Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Как да удължим живота на батерията с няколко прости стъпки
#26

На зарядното си го зареждам. Не се качва над 35 градуса.

Samsung Galaxy S4/I9505/White/Lollipop 5.0.1 Official, Asus Fonepad 8/FE380CXG/ KitKat 4.4 Official
Иф ю файнд иритейтинг рийдинг ън инглиш текстс ин сирилик, ден ю ноу хау ай фийл риидинг булгейриън ин латин.
Цитирай
Аксесоари
#27

nicky_5 написа:На зарядното си го зареждам. Не се качва над 35 градуса.
Цитат:Температурата при зареждане при мен рядко преминава 35 градуса, зарежда се за 3 часа, независимо дали е на 5 или 30%, за 4 часа през USB
Последно?
Все пак през usb трябва да си забелязал ,че е похладък телефона.
Цитирай
#28

Е, последно, през USB не качва над 30, ама в много подробности навлизаме, като става дума за батерия, която така или иначе ще изкара 2 години, или гаранцията. 800 цикъла, ако някой ги направи за две години (730 дни) ми е чудно за какво живее....
Над 35 се качва, когато чегъркам нещо по телефона или говоря, докато е включен, щом толкова държиш на точността. Разбира се, идва лято, цифрите ще се променят, когато стане жега, но това е без значение, освен ако не смяташ да използваш телефона с години. Пък и си има защита ако много се повиши температурата.

Samsung Galaxy S4/I9505/White/Lollipop 5.0.1 Official, Asus Fonepad 8/FE380CXG/ KitKat 4.4 Official
Иф ю файнд иритейтинг рийдинг ън инглиш текстс ин сирилик, ден ю ноу хау ай фийл риидинг булгейриън ин латин.
Цитирай
#29

Имам въпрос телефонът го имам от 5 месеца идосега даржеше по 24 4аса даже и повече а сега даржи едва 7 :wall: някакви идей?? И все ми пише ОС 70%, и без да го използвам ми даржи 7 часа макс защо :confused:

______ SAMSUNG GALAXY S lll ______
¯´·.¸¸. -Galaxy S Plus Original Smile TSF Shell 3D-.¸¸.·´¯
Цитирай
#30

Похвално за труда! :thumbup:
Аз като цяло съм забелязал, че нищо не хаби повече батерията на телефона ми от използването на дисплея. Без значение дали ползвам гимнастики, прилагам всичките или част от препоръките на колегата, дори разговорите (едно от основните предназначения на мобилните телефони) не оказва особено влияние на живота на батерията. За щастие имаме си умни телефони, които използваме за много повече глезотийки и работи, освен ползването му като слушалка. Не съм достигал рекорда на колегата от над 5 дни използване на у-вото, но съм достигал до над 3 дни в натоварените за мен дни, т.е. без много използване на телефона за удоволствие, а само за разговори, така че се брои Wink
И последно смятам, че каквото можем да направим за да удължим живота на батерията е добре дошло, но това не трябва да се превръща в мания за нас, а трябва просто да използваме телефоните си функционално и също за забавление и по предназначение като умен телефон Wink

[Device] Samsung Galaxy S Plus [ROM] [4.4] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 4
[Device] HTC Desire C black [ROM] [4.0.3] Stock + HTC Sense 4.0
Цитирай
#31

Имам питане за AutoShutDown - на телефона не открих такова приложение, търсих и в интернет, откъде мога да си го кача, много благодаря предварително!!!
Цитирай
#32

Я пак? Какво приложение ти трябва?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)