Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сантасе
#76

Играта е супер и ако може да я направиш за Xperia Play при инсталирането да се добавя в xperia play launcher http://imransarwar.com/wp-content/upload...uncher.png мисля че ще е супер
Цитирай
Аксесоари
#77

Яко

Не се влюбвай в косите - те побеляват. Не се влюбвай в очите - те лъжат. Не се влюбвай в лицето - то привлича, а се влюбвай в сърцето - то само обича.
Цитирай
#78

Скоро в google play ще се обнови новата версия на сантасето, в която добавих вече възможност за преглед на взятките. Попринцип сантасето по правило е една от малкото игри на които имате право да гледате вече минали карти, сега тази възможност е реалност и тук Smile
След малко трябва да се обнови версия 9.1

Цитирай
#79

Всичко е много добре, но на таблета с тази резолюция не ми се нрави Sad

NexuS 5, 32GB BlacK !!!
Цитирай
#80

мда, още не съм се справил с тея таблети, и част от проблема е тестването. просто емулаторите не са като хората...
Цитирай
#81

На сантасето добавих потдръжка на таблети. Сега би трябвало да се визуализира по добре. Не съм тествал на реално устройство тъй като не разполагам с такова. Моля който тества да сподели тук някой отзив да знам дали е добре. Скоро ще се обнови в gogole play. Версия 9.2 трябва да е... Smile
(говоря за 7" и 10", демек large и xlarge)

https://play.google.com/store/apps/detai...WN0b3J5Il0.
Цитирай
#82

Никой не каза, на таблети как е?
Цитирай
#83

На 10 инчовите вече всичко е добре. Имаше един малък проблем с с взятките. Като цъкнеш на последната карта и се пускаха ръцете. Сега това не го прави. Препоръчвам ти да сложиш козовете винаги да са най -отдясно, тъй като понякога се обърквам, лично аз ...когато се сменя карта, същата винаги отива последна, а не по сила. Не съм напълно сигурен за правилата, но мисля че 20 може да се обявява и с поп и дама. Тук е възможно само с дамата. Ами май толкова за сега.. браво :thumbup:

NexuS 5, 32GB BlacK !!!
Цитирай
#84

zarazin4o написа:На 10 инчовите вече всичко е добре. Имаше един малък проблем с с взятките. Като цъкнеш на последната карта и се пускаха ръцете. Сега това не го прави. Препоръчвам ти да сложиш козовете винаги да са най -отдясно, тъй като понякога се обърквам, лично аз ...когато се сменя карта, същата винаги отива последна, а не по сила. Не съм напълно сигурен за правилата, но мисля че 20 може да се обявява и с поп и дама. Тук е възможно само с дамата. Ами май толкова за сега.. браво :thumbup:
От настройките на играта може да избереш как да се обявява 20 - има една отметка... А сортирането за момента е само по боя, ще видя по нататък може да ги направя и по сила Smile
Цитирай
#85

[Изображение: viu1343199864r.PNG]
Цитирай
#86

Играта е много яка. Имам само един проблем - когато реша да си видя ръцете, които съм взел, нямам бутон, с който да се върна назад, а като цъкна back бутона на таблета, стартира нова игра. Само при мен ли е така? :/

Amazon Kindle Fire
... Samsung Galaxy Note 3 ...
Цитирай
#87

velin95 написа:Играта е много яка. Имам само един проблем - когато реша да си видя ръцете, които съм взел, нямам бутон, с който да се върна назад, а като цъкна back бутона на таблета, стартира нова игра. Само при мен ли е така? :/
С back бутон попринцип трябва да върнеш и не би трябвало да ти се рестартира играта. При мен не е така, но аз съм с телефон. Някой ако има същия проблем при таблет, да каже за да го коригирам...
Цитирай
#88

Като отидеш в настройките защо рестартира играта?
Цитирай
#89

Ами защото в настойките се сменят неща които и в реалния живот рестартират играта. Ако смениш тестето или покриваката на масата в повечето случеи започвате отначало. Big Grin A и примерно има настройка която указва до колко да се играе играта. Това зависи глабалния резултат и затова се рестартира. Така или иначе тези настройки не съм ги сложил да се сменят през 2 игри. Логиката е че всеки си нагажда както му е удобно и след това си цъка играта спокойно... Smile
Цитирай
#90

