Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле

(2016-12-16, 12:45:25)em4o1 написа:  Търся букса за зареждане на телефона (моята е смазана) за asus padfone 2. Някой може ли да помогне.

Между 20-30$ е в ebay. В Китай сигурно и още по-евтино. Ако си поръчаш, ще ти го сменя след това. У нас не намерих такава част да се продава. Може да видиш olx, за някой телефон на части...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари

(2016-12-16, 15:16:58)Be6i4 написа:  Между 20-30$ е в ebay. В Китай сигурно и още по-евтино. Ако си поръчаш, ще ти го сменя след това. У нас не намерих такава част да се продава. Може да видиш olx, за някой телефон на части...

Благодаря, ще потърся по китайските аукциони.
Цитирай

Имам брикнат телефон хаоми ми4с. Мига червения индикатор и от време на време се показва логото МИ.Никакви други признаци на живот.
Цитирай

Големи благодарности за Be6i4! Телефона ми беше оправен за 10 мин, при положение,че преди това седя в един пишман сервиз 45 дена и беше върнат като безнадежден. Ако ви трябва компетентна и точна помощ ,това е човекът!
Цитирай

Така е брато...има много "майстори"...ама пък и Xioami са малко така, шашкат собствениците си Smile
Уж са умрели после се оправят Wink

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
Thumbs Up 

Още една положителна оценка, за работата на автора на темата, и от мен.
Изключително положително отношение към хората, и бързо свършена работа.Buga
Цитирай
Smile 


Благодаря на Бешич за извършения от  него ремонт  ,а така също  за съдействие за подмяна на чип на MI3. От сега нататък ако се наложи , знам  телефона за спешна помощ за моите Xiaomi Wink   Wink Buga Buga
Цитирай

Здравейте.
Можете ли да ми отключите по IMEI  телефон Samsung GT-S7562 Duos, SIM-слот-1 заключен към Виваком?

За отговора благодаря предварително.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай

Как работиш ,мога да ти пратя тел.за преинсталация от гр.Ловеч мерси
Цитирай

В отпуск съм до 2ри ЮЛИ. Иначе може като се върна.

Sent from seaside

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Thumbs Up 

Не знам дали това е точната тема, но искам да благодаря на колегата @Be6i4 за перфектната работа по смяната на счупено стъкло на oneplus 3.
Всичко мина идеално: избора на резервна част, куриерите, ремонта. И най-вече професионално отношение през цялото време.

Като ви се наложи такъв ремонт следващия път: той е Човека !
Цитирай

Здравейте, 

Преди няколко дни имаше пост по мой адрес, че съм бил несериозен и имаше съмнения отностно моята лоялност и честност. Поста беше изтрит, не заради нападките, а заради това, че е на латиница. Ще изпозлвам случая да се защитя и да повдигна малко темата:

  1. Избрали сте мен, защото все някой ме е препоръчал или сте чели, чули добри отзиви за мен.
  2. Ако телефона ви е хард брикнат, все още не съм намерил вълшебна пръчка, която да го оправи в рамките на един ден. Може да отнеме седмица или повече, но накрая ще ви кажа, ако не може, защо не може да се оправи.
  3. През деня съм на работа. Телефоните Ви обикновено ги оправям, като заспят двете ми деца вечер. (споделям, за да имате малка представа, че нямам много време)
  4. През повечето време имам поне 4-5 телефона в мен за ремонт. Всичко това забавя моите поръчки и съответно вашата удовлетвореност. 
  5. Харесва ми това което правя и ще продължавам да го правя, само че нещата се случват малко по-бавно вече.  Blush
Благодаря за разбирането!

Поздрави,

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Писал съм ти на лично съобщение във Фейсбук за една Mi4-ка.
Цитирай

Малко съм болен. Като Оздравея ще видя. Извинявам се на теб и на всички които имат телефони в мен

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Няма проблеми от моя страна, ще чакам да ми отговориш. Бързо оздравяване!
Цитирай

Написах във Facebook, но да обновя и тук статуса:

След близо 2 седмици боледуване, от днес вече съм и на антибиотик. Телефоните, които са в мен ще се опитам да оправя до Коледа, но за други няма да има как.

Christmas  Весели празници на всички!  Christmas

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Можеш ли да ми кажеш цена на дисплей за j3 2016

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

(2017-12-27, 11:26:25)spensa написа:  Можеш ли да ми кажеш цена на дисплей за j3 2016
Здравей,

Цената на дисплея е 135лв. Имат бял и черен наличен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Това цена с работа ли е или само на дисплея

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай

Искам и тук публично да изкажа своята благодарност на колегата @Be6i4, който ми възтанови вече омазан софтуер на Xiaomi Mi Pad 2 и му флашна най- добрия такъв - xiaomi.eu, по мое желание. Макар това да му отне повече време, той не се отказа и резултата беше отличен. Препоръчвам на всеки колега с проблем да се обърне към него, няма да сбърка. Storstark
[-] 3 потребители изказват благодарност на RoboCop за това мнение:
  • Be6i4, dp4u4umi6ev, Victormihov
Цитирай

Samsung, Sony и Xiaomi. Преинстал, за последния флаш на рома и добавяне на бг меню.
Цитирай

запитване за проблем-отговор-уговорка-изпращане по куриер-решаване на проблем-получаване.....и доброто ми старо RedmiNote4 отново си е в познатата чудна форма. 
И тва всичко за 4-5 работни дни! От години бях сигурен, че ако имам проблем с подобни устройства ще потърся точно неговите услуги. И да, оправда напълно очакванията. Благодарско !
[-] 1 потребител изказва благодарност на falcone за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Имам един Nexus 5x, на който му стоплих чипа и успях да изкарам снимките, но после тотално умря. Може ли да се върне към живот?

Вечния бетатестер!
Цитирай

Запитване, празни надежди, 45 дена чакане, не отговаряш на мейли , съобщения и обаждания.
Може и да си имаш причина, ще го разбера. Но да поемеш ангажимент, да вземеш чуждо устройство и да държиш 45 дена собственика му в неведение и да не отговаряш на обаждания, мейли, месинджъри... Не го разбирам. Моля най-учтиво да ми кажеш, къде да дойда да си взема таблета, който ти поверих за ремонт и вече 45 дена чакам... !!!

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай

(2019-06-28, 13:14:01)thedeivis написа:  Запитване, празни надежди, 45 дена чакане, не отговаряш на мейли , съобщения и обаждания.
Може и да си имаш причина, ще го разбера. Но да поемеш ангажимент, да вземеш чуждо устройство и да държиш 45 дена собственика му в неведение и да не отговаряш на обаждания, мейли, месинджъри... Не го разбирам. Моля най-учтиво да ми кажеш, къде да дойда да си взема таблета, който ти поверих за ремонт и вече 45 дена чакам... !!!
Лятото е време за отпуски. В Понеделник ще го изпратя обратно! Няма какво да се притесняваш и да пишеш по всички възможни канали за връзка с мен. Поздрави!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)