Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сантасе

само аз ли не мога да обявявам 20/40 не мога защо

Samsung i9300 Galaxy S3 JB 4.1.2 I9300XXEMG4 + Samsung Micro SDHC 32 GB Class 10
Цитирай
Аксесоари

За да обявиш, трябва ти да си под ръка. И още, за да обявиш трябва да хвърлиш дамата и да имаш вече взятка. Това са сигурните условия, при които ще можеш да обявиш. От настройките, може да промениш, дали да обявяваш и с поп, освен дама и дали на първа ръка, не само следваща ...
Цитирай

[video]http://www.youtube.com/watch?v=J82nopKjRxU[/video]
Цитирай

[Изображение: mDBPqcOl-f69vyiVeycEVWrXdeax4jDfch8EfFMA...luLng=h310]
пробвайте новата версия на сантасето с доста малки промени. за тези които още не са забелязали има и обща статистика на раздаванията в help екрана Smile

п.п. махнете мнението с клипа, защото аз не мога, а клипа вече го няма Smile
Цитирай

До преди време много го играех това Сантасе, поради липса на друго на което да попадна. Е махнах го, заради лошата игра на компютърния играч. Мисля, че дори бях писал на автора, но типично по български, реакция никаква нямаше. Май бях търпял до към 20-та някъде версия или се лъжа и освен промени в интерфейса и някоя друга настройка не видях. Отново невероятно баламска игра на "Андроид". Това да ти изтегли козовете при затворена игра е нещо абсолютно непознато. Да има властни козове и да е с резултат 60 т за него и 30 за мен, да не играе никой от тях и да загуби играта... да има А, K и D и да загуби играта...

Xiaomi Mi 9
Цитирай

при затворено тегли козовете. а ако има дама и поп винаги обявява. гарантирам!!! в играта има статистика. направи 100тина раздавания и дай статистиката, да видим "баламския" робот

п.п. имаше промени по робота последните версии
Цитирай

При затворена игра теглеше единствено А, ако има и до там. 10 от козов цвят има, но не я играе и често губи 100%-тово неговата игра. Не казвам, че не обявява 40, напротив обявява и вместо да вземе гарантираните ръце, играе абсолютно нелогично и тогава губи.
След като има промени по робата ще я инсталирам наново. Дано е оправена играта му.

Xiaomi Mi 9
Цитирай

assen написа:При затворена игра теглеше единствено А, ако има и до там. 10 от козов цвят има, но не я играе и често губи 100%-тово неговата игра. Не казвам, че не обявява 40, напротив обявява и вместо да вземе гарантираните ръце, играе абсолютно нелогично и тогава губи.
След като има промени по робата ще я инсталирам наново. Дано е оправена играта му.

така беше, но аз оправих точно това. сега при затворено или при свършване на картите, тегли А и 10 и след това обявява, ако има... Wink пробвай и сподели мнение...

изиграй няколко игри. в помощ екрана е добавена статистика на всяко раздаване. там може да си направиш след това извода какъв е процента загуби и победи. смятам, че не е кой знае какъв "мозък" робота, но може да се получи интересна игра с долу горе балансиран изход от всяка игра... Smile
Цитирай

[Изображение: WancM9SPabaKrG8YOOELyeE0pprepj_7DrlipmvG...Z5alc=w300]
http://goo.gl/GJmCmb
нова версия - 28.0
добавени анимации в някои екрани. сега когато смените background-а се сменя и цвета на actionbar-а на играта. нова икона. оправени бъгове и други малки нещица. ако имате предложения съвети и подобни можете да споделите спокойно. искам също да ви питам има ли нужда да добавя бг език в играта. имам доста потребители от България и се чудя дали да сложа един превод, но като цяло в самата игра няма много текст (няма много неща, които да затрудняват хората които не разбират английски) и за това още се двоумя. какво ще ме посъветвате?
Цитирай

Добра игра жалко ,че няма мулти Sad

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

обмислям тоя вариант, но ми трябва време защото ще трябва да пренапиша по голямата част от играта. може би на лято или малко по нататък, може да го направя Smile
Цитирай


