Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Ръководство ]-.¸¸.·´¯ HTC One X [Unlock~Recovery~Root~Roms~Mods~Guides]
#51

Мисълта ми е, че може да не е съвместим с рома. Иначе кернала може да си е ок. Аз още не съм го пробвал.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
Аксесоари
#52

Имах предвид, че има доста хора с ром-а и кернела.Както ида е, ако някой пробва нека сподели ще се радвам Smile
Цитирай
#53

А ти като качиш кернела после през рековъри инсталираш ли модулите?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#54

Пичове имам проблем.... Правя всичко както трябва стъпка по стъпка но не се получава.... Когато стигна до command prompt и вляза в фастбоот и напиша fastboot oem get_indetifier_token ми изписва cammand error и дотам... пробвах няколко пъти но не се получи.... някой има ли същия проблем и идеи защо така се получава!!!
Цитирай
#55

Трябват ти свалени тези драйвери - http://www.mediafire.com/?50baad8rykng2j0 в папка fastboot в диск С:.
Това ако си направил, значи нещо не пишеш както трябва.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#56

Изтеглил съм ги разархивирал съм ги... всичко имам и опитах няколко пъти и накрая и аз така си мислех че не пиша нещо както трябва и проверявах по 5 пъти... поне десетина пъти пробвах и гледах клиповете и четох и нищо и нищо.... а и не съм от хората които си нямат идея как се правят нещата.... не знам защо не се получава...
Цитирай
#57

Тогава пробвай преинсталация на всички драйвери.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#58

ще пробвам дано да се получи... блаагодаря за бързия отговор
Цитирай
#59

Здравей, случайно да си с 64-битов windows?
Цитирай
#60

не с 32-битов съм
Цитирай
#61

Пробвай на друг комп.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#62

някой пробвал ли е това и върши ли работа?
http://www.youtube.com/watch?v=uXG09FIhL...ata_player
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1644167

LG G2 black 16gb still stock
Цитирай
#63

Това е за AT&T. Те са със съвсем различен хардуер.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#64

здравейте и от мен...
от около 2 месеца имам One x доволен сам от него но реших да му сменя ROM-а и го направих вчера сложих Android Revolution HD 7.2.2 ,за съжаление не направих бекъп на стария което ми е грешка и сега с тоя стига до начален екран забива за няколко секунди и рестарт,постоянно се рестартира,моля кажете какво да правя гледах каде ли не но не намирам нищо което да помогне а в xda-developers.com четах подобни неща но не сма мн добре с английския,за това ще се радвам някой да обесни тук на БГ какво да правя,че се побърквам вече,още сам новичък в тея неща,ако някой обесни поне да си върна стария РОМ или пак да каже как да кача в паметта на телефона друг РОМ който да опитам или да го инсталирам през компютъра...благодаря предварително...

П.С.
тази тема гледах,но не разбрах точно какво да правя...
Цитирай
#65

GoDDoG написа:здравейте и от мен...
от около 2 месеца имам One x доволен сам от него но реших да му сменя ROM-а и го направих вчера сложих Android Revolution HD 7.2.2 ,за съжаление не направих бекъп на стария което ми е грешка и сега с тоя стига до начален екран забива за няколко секунди и рестарт,постоянно се рестартира,моля кажете какво да правя гледах каде ли не но не намирам нищо което да помогне а в xda-developers.com четах подобни неща но не сма мн добре с английския,за това ще се радвам някой да обесни тук на БГ какво да правя,че се побърквам вече,още сам новичък в тея неща,ако някой обесни поне да си върна стария РОМ или пак да каже как да кача в паметта на телефона друг РОМ който да опитам или да го инсталирам през компютъра...благодаря предварително...

П.С.
тази тема гледах,но не разбрах точно какво да правя...

Карнела смени ли?

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай
#66

edobg написа:
GoDDoG написа:здравейте и от мен...
от около 2 месеца имам One x доволен сам от него но реших да му сменя ROM-а и го направих вчера сложих Android Revolution HD 7.2.2 ,за съжаление не направих бекъп на стария което ми е грешка и сега с тоя стига до начален екран забива за няколко секунди и рестарт,постоянно се рестартира,моля кажете какво да правя гледах каде ли не но не намирам нищо което да помогне а в xda-developers.com четах подобни неща но не сма мн добре с английския,за това ще се радвам някой да обесни тук на БГ какво да правя,че се побърквам вече,още сам новичък в тея неща,ако някой обесни поне да си върна стария РОМ или пак да каже как да кача в паметта на телефона друг РОМ който да опитам или да го инсталирам през компютъра...благодаря предварително...

П.С.
тази тема гледах,но не разбрах точно какво да правя...

Карнела смени ли?


чесно казано не знам,при инсталацията на РОМ-а ми излизаше нещо но не знам ,не сам сигурен,от каде да взема и да го смена?

благодаря!

преди малко отворих някакси паметта на телефона и сложих друг РОМ InsertCoin_ONE_X_v7.3.0 инсталирах го,но изгасна тел-а,пуснах го на зарядно,че няма ток и сега го пуснах отново и същата работа стига до начален екран рестарт и всичко се повтаря,моля кажете за Карнела как до го сменя ?

сега го изключих за малко да се позареди батерията...
във форума пише за bricked kernel че е добре с тоя РОМ ,ама не виждам как да го кача и от къде да го намеря
Цитирай
#67

ама сега в рекъвърито можеш ли да влезеш пак ?
чек сумата на рома провери ли я ?

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#68

Mikk написа:ама сега в рекъвърито можеш ли да влезеш пак ?
чек сумата на рома провери ли я ?


ами мога да влезна ама чек сумата каде да проверя,извинявам се но не разбирам мн всеоще...
Цитирай
#69

чек сумата се проверява с нещо като >това<
Свали си пак същия ром на ново, първо изтрий стария от компа си и от телефона, свали си пак същия ром, провери му чек сумата и го инсталирай.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#70

сега свалям ром-а,като го проверя с програмата какво да правя,да го кача отново на тел-а и да го инсталирам така ли?а тази програма какво прави точно проверява и какво?
благодаря!


П.С.това което е на снимката ми излезна след проверката...
Цитирай
#71

Я да те питам при смяната на ROM-a направи ли wipe?

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай
#72

да тва го видях в едно видео в тубата...сега инсталирах отново ром-а и пак същото,няма промяна... :confused:


дане би да е от тоя кернала или там каквото е?
Цитирай
#73

GoDDoG спри да пишеш по няколко последователни поста, а си редактирай последния, последователните постове са забранени, считай това за последно предупреждение.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай
#74

reaper22 написа:GoDDoG спри да пишеш по няколко последователни поста, а си редактирай последния, последователните постове са забранени, считай това за последно предупреждение.

извинявам се незнаех :capitulation:
Цитирай
#75

А wipe cache и dalvick cache направи ли?

| hTC One X+, Unlocked, S-ON, ROM: Android Revolution HD, Kernel: hXORe, Recovery: TWRP, Hboot: 1.35 | Nokia Lumia 820 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)