Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Как се Flash-ва официалния Firmware за България
#26

дай на твоя човек да прочете малко теми от този раздел и сам сигорен че сам щеси оправи телефона
Цитирай
Аксесоари
#27

Еми виж ти вече си го роот-нал тоест гаранцията отпада, но след като инсталираш горе посочения firmware и си готов.А пак относно гаранцията могат да проверят дали си правил нещо по телефона, но не го правят често.Е поне така казват колегите от форума Smile
Цитирай
#28

Бихте ли оправили заглавието на темата ?
Цитирай
#29

Eastern написа:Бихте ли оправили заглавието на темата ?
Какво му е на заглавието?

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#30

Колеги, колко време отнема самия процес на флашване, понеже один-а ми работи вече 7-8 мин?
Цитирай
#31

Поне при мен някъде на 5-6 минута ми дава reboot и телефона се рестартира

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#32

здравейте, аз съм нов в тази област.нуждая се от помощ.като пуста один задам опс файла и оне пакарде ми зарежда всичко и пише че ок , но на първо ниво ми пише старт детектед 1 . моля за съдействие и помощ... благодаря предварително. става дума за 2.3.6
Цитирай
#33

1. Оdin светва ли в жълто?
2. Спря ли Kies от Task Manager-a?
3. Най-добре качи снимка, да видим какво се случава при теб.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#34

Слушайте сега правите hard,влезте в recovery и delete cache и ако пак неиска да ви се флашне с один влизате в настройки>Sd карта и съхраняване>форматиране USB паметта.Ако имаш проблеми отново пиши Smile
Цитирай
#35

kasadawa ай ся на прост език обясни на мен незнаещия какво общо има хард ресета с това дали щи се инсталира рома Tooth Tooth Tooth

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#36

Форматирането на USB storage не е необходимо. Проблема в 95% от случаите е заради драйвери за PC, а не заради телефона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#37

Баешич според мен за да фрийзне така инсталацията проблема е че не е спрял двата процеса на Киес Smile

Samsung Galaxy S Plus | Samsung Galaxy S III Pebble Blue
Цитирай
#38

Be6i4 написа:1. Оdin светва ли в жълто?
2. Спря ли Kies от Task Manager-a?
3. Най-добре качи снимка, да видим какво се случава при теб.
Цитирай
#39

eto
Цитирай
#40

Нищо не си показал...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#41

със каква програма да снимам по подробно
Цитирай
#42

danimikov написа:със каква програма да снимам по подробно
Даваш от клавиятурата print screen ,отиваш програмата ти за гледане на снимки ,намираш каде е бутона паст ,запазваш го и ни показваш.
Цитирай
#43

не го намирам този бутон print screen на лаптоп съм , под win 7, нещо не мога да се оправа , как става
Цитирай
#44

Кажи модела на лаптопа, ние ще ти го покажем. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#45

hp 6735s
Цитирай
#46

извинявам се много за некомпетентноста и благодаря предварително : имам една програма казва се SCREEN2EXE но не мога да кача файла
Цитирай
#47

danimikov написа:извинявам се много за некомпетентноста и благодаря предварително : имам една програма казва се SCREEN2EXE но не мога да кача файла
плс
Цитирай
#48

http://www.samsdroid.com/2012/05/i9001xx...tries.html а този ром официален ли е за българия .
Цитирай
#49

Има ли добре работещ ICS за бг ?

Device: Samsung(GT-I9001) Galaxy S+ @ 2.3.5 Nordic Countries(I9001XXKPJ)
Цитирай
#50

Всичко си има и spuwe е на бг , за сега се държи добре
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)