Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

-.¸¸.·´¯ Въпроси / Проблеми с HTC One X ¯´·.¸¸. -
#26

Може, разбира се Smile
При мен проблем няма, нито натискам нищо, нито ми се появява...

HTC One X White with Beats Audio (uR Beats)
Цитирай
Аксесоари
#27

Към колегата Gorskiduh, това , че твоя тел е проблемен и урева форума не означава , че при всички е така като гледам има пет човека само дето не спират да създават паника и да се оплакват а лично аз познавам поне пет дето нямат проблеми включително и аз. То бива негативизъм и лично мнение ама чак пък толко телефона е прекрасен които се чуди по добър никога не съм ползвал просто гледайте като купувате. Мисля, че колеги , които имат проблем не бива да обобщават , че при всички е така , че в цяла България е така и т.н. Да жалко , че имат дефекти и им пожелавам да го сменят и да са доволни но общи приказки при индивидуални проблеми е тъпо да слушаме не съм малумен моя тел е на седмица и няма нито един проблем и е тъпо да ме убеждават как имал.

Huawei P30 PRO
Цитирай
#28

tcvetko написа:Към колегата Gorskiduh, това , че твоя тел е проблемен и урева форума не означава , че при всички е така като гледам има пет човека само дето не спират да създават паника и да се оплакват а лично аз познавам поне пет дето нямат проблеми включително и аз. То бива негативизъм и лично мнение ама чак пък толко телефона е прекрасен които се чуди по добър никога не съм ползвал просто гледайте като купувате. Мисля, че колеги , които имат проблем не бива да обобщават , че при всички е така , че в цяла България е така и т.н. Да жалко , че имат дефекти и им пожелавам да го сменят и да са доволни но общи приказки при индивидуални проблеми е тъпо да слушаме не съм малумен моя тел е на седмица и няма нито един проблем и е тъпо да ме убеждават как имал.

Да колега и аз много го харесвам телефона и силно се надявам да направят читава серия. Не бих си купил Самсунг или iСиктир, но като го взех нямаше тези проблеми. Играл съм си 2 дни с програми и настройки защото HTC нямат пълно прехвърляне от един техен телефон на друг техен телефон (говоря от Desire HD)... И явно в следствие на постоянното прегряване на ONE X се е разтопило лепилото (ума ми не го побира как не са и го тествали това) и сега целия хлопа и трака. И нали разбираш, че имам за сравнение предишрн техен модел, пред кокйто ONE X е като бебешките играчки на дъщеря ми като сглобка, че и по-зле!!!


П.С. Не мрънкам, а информирам хората които имат мераци към този телефон да знаят какъв квадратен Х*Й ги чака. И ги съветвам или да изчакат да писнат нормална партида от HTC или да не си го взимат и,зобщо!!!

П.П.С. защото с тези луфтова ще почне да се пълни с прах което ще доведе не само до козметични проблеми в иначе страхотния дисплей, но и до много други!

HTC ONE - Android 4.4.2 - Sense 5.5 & Nokia Е52
Цитирай
#29

luba6ky написа:При мен е ок. Сега го проверих. Пробвай да си преинсталнеш приложението.

Сигурно проблема е бил в приложението от PlayStore, защото като го свалих от техния си сайт и проблема изчезна! :thumbup:
Цитирай
#30

Здравейте, срещнах проблем с възпроизвеждането на клипчета заснети с HTC One X. Изписва ми грешка 714 ,след като избера от плеара на телефона ,като плеър телевизора Sony-KDL-46HX720,с който съм свързал телефона чрез WiFi. Инсталирах от маркета BubbleUPn .Всичко заработва перфектно и направените клипчета тръгват прекрасно. НО, след рестартиране на BubbleUPnP вече не открива телевизора. Рестартирам телефона и BubbleUPnP открива телевизора и прави връзка с него. При ново рестартиране на програмата се получава същия ефект и не открива телевизора. Същото става и със Softmedia player. Ще се радвам,ако някой помогне с решаването на този проблем. Благодаря!
Цитирай
#31

Прави ли ъпдейт на телефона?
Ако си правил върна ли му заводски след това.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#32

Правих ъпдейт,но заводски настройки не.
Цитирай
#33

Как да гледам видео?? Като го свържа с компа ми показва папка "Видео" , слагам файловете и после никъде не мога да ги открия :wall: Дори не знам и къде ми е плеъра!

P.S Андроид нооп съм!
Цитирай
#34

Quietly Brilliant написа:Как да гледам видео?? Като го свържа с компа ми показва папка "Видео" , слагам файловете и после никъде не мога да ги открия :wall: Дори не знам и къде ми е плеъра!

P.S Андроид нооп съм!


Какъв формат са? Аз филмите в mp4 ги гледам.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#35

Днес направих и фабричните настройки,но ефекта е същия.
Цитирай
#36

Здравейте,
искам да Ви помоля за малко помощ и същевременно да се извиня за невежеството ми Smile .
От няколко дни имам HTC One X (първи андроид телефон за мен) и тъй като не се справям с някой неща, ще се радвам ако ми помогнете. Та ...въпросите са ми следните:
1. Как се качват файлове от PC на телефона? - връзвам телефона, компютъра го разпознава, премествам файла който желая да копирам на телефона (слагам в някаква съществуваща папка downloads) и след като откача телефона....не намирам нищо!
2. Как се дейнсталират програми? - виждам, че мога през google play да дейнстална нещата, които са свалени от там но....как става процедурата от телефона?

