Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле
#26

Здравеи имам следния проблем използвах ROM Manager несам запознат с него помислих си 4е мнгоо лесно става ама уви греда то голяма телефона неиска ама по никакав на4ин да трагна с 3 те бутона махах батерията сагах дарвах бутоните тела о6те стои за ремонт и като се ровеь и форма про4етох твоята побликация.и така интересуваме дали може да ми помогне6 и как да установим враска евентуално за6тото неми се вярва 4е в сервиза 6те ми пуснат тела на ново викат ми 4е трябвал да се отвори и там с запоявали жици и 4ак тогава можело да стане пак бая про4етох ти какви си ги вар6ил и милсля да си зема тела и да ти го пусна но кажи дали има някав 6анс без да се отваря.блягодара ии се извинявам за правописните гре6ки ама пове4ето сме неграмотни за това :wall: :wall: :wall: :wall: извиняваи забравих да ти кажа каква марка е Samsung Galaxsy 5 s 2.2 froyo мисля че няма да има проблем за теб ноо се пак.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравей kurqnga,

Как си го прецакал, няма да коментирам, вече е прецакан и е важно да се оправи.
Това което са ти казали в сервиза е с допълнителен hardware да се вържат към дъното на телефона и да го съживят така.
AЗ ще се опитам да го съживя software-но (което ще рече без да го отварям).

Все пак телефона е брикнат, така че гаранция не давам. НО ако не успея да го оправя (май не си от София) ще ти го пратя обратно по Еконт за моя сметка. Обаче ако го оправя си покриваш Еконт в 2те посоки + такса за оправянето му.
Мисля, че ще се оправи, така че не се притеснявай за телефона.

Поздрави,
Be6i4

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#28

ОК . утре отивам да го взема че сам го оставил да го мачат и ми казаха за резултат в сабота да мин да проверя и ако няма резултат ти го праштам веднага казаха ми последно че е тотално брикнат по никакав вазможен начин неса могли да го пуснат ти как мислиш заслужавали си телефончето е хубаво но ако ще излезне нещо сериозно но това май по касно ще се коментира като го погледнеш но щом милсиш че има шанс е добре утре ще ти пиша сутринта какав е резултата но на всяка цена ако не е оправен ти го пращтам само адрес
Цитирай
#29

преди около година имах nokia n97 32гб и пак та 1 ден кжо реших и да я флашна беше доста лесно имаше период на ден по 7,8 пати сам я флашвал случи ми се нешто подобно но четох доста имах бая бесани нощти но се оправях но сега и кат 4ета за Odni горе долу сащтото е но пак си искам да си знаеш така на касмет да караш или каквото стане води до доста сериозно поражения както в този случаи тотална щета незнам
Цитирай
#30

Хиляди благодарности за бързия отзив и оправяне на телефона ми.,от мен 6+ :thumbup:
Цитирай
#31

Браво!!! Аз за момента си оправям телефончетата на приятели, но не съм се замислял да го правя професионално... Голямо браво за идеята и изпълнението! :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Phablets and their king - no longer Note-worthy...

Цитирай
#32

Be6i4,то4но в момента ми се бъгна тела САМСУНГ ГАЛАКСИ -АЦЕ С5830И В ГАРАНЦИА Е. Преди 10 дена го купих от мтел.Инсталирах една GPS програма изтрих я и краи .Взе да иска несто 4е не се сварзва с гугала , рестартирах го и излиза само логото на самсунг.Опитах тук вариянти от нета но не става нисто .Даи идеи от Стара Загора съм.Имеил angel1959@abv.bg
Цитирай
#33

Много те уважавам Smile .Ако има повече хора като теб сервизите ще затворят!
Цитирай
#34

@angel4o Имаш e-mail.
@kasadawa Мерси! :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#35

Онзи ден се наложи помощ от по-опитен и опрях до Be6i4.
Добре омазания ми телефон беше възстановен качествено и за нула време.
Благодарности за добрата работа на Be6i4!

