Оценете темата:
  • 18 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Е да де, ама той изпозлва тези думи срещу потребители в темата, ама спроед мен не беше баш бая за бан тъй или иначе :capitulation: :capitulation:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#52

общо взето каза , че от мойте 800+ мнения 800 са били мно'о тъпи , а другите 30+ са били още по-тъпи и т.н , демек ме тропаше доста учтиво , отговора ми мисля , че го има , ако не е изтрит ...
Цитирай
#53

Всъщност нищо кой знае какво не написа,просто ако беше сложил една звездичка нямаше да го блокнат.

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
#54

е , като му свърши банн-а , щот предполагам , че няма да е повече от 1-2 дена , ще разберем
Цитирай
#55

Или ако си направи преждевременно акаунт.
Цитирай
#56

Gluxia, гледам, че си от Карлово и се сетих за нещо, което ми се случи там, преди 2-3 седмици, когато бяха големите снегове. Бях тръгнал да пътувам за София и влака се развали на гарата в Карлово. От БДЖ, ни казаха най- учтиво, че ще трябва да почакаме около 3 часа за нова мотриса, затова слязох и тъй като беше 11 часа, реших да видя дали има автобуси за Казанлък или Велико Търново на автогарата. Влакът за Казанлък беше чак към 18:00 часа, а автобуси нямаше. Викам си сега има 6 часа до влака, ще ходя да се шматкам... реших да потърся такси... обиколих покрай гарата и автогарата, ама няма таксита. Питам аз касиерката на автогарата за номер на такси и ми даде някакъв номер момичето. Звъня аз и пича ми казва, вече не се занима'м с т'фа, брей викам си, ще търся друго такси, питам я аз пак касиерката, дава ми нов номер жената, ама не вдига никой. Викам и на жената, дай номер на друга фирма ... и тя - фирма ли, че в Карлово има само четири таксита! И, аз четири фирми ли? А, тя - Не само четири коли! Huh .. Звъннах на сестра ми понеже живее в Сопот, ама на работа жената и викам ще се наложи да се скитам из Карлово, отидох на центъра влязох в едно кафе и що да видя - Красиви ЖЕНИ!!! Позавъртях се поускуах се покрай тях, заговорих ги и се запознах с едно момиче, прекарах целия ден с нея... иии бях чувал навремето от баща ми, че Карлово е градът на красивите жени, а Казанлък на ебливите, сега знам, че наистина е така! :bow:

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#57

niksapz написа:Или ако си направи преждевременно акаунт.
акаунт които ще гризне дървото също кат' първия след като се издаде ...
Цитирай
#58

Бизнесът с такситата яко замря,понеже си е доста малък град и навсякъде може да се стигне пеша без особенни затруднения.За жените ,че са хубави не отричам ама много тъпи повечето..аз още си чакам да срещна някоя поне малко по-умна с която мога да проведа един нормален разговор.Ако това последното е вярно може да се завъртя към Казънлък скоро време.. Dance

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
#59

Това, че са ебливи, не ги прави умни! Lol

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#60

Sweet Nightmare написа:
niksapz написа:Или ако си направи преждевременно акаунт.
акаунт които ще гризне дървото също кат' първия след като се издаде ...


Не е задължително, бил съм блокирван на този акаунт 2 или 3 пъти, влизал съм си през другите акаунти само за да чета какво ново без да пиша, или пиша други неща и не са ги закачали акаунтите ми...


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#61

globetrance написа:Това, че са ебливи, не ги прави умни! Lol

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
#62

teneke написа:
Sweet Nightmare написа:
niksapz написа:Или ако си направи преждевременно акаунт.
акаунт които ще гризне дървото също кат' първия след като се издаде ...


Не е задължително, бил съм блокирван на този акаунт 2 или 3 пъти, влизал съм си през другите акаунти само за да чета какво ново без да пиша, или пиша други неща и не са ги закачали акаунтите ми...
е то и аз бях на линия ама на моменти ми бахтисваше и се изадавах ... иначе имам акаунт с който говорех с един от мод. при последния ми пишман "бан" (като ми смениха паролата) ...оправих се с мод.-а и всичко ок , ама както казаха по-горе , ако иска да каже , тряя се издаде ...
Цитирай
#63

dessyteneva написа:Добави реални снимки,ако е запечатан-на кутията.И нещо за контакт с теб.

Това го виждам, във всяка втора тема в раздела за продажби. :facepalm: Тея хора няма ли да се научат да прочетат
Цитат:!!!!![ ВАЖНО ] ПРАВИЛА ЗА РАЗДЕЛ Купува/Продава [ ВАЖНО ]!!!!!
.. По какъв начин трябва да се напише? Модераторите сигурно имат по 2000+ допълнителни мнения с този текст.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#64

аз в него раздел се губя из офертите "купувам/продавам IPhone 2/3/4 " много бее ;хх
Цитирай
#65

.

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
#66

[Изображение: 430415_338929126159903_190311954354955_1...3772_n.jpg]

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#67

globetrance написа:[Изображение: 430415_338929126159903_190311954354955_1...3772_n.jpg]
съмнява ме нещо тоя протест , имам чувството , че няма да има кой знае колко голям успех ..
Цитирай
#68

Ей тоя пост е за фън темата
https://www.androidbg.com/forum/post440674.html#p440674 :rofl: :rofl:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#69

Да ти кажа ли защо няма да има успех тоя протест? Защото който и да питам за него, всеки казва ''ми те'' нищо няма да постигнат!... Приятелю докато не осъзнаеш че ''те'' са и ''ти'' няма да се постигне нишо... недопустимо е да смяташ, че някой друг отговаря за бъдещето ти. Независимо, че идеите за движението на протеста са пресилени, ако сте ги чели, то трябва да се покаже позиция, трябва да се изрази недоволство, когато държавните механизми работят против народа си.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#70

да , ама кво си мислите , че ще стане ? 2000 човека да се съберат и пак няма нищо да стане , след два дена ще е така , все едно е нямо протест ... в Русия се събрали 20.000 на протет срещу Путин ?!? и кво ? 20.000 от много милионна Русия ?!? Оня ше си отвори устата и инициаторите ше гризнат глоби и т.н ... за тая държава тряя нещо супер мащабно ... такова , че да направи впечатление в чужбина !
Цитирай
#71

Тва ти казвам, че ако продължавме да се делим на ''те'' и ''аз'' няма какво мащабно да стане. Ако излязат 500 000 пред парламента, тогава ще има ефект.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#72

Нали спряха акта,пипа,сопа и тем подобни за какво ще протестирате?

Xperia Neo V White (Me gusta)
Prestigio multipad PMP3470B!
Цитирай
#73

gluxia написа:за какво ще протестирате?

Ами просто, ей така, да се запиша, да покажа на ББ и компания, че съм още жив и не е успял да ме съсипе с безумните си данъци и увеличения на цените и да му кажа да продължава в същия дух понеже съм мазохист и мога да издържа още увеличения, инфлация, дупки по пътищата и прочее.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#74

teneke написа:Ей тоя пост е за фън темата
https://www.androidbg.com/forum/post440674.html#p440674 :rofl: :rofl:
Кой пост по-точно колега?
Цитирай
#75

ем да де , ама 500.000 , което ще е супер да се съберат , ще е трудно , щот примерно аз от Варна (ученик без работа) как да намеря пари да дойда ?? И не само аз , за да дойда , трябва да отделя от хапката си дет се вика ... а само за тва си мисля ... дано има хора , дано греша ... !!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 10 гост(и)