Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо решение за проблемите с GPS-а на Samsung Galaxy S

Кажете от каде да си изтегля безплатна версия на Sygic. В сравнение с Иго и тази Sygic коя е по добра че мн сложно ми се вижда инсталацията на Иго а Sygic-a само го инсталираш теглиш карти и готово.
Цитирай
Аксесоари

huso0o написа:Кажете от каде да си изтегля безплатна версия на Sygic. В сравнение с Иго и тази Sygic коя е по добра че мн сложно ми се вижда инсталацията на Иго а Sygic-a само го инсталираш теглиш карти и готово.

Има цял раздел за GPS програми: https://www.androidbg.com/forum/forum33-gps.html (разгледай важните теми)

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Здравейте! При мен проблема е следния: Намирам 7-8 спътника с GPS Status но постоянно се върти един надпис "определяне на местоположението" Същото става когато пусна навигационната програма - излиза само надписа "определяне на местоположението" и нищо друго не дава да направя. Тази навигационна програма е оригиналната на телефона, не съм инсталирал друга. Свалих от този форум кракната версия на CoPilot, но не разбрах точните стъпки за инсталацията. Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен. Мерси!Телефона е Samsung Galaxy S3 Duos с андроид 4.0.4.
Цитирай

здравеите
нов сам на форума и имам голем проблем
на samsung galaxy S advence немога да намера спутниците с gps
испробвах навигациите ИГО Навигон програмките
ГПС статус ГПС тест фикс,без успех.
телевона не ми е ротан
има ли решениа за моја проблем
версиата е 2.3.6

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай

vasico написа:здравеите
нов сам на форума и имам голем проблем
на samsung galaxy S advence немога да намера спутниците с gps
испробвах навигациите ИГО Навигон програмките
ГПС статус ГПС тест фикс,без успех.
телевона не ми е ротан
има ли решениа за моја проблем
версиата е 2.3.6
:rofl: :rofl: не му бил ротан телВона :rofl: :rofl:
Абе човек пиши по грамотно. =( Ти имаш ли 2ри клас завършен? Huh
Цитирай

didoroki написа:
vasico написа:здравеите
нов сам на форума и имам голем проблем
на samsung galaxy S advence немога да намера спутниците с gps
испробвах навигациите ИГО Навигон програмките
ГПС статус ГПС тест фикс,без успех.
телевона не ми е ротан
има ли решениа за моја проблем
версиата е 2.3.6
:rofl: :rofl: не му бил ротан телВона :rofl: :rofl:
Абе човек пиши по грамотно. =( Ти имаш ли 2ри клас завършен? Huh
со сигурност имам повисоко образование од твоито.
очаквах ниакои да ми помогне с проблема
ниамам бг клавиатура и не сам од булгариа
а има ли значение?

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай

Offtopic Разбрах че пишеш на сръбски или македонски ама вече бях си постнал мнението. Big Grin Доста смешно звучи на български! Offtopic

А сега по темата:
Колко време чака да се покажат спътници? Да не си бил в някакво помещение, трябва да си под чисто небе!
От колко време е проблема?
Цитирай

телефона е нов
повече од час сам чакал,и сам испробвал ниаколку навигации и програми гпс статус,тест аидс и воопште не показва спутник

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай

Пробва ли да му извадиш батерията за малко и после пак да го включиш. При предишния ми телефон действаше. Big Grin
Цитирай

не сам,ама веднага ште пробвам ,не ме коства ништо.

започвам да се сомнаивам че гпс приемника воопште не работи Sad

IOCEAN ROCK M6752  Android 5.1 LG Nexus 4 Android 5.1.1  (LMY48M)
Цитирай

vasico написа:не сам,ама веднага ште пробвам ,не ме коства ништо.

започвам да се сомнаивам че гпс приемника воопште не работи Sad

Тогава смени ROM-а и ще се оправи.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

@vasico Пиши в раздела за твоя телефон!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

моя проблем се оправи след инсталация на angrygps
Цитирай

След флашване с Jelly Bean се оказа, че не мога да се вържа към сателитите, ама никак, с никое приложение. След описаното в пост 3 на @ilieff съм ОК. Благодаря.

Samsung Galaxy Note8 SM-N950F/DS  Android 7.1.1, N950FXXU1AQI1  No Root • MTel 

Понякога печелим, понякога се учим.
Цитирай

Valio voisa написа:Здравейте днеска си сложих IGO -то и ми върви добре само дето промених настроиките сложих Ассuracy на 200 отначало беше на 50 и все губеше сигнал но със 200 и нямам никакви проблеми друго не съм пипал.
Би ли ми казал откъде намери iGo, защото на мен не ще да ми тръгва изобщо. Терси лиценз който не е включен в инсталационните файлове.
Цитирай

https://www.androidbg.com/forum/topic400...-p118.html
избери си най-новата "тънка"версия,колегата roboaudi беше обяснил как се инсталира и всичко е ток и жица Smile
Цитирай

oska написа:https://www.androidbg.com/forum/topic400...-p118.html
избери си най-новата "тънка"версия,колегата roboaudi беше обяснил как се инсталира и всичко е ток и жица Smile
Благодаря! Ще опитам.
Цитирай

Здравейте, темата не е активна от доста време и ще се опитам да я съживя с моя проблем. Станах притежател на чудото на техниката "i9000" и имам проблема с отчитането на сателитите и свързаността ми към тях. Изчетох мненията Ви, пробвах софтуерни решения с различни програми писани в темата, допрях се и до хардуерна интервенция с допълнителни проводници и да кажа имаше ефект 1 ден с допълнителната "антена". Ситуацията пак е в начално положение: хващам 3-4 сателита, гледам GPS статуса в IGO Primo и Sygic и все така не може да се свърже със спътниците телефончето. Половината програми, посочени в темата са платени в маркета и с тях не съм пробвал. Устройството е руутнато, със Mackay ROM 4.4.2, ако можете да ми помогнете много ще се радвам. Телефона го взех преди седмица с цел навигация и сега както седят нещата не ми се иска да се разделям с него, но май натам ще е работата... Благодаря на отзовалите се колеги. Smile
Цитирай

Пробвай това и после пиши

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2088906

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

SkenderoF написа:...Устройството е руутнато, със Mackay ROM 4.4.2, ако можете да ми помогнете много ще се радвам. Телефона го взех преди седмица с цел навигация и сега както седят нещата не ми се иска да се разделям с него, но както са тръгнали нещата май натам ще е работата... Благодаря на отзовалите се колеги. Smile
Решението е stock ROM: https://www.androidbg.com/forum/post185333.html#p185333

centur написа:* GPS-а се свързва много бързо, дори в лошо време при спрян A-GPS (за около 20 - 30 секунди)

[Изображение: 5056f81337a4c35717432ebb4912dabf_480x800.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Със Angry GPS не се получиха работите, май ще се връщам на 2.3.6 стига да работи GPS-a. Взех да се чудя, да не е нещо от самото устройство, всеки, сблъскал се с проблема е намерил решение, а аз тъпча на едно място с различни тактики? Благодаря за мненията колеги. Smile
Цитирай

Моите наблюдения са че проблема е софтуерен. С един ROM върви много добре и точно с друг не. GPS-а го ползвам най-вече за планина и с идването на лятото се сетих за проблема.
Днес ще го пробвам с GPS fix, a ako имам време ще му кача и angry GPS.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)