Благодаря Ви предварително!

П.П.
Пробвах да намеря сам отговорите на въпросите си, но нещо не се справих!
Цитирай
#37

Погледни тук https://www.androidbg.com/forum/topic173...id-os.html, не е зле да я прочетеш цялата тема, може да избегнеш задаването и на други многократно дискутирани въпроси. :thumbup:

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#38

Знаете ли програма, която чете текст от снимка и го превръща в текстов файл?
Цитирай
#39

Gorskiduh написа:Играл съм си 2 дни с програми и настройки защото HTC нямат пълно прехвърляне от един техен телефон на друг техен телефон (говоря от Desire HD)...
:facepalm:
От тук нататък спрях да ти чета мнението, а и не мисля да правя повече грешката да ти чета мненията.
Без проблеми се прехвърлят всички програми, контакти, смс и т.н. от един андроид телефон на друг. Confusedtupid:
Цитирай
#40

Имам малък проблем така да се каже, който много ме изнервя и не мога да разбера как да го оправя!

Не знам как,но ми се появиха в контактите 3 номера, които нямат изтриване ... изтрих си всички контакти и какво ли не обаче те си остават! Като цъкна на "Хора" ги няма, но на "Телефон" ги има и това много ме дразни, защото не знам как да ги махна! Единия телефонен номер го имам като контакт и когато ми звънне ми излиза номера само, а не името на човека въпреки, че го имам... :wall: Изтрил съм всичко от всякъде (СИМ,телефон,скайп ... всичко) Като задържа върху тях ми излизат разни неща, но не и ИЗТРИЙ! Единия "Контакт" даже не е контакт, а името му е никнейм от скайп, а номерата са 2 линка от vbox.

Давайте идей как да ги махна, защотот цял ден го ръчкам тоя телефон и вече ще се побъркам от яд, че не се махат! :wall:
Цитирай
#41

Направи му един factory reset.
Цитирай
#42

Като натиснеш и задържиш в/у контакта дай "преглед", после натисни меню и избери изтриване.
Цитирай
#43

milanelo написа:Направи му един factory reset.

Какво ще изтрия по този начин - всички настройки или...?

Като натиснеш и задържиш в/у контакта дай "преглед", после натисни меню и избери изтриване.

Това го пробвах 100 пъти и на всички контакти има "изтрий" само на тези 3-те няма! :wall:
Цитирай
#44

Здравейте.
Сдобих се с HTC One X, това ми е първият телефон с андроид, но мобилен интернет нямамм..APN-а си стои на globul gprs обаче все още нищо..Помагайте Smile
Цитирай
#45

Excessive написа:Здравейте.
Сдобих се с HTC One X, това ми е първият телефон с андроид, но мобилен интернет нямамм..APN-а си стои на globul gprs обаче все още нищо..Помагайте Smile

Провери дали имаш сложена отметка на мобилния нет. Пробвай да рестартираш телефона. Виж все пак дали ти е пуснат нета и на картата. За това вече ще трябва да се чуеш с оператора.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#46

kloki написа:Знаете ли програма, която чете текст от снимка и го превръща в текстов файл?
с новият Google Drive има такава опция, аз я изпробвах тези дни и работи перфектно но само при документи написани на английски, за кирилица май има време

част от моите приложения и проекти -> http://androidparanoid.eu/
Цитирай
#47

Мен едно нещо ме гложди...тоя прочут проблем с дисплея вижда ли се когато си работиш нормално на телефона или трябва специално да му пуснеш бял екран за да си проличи проблема?

Galaxy S3 4.1.2 XEMMA2 Jkay Deluxe [MOD]
Цитирай
#48

saimah написа:Мен едно нещо ме гложди...тоя прочут проблем с дисплея вижда ли се когато си работиш нормално на телефона или трябва специално да му пуснеш бял екран за да си проличи проблема?
Жълтото се вижда само на бял или сив екран. Като си работи обикновено няма проблем.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#49

Одеве ми се случи нещо, което ми се стори доста странно и не знаех да се притеснявам ли или е нормално .... та ситуацията е такава:

провеждах видео разговор по скайп и естествено телефона не ми беше на ухото, но след като приключих като хванах телефона нормално дисплея му направо пареше и то най-вече в горната част! Huh :confused: До сега не бях говорил и не ми беше правило впечатление, но доста се замислих и не знам да го приемам ли като нормално или не... все пак доста беше горещ и не знам дали би трябвало така да бъде? :confused:

Някой да е пробвал и да има някакви впечатления?
Цитирай
#50

Така си е телефоа. При всички се загрява, което е нормално за 4 ядра. На моменти става врял, така е, но какво да се прави. И аз сега пиша през него и пари. Tooth

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)