Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Урок: Как да (un)root-нем Samsung Galaxy Y
#51

тряба ли да го разархивираме фаила преди това??
Цитирай
Аксесоари
#52

Не, не трябва, директно слагаш файла update.zip в root директорията на твоята sd card (сиреч /sdcard там където слагаш всички останали файлове, извън папка).

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#53

не намира фаила така ... немога да се разправям как е тръгнало най много да си прецакам тела Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#54

Doka написа:Правя всичко както е описано но стига до
Цитат:Е:Error in /tmp/sideload/package.zip
(Status 7)
Installation aborted
някой ?


Здравейте и при мен е същото някои може ли да каже следващата стъпка ?
Ето какво правя изтеглям файла,поставям го в основната папка на сд картата (както е архивиран) след което изкючвам телефона влизам в менюто"рековари" инсталирам и ми показва /tmp/sideload/package.zip (Status 7) Installation aborted ребоотвам и никаква промяна .Изчистих кеш паметта като си мислех че от това е проблема нестана.

модела ми е galaxy y pro GT B5510
Цитирай
#55

Здравейте,
Правя всичко по правилата, но не се получава Huh Huh

След като изпълня "6. Изберете Update from SD card." системата не открива картата памет.
Изписва се в червен цвят следното:
E:unknown volume for path [/sdcard]

форматирах картата
рестартирах телефона 2-3 пъти

пробвах и пак, и пак - все тази грешка дава.

Какво се прави в такъв случай?
Цитирай
#56

Пробвай с друга карта. Нали ти е в FAT форматирана?

Samsung GT-S6102 DUOS + 16GB MicroSD--Custom ROM XeLaa Glass(Deodex) & 40int2ext+gps
HP Slate 7 Rooted
Цитирай
#57

Картата я форматирах в телефона.
Ще намеря друга карта и ще пробвам с нея.

Мисля си... ако сложа Update.zip файла на друго място и от там го стартирам?
Цитирай
#58

Пробвах и с друга карта- пак същата грешка извежда:

Е: unknown volume for path [/sdcard]
Цитирай
#59

Редактирах си съобщението .. първо не можах да вляза в reocvey , както и да е УСПЯХ, но сега проблемът е друг като колегата по-горе. E:Unknown volume for path [/sdcard] поразрових се и пише по форумите че трябва да си update recovery-то, е как да го update като нямам руут и не мога да дам install from sdcard :capitulation:

HTC One M7 22.08.14
Антика: HTC Desire 2.2 rooted от 05.11.11
Цитирай
#60

При мен се получи от първия път, а преди това какво ли не бях опитвал и все не ставаше! :bow:
Само не разбрах точно каква е функцията на BusyBox и защо го препоръчвате?
Цитирай
#61

Здравейте, много благодаря за темата! :bow:
Цитирай
#62

здравейте на всички, имам проблем след поредното рутване на "скапания" Devil телефон samsung galaxy y не успявам вляза нито в рековъри режима нито в даунлод режима Confusedtupid: само свети и дотам ???? какво да направя ???? Smile
Цитирай
#63

Как така ,какво се опита да го направиш.....я опиши подробно как стигна до това положение

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#64

ами как сменях сменях сменях ... :wall: няколко rooms и с един два тръгваше но почваха да забиват телефона не работеше нормално и след последния опит за смяна на рома нещата са зле не влиза в нито един режим като се опитам да направя каквото и да било екрана само светва и така може да стои докато падне батерията ?????? :wall:
Цитирай
#65

някаква идея някой да има как може да се оправи това положение Angel или му е време да излита през прозореца телефончето Confusedtupid: Lol Lol Lol ????
Цитирай
#66

Въпроса е как се опита ...беше с къстъм РОМ и се опита да флашнеш друг къстъм...или си бил със стоков и се опита къстъм.....а и написа,че е след " поредното рутване на "скапания" " root и flash(инсталиране) са различни неща

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#67

извинявам се смяна на РОМ. и с къстъм и стоков имах и вече нищо неще Confusedtupid: свети бяло при опит за пускане, влизане в рековъри и опит за стартиране на доунлоад режими все си свети и нетръгва нищо ????? :wall:



а и телефона е рутнат !!
Цитирай
#68

Успешно root-нат Samsung Galaxy Y GT-S5360 ! Tongue

ALCATEL ONETOUCH IDOL MINI >> 4.2.2 Jelly Bean
Цитирай
#69

Току що root-нах на баща ми тела, много лесен начин, ако следвате стъпките точно е почти невъзможно да си прецакате тела! Браво на колегата за урока! Smile Smile
Цитирай
#70

а къде да намеря този файл ??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)