новата версия изнася менюто отстрани като при новите приложения. менютата с настройките са леко обновени, помощ екрана също... добавена е опция за включване на звук при хвърляне на карта. сигурно ще добавя и звук при обявяване на 20/40 и други събития Smile

https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
[Изображение: eMAjIT55pIONAVQJBWIRMy3RVIj3ghDCiVOM8fCb...QavRq=w300]
новата версия вече е преведена на български. ако устройството ви е на БГ и играта ще е... Smile
давайте feedback, ако има нещо нередно с превода. сега за първи път я превеждам играта и 100% ще има пропуски.
Цитирай

Добавени са няколко нови неща, едно от които е по-голямо тесте. Можете да си го активирате от настройките. Smile
Цитирай

Днес сбъдвам моя мечта от около 6 години. Трябваше да е много по-рано, но по-добре късно отколкото никога. Преди малко повече от 6 години пуснах една от първите си игри за Андроид. 66 Santase (66 Сантасе) е вече доста популярна и е минала през телефона на над 200 000 човека. Днес пуснах и нейната Онлайн Мултиплеър версия. Сега освен срещу робот (който подобрявам все повече и повече) можете да играете и срещу реални хора. В 66 Онлайн можете да предизвикате приятелите си или да играете срещу случайни хора по целия свят. Естествено играта е чисто нова и сега няма да има много хора, но всичко с времето си. Предизвиквайте се, чакайте играчи, имайте търпение и смятам, че колелото ще се завърти. Все пак всичко си има начало. Приятна игра!

Онлайн версия: https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory

Офлайн версия: https://play.google.com/store/apps/detai...efffactory
Цитирай

Като дам на вход ми дава грешка


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Трябва да имаш инсталирано Google Play Games приложението, за да можеш да се логнеш. Поздрави!
Цитирай

Имам го инсталирано но все така ми дава грешка

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Не знам защо се получава така. Мисля, че при теб е проблема, защото при останалите хора пробвали играта си работи. С други игри и Google Login имаш ли проблем? Пробвай да си рестартираш телефона и да преинсталираш приложението Play Games. Също Google Play Services е хубаво да са най-новата версия. Поздрави!
Цитирай

Сантасето вече поддържа крос платформен мултиплеър. Можете да играете iOS срещу Android и създаването и присъединяването към стаи е много по-лесно. Има и нова рейтинг система, както и дневен ранг. Очакват ви хиляди играчи. Ако забележите нещо нередно пишете, защото това е първата версия с новия мултиплеър и не знам дали ще има изненади. Поздрави!
Цитирай

Да споделя кое не ми хареса. 
1.Не мога да видя колко бройки съм взел и съответно да си направя сметката колко, а и какви ръце да направя още.Било то и ако трябва ограничение до веднъж преброяване на ръцете.
2.Не мога да видя общия резултат на спечелените игри по време на разиграване.
3.Супер неинтуативно е направено, когато някой вземе ръка. Не можеш да разбереш той ли е взел, ти ли си взел без да се замисляш и трябва да гледаш дали ти течат секундите. Може и да следиш за стрелката, но тогава няма да видиш опонента каква карта е играл. Прекалено бързо и без анимации, които да те ориентират интуитивно.
Вероятно с времето бих свикнал с тези неща, но това ми е първоначалното впечатление.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Благодаря за отзивите!
1. Можеш да видиш ръцете си като кликнеш върху точките си. По време на играта без проблем всеки си вижда взетото и колко точки има до момента.
2. Общия резултат може да се види от трите точки в горния десен ъгъл на екрана. Там също има линк и за взятките до момента.
3. Да, за сега няма анимации, защото според много хора само разсейват и бавят. А и ако има анимации самата игра ще е по-бавна и ще дразни по-напредналите играчи при бавно протичане на играта. Все пак ще помисля за някакъв по-добър вариант да се показва кой е взел последно, но до сега мисля, че няма оплаквания за това. Като цяло, ако си следиш играта лесно се вижда кой е на ход и кой е взел последно.
Благодаря отново за отзива! За първите 2 точки се надявам това да е достатъчно за изискванията ти, за 3тата ще помисля подобрения за бъдещи версии.
Поздрави!
[-] 1 потребител изказва благодарност на yo_asakura за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)