Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[23.03.12]_-.¸¸.·´¯HTC EVO 3D[Колекция]
#26

Здравейте колеги, сега ще споделя, част от проблемите които имам с новия ЛииДроид в5.4:
1. След седмица ползване Туикса на рома започна постоянно да дава Форс клоус, това започна да се случва, когато забраних Сенса и почнах да ползвам лаунчъра на ЛииДроида, сега не мога да върна сенса.
2. Батерията не индикира правилно, след рестарт батерията ми дава или че е на доста по-малко проценти или пък на повече (10-15%).
3. Лаунчера забива и не иска да се мести към другите страници, както понякога не ми индикира от първия път натискането на иконите.
4. Гмейла в началото постоянно даваше ФК, това чрез реинстал на гмейла се оправи. Приложението Времето (на НТС) започна да блокира и продължава... като понякога с него ми забива и тела.
5. Камерата понякога забива на черен екран, като без рестарт тела си остава в това състояние и нищо по него не реагира. Забиването се случва когато камерата се стартира от бутона за снимане.
6. Основното меню където са всички приложения се измести в ляво, като част от крайните леви икони на приложенията не се виждат, а от дясно седи черно. Понякога вместо да се стартира приложението, което желаеш се пуска това над него въпреки точното натискане (в основното меню).
7. Забиване на целия тел от време на време, оправя го само рестарта с в+/в- + паур бутона или вадене на батерията. Рядко, но има и необесними рестарти...

П.С. Всичко май започна да се случва от както минах на лаунчера от рома. А, сега както казах не мога да се върна на сенса защото туикса дава ФК постоянно, ако можех щях да разбера дали в това е проблема, въпреки че и преди това туикса даваше ФК, но много рядко.

Май отново ще сменям РОМА Sad

Поздрави.

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
Аксесоари
#27

Мерси, за инфото дано да е полезно на някой :bow: - въпреки, че аз не смятам да флашвам/роотвам само като се сетя какво беше на старият андроид телефон колко роота/роома/рековерита/одина изяде сега го давам айляк със стоковият ром :thumbup: !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#28

LeeDroid отпада от #1 пост поради оплакванията от него!
За момента съм сложил на негово място
☆ ★ | ROM | InfectedROM Eternity | TESTING | NIGHTLYS | 3.5 | XE BEATS | ★ ☆
Ако някой има да каже нещо за него или друг ром, да заповяда!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#29

luba6ky написа:LeeDroid отпада от #1 пост поради оплакванията от него!
За момента съм сложил на негово място
☆ ★ | ROM | InfectedROM Eternity | TESTING | NIGHTLYS | 3.5 | XE BEATS | ★ ☆
Ако някой има да каже нещо за него или друг ром, да заповяда!
Мисля, че малко прибързано го отписа. Повечето коментари за него идват от това, че се ползва най-много. Все пак LeeDroid-a си оства в топ 3 на ромовете за Ево. Просто другите се инсталират много малко и няма как да се пишат положителни или отрицателни наблюдения.
Моя съвет е да го върнеш.
Цитирай
#30

Тъй като гледам, че само оплаквания има и това беше причината. Аз по-горе бях питал дали да го махна, но не ме отразихте!
Връщам го!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#31

И аз съм много доволен от Lee Droid. Ползавм го повече от месец, правих update като излезе новия и не съм имал никакви проблеми. Със средно ползване през деня батерията ми до вечерта е на 50%. Каквото съм инсталирал си работи перфектно.
Цитирай
#32

[Rom] Newts One S *Beta* (Sense 4.0 ICS 4.0.3) 4/25/2012(data works)

[Изображение: evo3dones.jpg]

Не знам дали някой от вас е обърнал внимание на този ром!
Още е бета версия, както се вижда, но мисля, че щя стане добър порт.

Ако някой иска може да го тества и да сподели!

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#33

Здравейте, знам че има подобна тема или поне така предполагам..интересува ме мнение за най-добрия къстъм ром, който мога да си сложа на евото, което да вървъ с Android JellyBean 4.1.Намерих няколко такива из нета, но доколкото видях всички бяха алфа версии и wi-fi не им бачкаше, което при мен ще е голям проблем. Общо взето ми трябва ром, с който да мога да върша нормалните неща, които се вършат с всеки един смартфон без да имам проблеми и usb debugging-а да си ми бачка без проблем, защото телефона главно го ползвам за build-ване на андроид приложения.

Благодаря за всички мнения предварително! : )

LG Nexus 4 - Android 4.3 | HTC EVO 3D - Android 4.0.3 | LG OPTIMUS PAD - Android 3.1 | Google Nexus 7 - Android 4.3
Цитирай
#34

http://htcevohacks.com/htc-evo-3d-custom...sprintgsm/
Прекалено рано за да коментирам но за сега е добре ромеца.

HTC Tattoo-CM 7/HTC EVO 3D-MIUI-2.9.21 IML74K,CM 7, viper/HTC DHD-Viper DHD v 2.2.0/
HTC One X CM 10.02/ HTC one m7/Huawei watch/iPhone 4s/Nokia lumia 800/
Huawei mate 10 lite /
Цитирай
#35

maton написа:http://htcevohacks.com/htc-evo-3d-custom...sprintgsm/
Прекалено рано за да коментирам но за сега е добре ромеца.
Ползвам го от около 30 мин. и за сега освен Маркета, който нещо се бъгна и неработещото 3D всичко друго е на 6. Досега толкова бърз РОМ не съм виждал.

htc evo 3d
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)