Оценете темата:
  • 17 гласа - средно 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Поправям, Преинсталирам и Възстановявам Андроид телефони и Табле
#1

[Изображение: app-bg.png]

За връзка с мен, най-добре на ЛС
или на be6i4@androidbg.com
или във Facebook -> https://www.facebook.com/Be6i4 
или вече на +359 879 4шест 6две 9седем
http://be6i4.androidbg.com/
[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • dean, harkata
Цитирай
Аксесоари
#2

Браво за ентусиазма ,темата заслужава да бъде залепена. :thumbup:

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#3

masterping написа:Браво за ентусиазма ,темата заслужава да бъде залепена. :thumbup:
Ентусиазъм, ентусиазъм, но Bæ6i4 пише : "Не се занимавам с китайски телефони и таблети"(с), и по този начин губи голяма част от потенциалните си клиенти.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#4

@Nik_1

Никога не съм имал достъп до китайски (нека кажем стоки). Не се заяждам, но за 2 години съм прочел толкова оплаквания и толкова странни "фиксове", че никога няма гаранция кое ще сработи или не. Предпочитам да правя нещо и да знам какъв ще е резултата.
Поздрави!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Bæ6i4 написа:@Nik_1

Никога не съм имал достъп до китайски (нека кажем стоки). Не се заяждам, но за 2 години съм прочел толкова оплаквания и толкова странни "фиксове", че никога няма гаранция кое ще сработи или не. Предпочитам да правя нещо и да знам какъв ще е резултата.
Поздрави!
Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.

Поздрави и от мен! Smile

P.S. Една българска народна мъдрост гласи: "За всеки влак си има пътници"

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#6

Малко да обновя темата.

Днес отключих на едно момче телефона.
Цената за това е 20лв (куриера се поема от вас (ако сте от друг град)).

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

По повод китайските стока да не забравяме къде се намира Тайван Smile или и с HTC не се занимаваш?

И да не бъде Offtopic отключваш ли sim на HTC Wildfire S за 20 лева?

Xiaomi Mi 5
Цитирай
#8

1. Написал съм, че работя предимно с HTC и Samsung.(за телефони)
2. Под китайски телефони имам предвид китайски боклуци (не исках да изпиолзвам тази дума, но явно ще трябва за да ме разберете веднъж завинаги). И в тази категория спадат и всички реплики на известни марки телефони.
3. Имаш ЛС.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Здравей Bæ6i4 писах ти ЛС :coffee:
Цитирай
#10

Знам и ти отговорих :coffee:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Един въпрос блакбери което е на лого ?
Занимава ли ти се ?

nonebasi@gmail.com
Цитирай
#12

nonebasi написа:Един въпрос блакбери което е на лого ?
Занимава ли ти се ?
Никакъв шанс на този етап. Попитаха ме дне си за Nokia Lumia 800.
Благодаря за предложението!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Колега е супер точен и коректен, цените са много повече от добри. Давам един голям плюс и занапред, ще използвам неговите услуги. !!!
Цитирай
#14

Много точен. Отлична работа. Горещо препоръчвам. Убеден съм, че и за в бъдеще ще ползвам услугите му.

XIAOMI Mi-2S, 32GB, MIUI - 3.6.14
Цитирай
#15

Искам да добавя, че току-що оправих един брикнат Galaxy S (и в сервиз не са успели да го оправят). Така, че ако имате брикнат Galaxy S или Nexus S - нищо не губите ако ми ги дадете - ще пробвам да ги оправя. Цената за това е 65лв

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#16

Супер точен е колегата. Дойде , взе телефона и го върна след 2 часа.
Благодарско.
Цитирай
#17

Хора Bæ6i4 е човека-нечовек ,който ми оправи телефона по-най добрия начин след като в стоя две седмици в сервиза на САМСУНГ от където ми казаха че нищо не става от него и си имам една прекрасна кутийка .
Много благодаря горещо го препоръчвам . :bow: Dance Rock
Цитирай
#18

Отключих току-що едно Galaxy Mini (GT-S5570) за български оператори. (Нека се счита за up)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#19

Китайско таблетче малко се окоти....смених му батерията ,включва и се изключва,но не зарейда АндроидаSadкомбинацията с копчетата въобще не се получава.Пробвах от sd карта но не се получава..
Цитирай
#20

Няма никога гаранция с тези устройства. Може и да го оправя и на другия ден пак да се развали и да ти върна парите.
Не ми е за парите, а е безмислено за мен да се пробвам да оправя нещо, което не се знае как ще работи и колко дълго...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#21

Благодарности, на колегата Bæ6i4 !
Върна към живот още един Вибрант, който не желаеше да прогледне след опит за ъпдейт !
Цитирай
#22

Малко да обновя темата - съживявам почти всички Андроид модели на HTC, Samsung, LG, SE и ZTE.
За таблети - офертата се отнася за Galaxy Tab, Galaxy Note и ZTE V9.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#23

OK, остави телефон за връзка за да се уточниме !
Поздрави
Иво
Цитирай
#24

Писах ти ЛС още сутринта.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

Сложих ICS на един Galaxy Note тези дни. Smile
Добавих и е-mail за връзка с мен ->>> be6i4@androidbg.com

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)