Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Как се Flash-ва официалния Firmware за България
#76

как се махаше тъпия боот лооп идвам от JB и не мога и не мога да го махна тва постоянно ми зарежда до логото с цветовете каде се въртят и до там....
Цитирай
Аксесоари
#77

Влизаш в стоково Recovery, wipe data + wipe cache и ще се оправи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#78

Какво е това надстройване на 2.3.6 ( stock rom I9001XXKQG_I9001XXKPL_I9001NEELE1 с I9001XXKQN_I9001XXKPO_I9001NEELE1 ) чрез Kies. Аз ли съм закъснял?

Samsung SM-G900F+32 GB Samsung micro SDHC™Class10
Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори!
Цитирай
#79

Колеги, някой може ли да ме посъветва, какъв custom ROM (ICS/JB базиран) да си сложа, тоест има ли някой experience? Интересува ме някаква версия, на която всичко да и работи Smile
Мерси предварително!
Цитирай
#80

shitmaster написа:Колеги, някой може ли да ме посъветва, какъв custom ROM (ICS/JB базиран) да си сложа, тоест има ли някой experience? Интересува ме някаква версия, на която всичко да и работи Smile
Мерси предварително!
CM9 Final release е най-стабилният поне за мен

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#81

След като флашнах сега имам малък проблем понякога не иска да пише натискам буквите на не ги изписва ? :wall: :facepalm: Ако някой може с нещо моля нека да помогне Big Grin :bow:

Google Nexus 4
Цитирай
#82

Всичко е точно. БЛАГОДАРЯ !!!

SAMSUNG GALAXY S PLUS - 8GB
LENOVO S60-a
Цитирай
#83

може ли някой да помогне, трябваше ми да върна стоковия ром, уж всичко ОК през один флашнах го и сега стои на буут анимацийката и не мърда.. Пробвах да рефлашна boot loader но в один запеца на partition.bln download. Какво да правя ????? Използвах 2.3.6 Nordic Countries, ще пробвам и с някой друг
Цитирай
#84

Колеги днес тръгнах да ъпдейтвам телефона на един приятел ( Galaxy S Plus I9001 )Пуснах киес показа,че има ъпдейт пуснах го стигна до 3% и до там чаках повече от час и все си седи на 3%-та.Пуснах Аварийно въстановяване и пак неще.Опитвам се да намеря софт.с 4-те файла да флашна през один но до тук без успех.Нуждая се от вашата помощ.
Файловете трябва да съдържат ( Ops,Boot,Phone,Pda,Csc)Така мисля поне.

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#85

Heno3HaT написа:Колеги днес тръгнах да ъпдейтвам телефона на един приятел ( Galaxy S Plus I9001 )Пуснах киес показа,че има ъпдейт пуснах го стигна до 3% и до там чаках повече от час и все си седи на 3%-та.Пуснах Аварийно въстановяване и пак неще.Опитвам се да намеря софт.с 4-те файла да флашна през один но до тук без успех.Нуждая се от вашата помощ.
Файловете трябва да съдържат ( Ops,Boot,Phone,Pda,Csc)Така мисля поне.
Пич ако не можеш да намериш с 4 файла пробвай някой от многобройните custom ромове с 2 файла ( aries VE и One package ) какъв е проблема флашват се перфектно също ,просто
ще имаш малък boot loop ,чистиш кеша префлашваш рековери ако не тръгне и така Smile) поздрави и наздраве
Цитирай
#86

Колеги кажете какъв може да е проблемът.Сложих 4.4.2 и не мога да разбера защо ми пада толкова бързо батерията.
Свалям го от зарядното и след 1 ч. съм на 80-85%
Цитирай
#87

Здравейте! Преди време имах Samsung Galaxy S Plus, но след падане му се напука дисплея. Въпросът ми е мога ли да намеря от някъде друг такъв който да е с други повреди и да ползвам неговия дисплей? Предварително благодаря! Cry
Цитирай
#88

някой би ли качил пак стоковия 2.3.5, защото линка от темата е паднал и не мога да го изтегля, а ми трябва спешно! Мерси

Prestigio Multiphone 4300 (black)
Цитирай
#89

bafchon написа:някой би ли качил пак стоковия 2.3.5, защото линка от темата е паднал и не мога да го изтегля, а ми трябва спешно! Мерси
Пробвай този 2.3.6, нещо не мога да намеря работещ линк към 2.3.5 Smile http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=5551

Samsung Galaxy S Plus 8GB, CM11 lll Sansung Galaxy Y Stock 2.3.6 lll
Samsung Galaxy Note 2 16GB (64gb MicroSD), DN4 ROM, AGNi Kernel lll Nexus 7 Stock 4.4.4
Цитирай
#90

pavelppp888 написа:
bafchon написа:някой би ли качил пак стоковия 2.3.5, защото линка от темата е паднал и не мога да го изтегля, а ми трябва спешно! Мерси
Пробвай този 2.3.6, нещо не мога да намеря работещ линк към 2.3.5 Smile http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=5551
Мерси колега, вече съм с 2.3.6

Prestigio Multiphone 4300 (black)
Цитирай
#91

Някой би ли могъл да качи оригиналния firmware за България накъде. Не мога да го сваля от никъде дори и от sammobile.com просто като го пусна да се сваля и сваля само 100кб файл който е развален а пробвах да го сваля от няколко различни компютри.

SGS 2 MIUI v4
Цитирай
#92

При мен проблема е същия... Опитах и с 7зип, и линрар и какво ли още не и не ми го отваря...........................
Цитирай
#93

Някой може ли да качи линк на софтуер-а, че този където е от хотфайл не работи Smile

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#94

сменете линк-а за ром-а

http://www.mediafire.com/download/4i4ci9...P4_NEE.zip

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#95

трудно ще го сменят kasadawa е баннат Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)