Е, тя се рестартира дори нищо да не смениш Smile Иначе ок, да се рестартира сегашното раздаване, ама може да ти запазва глобалния резултат. Даже може да позволиш да се увеличава лимита за победа без да се губи резултатът - в реалния живот чест почвате да играете до 11 да кажем, ама ако е оспорвано може да продължите до 21 :р
Цитирай
#91

killer4o написа:Е, тя се рестартира дори нищо да не смениш Smile Иначе ок, да се рестартира сегашното раздаване, ама може да ти запазва глобалния резултат. Даже може да позволиш да се увеличава лимита за победа без да се губи резултатът - в реалния живот чест почвате да играете до 11 да кажем, ама ако е оспорвано може да продължите до 21 :р
Попринцип в една от първите версии на играта на мястото на това меню беше просто бутон за рестартиране на играта. Но впоследствие това меню се разви и бутна за рестартиране някак си отпадна. И един вид сега ако искаш да променяш настройки - рестартираш играта и ако искаш да рестратираш просто играта - влизаш в настройки. Това е логиката. Защото иначе сега ако искаш да рестартираш резулата без да излзаш, няма как освен с влизане в менюто и обратно в играта... Big Grin Иначе аз си мисля да направя да иам запитване за запаметяване на резултата при излизане и секция с глобален резулата откакто е инсталирана играта примерно. Като - вечен броч (естествено ако не се изчисти кеш-а)
Цитирай
#92

[Изображение: YY29dJRixaHog8fMw-RfaIAsB2cj2rNwIwfFNuzr...3z1Fg=w124]
Версия 9.4 на сантасето. Промених бутоните, стрелките за прибиране на ръка. А в предишната версия бях променил гърбовете на масата, с което малко смалих размера. Променено е и малко поведенито на робота. Затваря в повече ситуации. Кода е малко по оптимизиран (което при вас няма особено влияние). Надявам се да няма проблеми и всичко да ви харесва. Скоро ще се обнови в Google Play
Цитирай
#93

малки промени по гърба на картите в новата версия. незнам дали са по добре... дано ви харесат

https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай
#94

Нов update с малки промени, по background-а на играта, сега загубилия в раздаването започва следващото (все едно победителя раздава, както трябва да е). До сега беше обратното. Малко променени пo бутоните, както и рамката на екрана с настройките Smile
[Изображение: FSwF6j-b2-fQvs63Vt7jfFJx1JfXcREOojcnUql6...hJkyk=w124]
https://play.google.com/store/apps/detai...WN0b3J5Il0.
Цитирай
#95

Нов ъпдейт, с който играта трябва да е подходяща за всякакви резолюции и устройства. Моля тествайте и ако има проблеми съобщете да ги коригирам. Играта трябва да изглежда добре и на таблети и на телефони и междинни устройства. Надявам се да ви хареса. Ако имате други мнения и препоръки ще се радвам да чуя. Подканвам ви и който си я ползва да даде една оценка в google play за да може малко да се поиздигне игричката (защото има и едно друго сантасе, което не е лошо, но смятам, че това е далеч по добро, а другото е доста по успешно - има малко дисбаланс, незнам може и да съм пристрастен Big Grin). Благодаря и приятна игра... Smile

[Изображение: q4i7v6vHZnucGtplTnqXhbVBGwO155Yco648Eg7o...ZutDA=h230] [Изображение: 4JFwisIBVJn8yF2XXZr2d2GFUkbCa6Ep75DmbSc1...ENeUc=h230] [Изображение: dXiUvs6A2oJBD7SAdtpEUEPyPtUxHByMPC0OZ-RJ...cHFMQ=h230]
Цитирай
#96

https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
[Изображение: qf9pFXoukRtpqyo2FtnwBLEsWBDRrHHtrWVWGpdV...rpsIk=w300]
[Изображение: lAXSkRK4NlGg-i7-199IWp9P2smvpdjNX-xc323I...GIAZQ=h310] [Изображение: zs5Lx9jfaXVH93rpho4nQqoRBBuj2rXaAHDHrL7H...IDteA=h310]
Цитирай
#97

Хем Сантасе-то го играя, но няма ли човек насреща, не ми допада...
Цитирай
#98

Може ли да се добави мултиплеър.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#99

Единствения вариант е да добавя мулти през блутуут. Но ми се струва твърде неизползваемо и за това не съм се занимавал. Така да се погледне, играта е активна при близо 5000 човека по целия свят. Колко от тях смяташ, че ще се случат в една стая, за да могат да направят едно мулти през блутуут и да разцъкват. Някак си няма смисъл да се хвърли труд, за 8-10 човека. По добър вариант е да се направи нещо по интернет, но това включва и собствен сървър и подобни истории, с които не съм много наясно. За това и в момента не съм предвидил мулти, но в бъдеще може да го обмисля. Smile
Цитирай

И аз съм за блутут. Сега са толкова, но ако се сложи мулти бъди сигурен че ще станат повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)