Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да се преброим собствениците на Оptimus black!
#1

Колко човека от тук ползват този телефон? Бих искал да се преброим, стига ми само 1 пост от потребител, моля не спамете!
MOD EDIT: Важно! В този пост ще се добавят всички бивши и настоящи притежатели на Optimus black. Ще бъде оставено само по 1 мнение на всеки потребител и всичко друго ще се разчиства. Моля да пишат само тези които не си виждат името в този пост!

51- kristakosa

LG Optimus Black P970; Android 4.0.4; kernel 3.0.8 ; Software Version p97030b-EUR-XX
GT540 Android 2.3.7
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз.....много подценено апаратче....а за парите си е the best buy продукт...
Цитирай
#3

Молко сме, телефона не е много пополярен, поне във форума. Цената си му е висока, 599 лв. без договор, а за тия пари се намират и двуядрени. Телефона иначе е страхотен, стига да не си манияк на тема ядра, върши си перфектно работата. В XDA има много теми и трикове за него, бих направил и тук, но няма за кой. Ако някой се интересува от root, recovery и тем подобни да пита, срещал съм доста неща из XDA и съм пробвал.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

телефона е перфектен,като изключим бавните ъпдейти от LG.
[-] 1 потребител изказва благодарност на karnalovski за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

И аз го ползвам....Добре ще е ако има отделен раздел.

MOD EDIT: Писането на кирилица е задължително!

HTC One
Цитирай
#6

И аз го ползвам, страхотен е

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
#7

Бройте ме и мен
Цитирай
#8

Още 1 в отбора Optimus black

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай
#9

+ още един :thumbup:

Samsung GT-I9301I Galaxy S3 Neo Black 4.4.2
Цитирай
#10

Още едно Optimus Black-че тук..
Искаме отделна тема за него!

И без това ако се загледаме в темата "други модели LG", то 90% от нещата са за p970 а.к.а Optimus Black. За кво говорим!

Andro like a boss :]
Цитирай
#11

+1 и от мен
Цитирай
#12

Аз също ползвам тоя телефон от октомври 2011 и ще е много хубаво наистина, ако се обособи отделен раздел за нас - да си пишем там и да си помагаме!
Цитирай
#13

Бройте ме и мене, само дето моя optimus black е white. Tooth

Samsung Galaxy Note N7000 4.0.3 rooted
Цитирай
#14

Бройте и мен в отбора на гордите собственици.
Цитирай
#15

Здравейте на всички! От утре и аз ще съм притежател на този телефон.Ще ми е малко трудно , защото в момента ползвам NOKIA с фенерче и този скок в технологията ще ме озори. Надявам се да помагате - за това се и регистрирах. Купувам го от СТЕМО за 533лв. + карта памет samsung 32gb . Много дълго проучвах всички телефони излязли до момента , имам възможност да купя всеки един от тях ,но този модел ме впечатли от първия път .Ще ми е трудно в началото с големината , но се свиква . Искам да попитам използвате ли някакви предпазни калъфи или протектори ? :confused:
Цитирай
#16

Пишете още един в отбора
Цитирай
#17

това е невероярен телефон,който виждате в подписа за какво замених....но не напълно! дадох го на жена ми и още чета за него и и го човъркам Smile използвах го 1 година и несъм имал никакви проблеми

HTC One M8 
Цитирай
#18

още един в отбора на Optimus Black

LG Optilus Black ICS 4.0.4 kernel v30b overclock Allview alldro 2 speed quad Allview a4 duo
Цитирай
#19

Хубав телефон,исползвам го за втори от няколко дена и съм приятно изненадан.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#20

И още един в отбор на Optimus Black от два дена насам.
Цитирай
#21

Супер!
Отделиха L серията,а ние се останахме в Други Модели... Tooth
Явно телефона ни не заслужава нужното внимание и явно не се счита за достатъчно поп от модераторите...
Сега ще кажат,че може просто да използваме секцията Други Модели като секция за Блек-а...
Не,че е от значение,но е леко дразнещо.

Поздрави
Цитирай
#22

Бройте и мен
Цитирай
#23

+1 и от мен
Цитирай
#24

Малко закъсняла реакция от мен,но се присъединявам.Поддържам мнението,че телефона е страхотен за цената си особено втора ръка.Същите технически параметри от Самсунг и НТС се заплащат почти двойно.Остава да си дочакаме ъпдейта до ICS. Smile

Meizu MX 4 
Цитирай
#25

Здравейте колеги , бройте и мен Smile от скоро съм с optimus black

също така искам да се възползвам от случая някой да има идея как се спират тези процеси
които се пускат сами , че не знам какво да правя пробвах цианоген мод 9 пробвах и 10
не ме радват както стоковото ромче ако някой се е справил с този яд нека драсне едно ЛС да сподели как Smile
ще съм адски Благодарен

Samsung A40/Blue 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)