Xiaomi - Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#36

Големи благодарности към Беши4, свърши чудесна работа за мен, горещо препоръчвам.
Цитирай
#37

Аз също възползвах от услугите на Be6i4 и останах приятно изненадан от свършената работа от него.
Цитирай
#38

Едно момче от Форума ме помоли да погледна китайски таблет, който беше soft brick. В крайна сметка го оправих, но там проблема беше с hardware. В тази връзка ако имате проблем с таблети Bmorn или Novo ше се заема но гаранция не давам и ще ми трябва повече време за каквато и да е работа по тях. :cheers:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#39

Темата е почистена от мен. Следващи подобни нарушения на правилата на форума, ще бъдат съответно наказани.
Цитирай
#40

Много благодарности и от мен. Smile

Дадоха ми Samsung S3 [GT-I5800], който не можеше да ползва български мрежи. Ръчках сума ти време в XDA, но не успях да оправя проблема. Днес взех оправения телефон, като Be6i4 ми каза, че е имало непредвидени проблеми - не знам дали софтуерни или хардуерни - но в крайна сметка всичко работи. Преди малко дадох телефона на собственика му, сложиха си SIM картата и машинката излетя.

tl;dr
Много коректно и бързо свършена работа. Поздрави! =)

Nexus 5, Franco Kernel + Stock / Nexus S, Jelly Shot / Nexus 7 2012, Lean Kernel
Цитирай
#41

и аз сам многоо благодарен моя самсунг стоя в пловдив 1 есец по серизи и никои ама никои не можа да го оправи,писах в форума разбрахмесе с Be6i4 i можите ли да поварвате на сащия ден и писа готов си неможах да поварвам и така мнооого благодарности от пловдив имаш и продалжаваи така да помагаш на нас неграмотните Smile))
Цитирай
#42

Колегата е много точен и си разбира от работата, поздравления за което Smile
Аз лично ще се възползвам от услугите му и занапред :cheers:
Цитирай
#43

Благодарности и от мен ,Be6i4 свърши чудесна работа и телефончето още след 2 часа беше при мен Smile :cheers:
Цитирай
#44

Евала на администратора, изглежда сериозно момче по отношение на работата с таблети и смарт телефони.
Цитирай
#45

Офертата ми се допълва от още услуги.

- ROOT + Инсталация на ROM по ваше желание (или моя препоръка) на цена от 20лв за телефони Моторола.
- Разкодиране на HTC модели (Серия ONE S, V, X, XL). [Отварям малка скоба, зависи все пак към кой Оператор е телефона. Има няколко, от които все още не може да се разкодира.]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#46

Благодарности и от мен за бързата и адекватна реакция /проблемът май е в моя телевизор Tooth /.
След 3 дни "борба" проработи. Със сигурност,ще се възползвам отново от услугите му!

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай
#47

Супер точен човек,разреши проблема ми със нестартиращият wifi,препоръчвам услугите му. :thumbup:

SGS III Pebble Blue 4.4.2 + Samsung micro SD Card 32GB Class10
SGS II Noble Black 4.0.4 XWLPT
Цитирай
#48

Всичко е перфектно! Реши ми проблем с телефон на който в сервиз ми бяха казали, че нищо не могат да направят. Препоръчвам ви, ако имате проблем да се обърнете към Be6i4! Благодаря много и продължавам да ползвам услугите му!

Prestigio PAP4500 DUO [highlight=#FFFF00]MIUI 4.8.29[/highlight]
Цитирай
#49

Искрени благодарности и от мен.В точния час,в точното време,коректен отвсякъде.Оправи ми телефончето,рамките на 24 часа, както е написано в темата. Задължително те препоръчвам на приятели. :thumbup:

Archos 45b Platinium
Цитирай
#50

Айде и аз реших да ползвам неговите услуги.Ще видим дали д-р Be6i4 ще съживи Note-a ми Rock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)