Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сантасе
#1

Който има желание може да пробва сантасето за андорид.
[Изображение: FSwF6j-b2-fQvs63Vt7jfFJx1JfXcREOojcnUql6...hJkyk=w124]

Има го и беплатно в маркета: https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай
Аксесоари
#2

Супер откога го чакам Smile :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: Dance Dance Dance Dance


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#3

Eто ти един Bug Report:
Устройството е LG GT540
Резолюция: 320х480


Oчевидно екрана не ми е достатъчен :unknw:


Да ти кажа, че и с кравите и биковете май е така. Под синята и червената кравичка, на екрана за избор на трудност, ако има бутон за старт, то аз не го виждам Smile
Цитирай
#4

ха...мдаааа ами там са бутоните. Играта е оптимизирана за 480x800 и на други екрани малко се изрязва Smile По нататък ще се оправи това. Вярвам че поне сантасето може да се играе така Smile
Цитирай
#5

Moже, да. Няма никакъв проблем с геймплея. Просто исках да ти кажа за това как се вижда на MDPI устройства
Цитирай
#6

Да мерси за информацията, даже ми бяха казали че и на таблет не излза като хората. Там всичко се вижда но не на цял екран. Общо взето както казах оптималната резолюция за сега е само 480x800 и много близки до нея. За по олеми и по малки ще добавям пълна потдръжка впоследствие Smile
Цитирай
#7

На мен сантасето си ми излиза перфектно на 720х1280 екран.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#8

вече има версия 2 с малко поизпипвания по играта и променена икона Wink
Цитирай
#9

реже отдолу картите но няма проблем да се играе
Цитирай
#10

Да казах по горе от малките екрани е, по нататък ще го оправя. Не е трудно, но е малко играчка и за това го бавя... Big Grin
Цитирай
#11

Много е зле това сантасе.Изиграх точно едно раздаване и полетя към коша...

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#12

Добре всеки си има мнение, а може л исамо да споделиш кое не ти хареса да знам какво да поправям Smile
Цитирай
#13

Когато имам поп и дама, как да обявя 20/40? Пробвах да пусна направо картата, но не стана.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#14

Ако си под ръка и имаш дама и поп от една боя хвърляш дамата (не попа) и то автоматично се обявява и събира към точките ти Smile
Цитирай
#15

Някой е позабравил правилата Smile. 20 и 40 се обявяват като сити наред и със по-слабата карта.
Колкото до колегата bahko... Споко колега. Той автора ще си оправи приложението. За тебе повече трябва да се притесняваме.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#16

NoFate написа:Някой е позабравил правилата Smile. 20 и 40 се обявяват като сити наред и със по-слабата карта.
Колкото до колегата bahko... Споко колега. Той автора ще си оправи приложението. За тебе повече трябва да се притесняваме.

Tи за мен не бери грижа Wink погрижи се за себе си.Грозен интерфейс.Не можах да разбера как да сменя девятката.Постоянно трябва да потвърждаваш ръцете и изтеглените карти.Това ми се наби на очи.На всичкото отгоре след като се разработва от българин (до колкото разбрах) е редно да е на Български.И все пак тези работи могат да се оправят.

Prestigio 5504 Duo Наща система 4.4.2
Цитирай
#17

ами за смяната на 9ката е логично като цъкнеш на козовата карта да се сменя и даже го пише в правилата които ги има и на бг и на английски. а за потвърждението го сложих за да няма оплаквания че мн бързо се скриват или мн дълго стоят или нещо от сорта. Wink но като не ти харесва това сантасе си изтегли друго ако намериш ;D
Цитирай
#18

Добро е приложението! би било хубаво да има Undo опция.

HTc DEsire HD
Цитирай
#19

за какво ти е това undo? както се казва "кьорав карти не играе" Smile
Цитирай
#20

Именно в това е тръпката. Играейки, не върви да кажеш "абе я дай да видя пак какво беше" Smile. Има си трикове, но автора така е преценил. Потвърждението за мен е плюс, че аха нещо не погледна и ръката ще е прибрана и няма да видя коя карта е минала. На кофти място седи сега тестето, ама и това може да се променя

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#21

давай идеи къде да го местя тестето Wink а колкото до undo-то може да влезе в полза но така като хвърлиш карта и ако не ти хареса, какво ти отговаря робота, ще може да се чийтва, тей че.... ;D
Цитирай
#22

За мен в ляво, както беше на предното сантасе. Там най-пасва тестето.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#23

е аз го смених да няма конфликт на интереси ;D нали все пак не трябва да е същото Smile
Цитирай
#24

Сантасето си е сантасе навсякъде и е едно и също.
Ако искаш можеш да го направиш пак в ляво, но този път обърнатата карта да е хоризонтално и защипана с тестето...както и по принцип се прави, когато се играе на живо.

HTC Desire, Pre-rooted Stock Froyo (2.10.405.2) with init.d modes
Цитирай
#25

И аз си мислех за това, но ме протеснява че ще остане много малка част от нея която да може да се кликне при искане за смяна на 9ката Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)