.php?f=16&t=47731
Май няма да си правя труда да връщам обаждане или имейл. Видях, обаче че имат обаяви за работа в jobs.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

А бе, да ви питам, че се замислих днес...
Като ни чипират с ваксините, поне ще има ли редовни ъпдейти?
Ако знаете, де...
Гледам че в бг-мама има доста запознати, ама рекох да попитам и в технически форум, все пак...
Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Ами  зависи от чипа, дали е китайче,русначе или американче/германче Smile Smile Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Редовните ъпдейти чакаме като 5G мрежата стане стандарт. Дотогава който, каквото закачи от добрия сигнал Big Grin

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пак до нас няма да стигнат ъпдейтите според мен. Малък пазар. То и чиповете ще се наложи да ги поръчваме сами от алито !
Цитирай

Някой знае ли добър и изпитан метод за почистване на пръстен от бяло злато с камък?

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай

Стъкларите и бижутерите работят с 50% еднакви консумативи! Ако не работиш в стъкларския бранш, по- добре отиди при бижутер да ти свърши работа. Иначе ти трябва прахова смес, която се разрежда с вода. Няма как да си поръчаш отвън защото мин количество е 50 кг, а на теб ти трябват 20-50 гр и качествено кече. Всъщност няма значение златото.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Пробвай с паста за зъби.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Има готови препарати https://avantis.bg/?product=%D0%BF%D0%BE...1%80%D0%BE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)