Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

https://www.androidbg.com/forum/post451958.html#p451958 [Изображение: Blush.png] Мерси колега, амам история на "неподчинение" едва ли някога ще се издигна тук Crazy :cheers: :cheers:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#27

всяко нещо с времето си ;Пп
Цитирай
#28

Ебати как са ги изтрили... :rofl:
Цитирай
#29

майкоо , краката ми са леш ... баси мачовете , баси чудото ... ;хх
Цитирай
#30

Интересно :huh2: А какво стана с "(спамчат)" или каквото беше там в заглавието? Сега ми е някакво куцо Lol

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#31

бай Петкоо , едит иметоо е , виж хората не им харесва ;Д пък и е объркаващо ся в началото ;Д
Цитирай
#32

Peshec написа:Интересно :huh2: А какво стана с "(спамчат)" или каквото беше там в заглавието? Сега ми е някакво куцо Lol


Сега заглавието е точно, бръмча из още два форума - и там е така, натрупат ли се много мнения в спам темата - се чистят! Какъв е проблема, без туй в последните 20 страници бяха само със тъп спам от сорта на "добро утро", "кафе", "чай", "кекс" и подобни глупотевини, добре направиха, че почистиха Rock
Цитирай
#33

е ти в какво очакваш да се пише в спам темата :facepalm:

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#34

явно няква интелектуална тема тряя има ;Д или за изборите в Русия , или за шистовия газ , дайте няква тема уее ;Дд
Цитирай
#35

Очаквам да се пише спам, но не в буквалния смисъл, тоест очаквам да може да се дискутират някакви интеррсни неща, а не "добро утро", "добър ден" и "дупе-дупе, аз те знам" Wink
Цитирай
#36

Еееее айде сега защото човека тръгна да казва истината и айде блокиран :capitulation: :capitulation: :capitulation: :capitulation: Поне можеше да иде под наблюдение съмнявам се да е имал предупреждения преди това... не е като да не беше пълен с истина поста му!

Като казваш "всички са доволни" трябва да знаеш, че доволните сте трима максимум четирима. Никой друг не е доволен със сегашното състояние на темата Wink


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#37

Ако може да си върнат онова в скобите няма да е зле Big Grin
Цитирай
#38

тоя май хапна дръвцето ;хх ама така трябва , аз така хапнах дръвцето , заради "обиди" , явно няма да съм само аз ...
Цитирай
#39

Бан заради 1 псувня ? Huh Чак такова нещо не очаквах :capitulation:

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#40

Или е някой изнервен мод или новоизникнал :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#41

Очаквах да има "под наблюдение" или някакво предупреждение,но направо бан... Вече не знам какво се случва в този форум..

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#42

аз бях казал нещо за мод.-овете , ама кой ме слуша ... тука неща седят така - тоз е готин - ок , тоз не ми харесва - аут ... и мен така за обиди ми смениха паролата , после питайте що' съм бил цензурирал думата се*с ....
Цитирай
#43

Прегледах мненията на prevzemkata, ама не виждам с какво е нарушил правилата? Та, искам да попитам защо го блокирахте?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#44

globetrance написа:Прегледах мненията на prevzemkata, ама не виждам с какво е нарушил правилата? Та, искам да попитам защо го блокирахте?

+1 -> me too !!
Цитирай
#45

Те го изтриха мнението беше в тая тема.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#46

И какво толкова написа?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#47

Ми забрваих Crazy ама ако не се лъжа оприличи един от най-активните в тази тема потребители с фекалии, а друг от най-активните нарече забавен, ама с друга дума имаща друго значение освен това.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#48

неприличната дума за женски полов орган Big Grin

Desire 500 + SanDisk 8GB class 10 microSD card // JVC HA-FX3X
Цитирай
#49

Имаше ли такива думи, нямам спомен :capitulation: :capitulation: :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#50

И аз поствам вицове за к*рви и разни такива във FUN темата, това означава ли, че трябва да бъда баннат?

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)