Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УРОК] Отключване на Bootloader [XPERIA S]
#26

Да попитам и аз една работа,тъй като съм доста нов Smile,от вчера имам xperia s,и искам да си отключа буутлоудъра.Имам проблем обаче с инсталирането на фастбуут в/у win7 64 bit.Та ако може някой да ми помогне малко!?

Samsung Z Fold 3
Цитирай
Аксесоари
#27

Правя всичко както е описано и нищо не става... защо така бе хора :facepalm:

C:\Users\krasi\Desktop\fastboot_with_Android_USB_file\fastboot>fastboot.exe -i 0
x0fce getvar version
< waiting for device >

Xperia S (LT26i)
Цитирай
#28

Компютъра не разпознава телефона. Вкарал ли си го в fastboot мод? Драйвъри сложил ли си?
Цитирай
#29

Сложил съм драйверите даже ги инсталирах два пъти. А как се вкарва във фастбоот мод?

Xperia S (LT26i)
Цитирай
#30

Изключваш телефона,натискаш и задържаш бутона за звука на нагоре и включваш усб кабела в компа и си в фастбуут мод!!!

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#31

Последно не разбрах с гаранцията,отпада или не ако си отключа буутлоудъра?

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#32

Отпада.
Цитирай
#33

Гаранцията не винаги отпада зависи какво пише в самата гарация.. Ако е директна към Сони гаранцията си остава само че е частична и ако повредата на телефона е софтуерна гаранцията не я покрива,но хардуерните се покриват на 100% стига да не са вина на потребителя.И още нещо дори да заключиш буутлоудъра след като е бил отключен в сервиза веднага се вижда че е бил отключен преди това тъй като те не използват програми,които са масово достъпни за потребителя Smile
Цитирай
#34

Добре де,защо тогава сони пишат че гаранцията отпада ако си отключа лоудъра.Това означава че отпада изцяло.

Samsung Z Fold 3
Цитирай
#35

Please note that you may void the warranty of your device and/or any warranty from your operator if you unlock the boot loader. See your device's warranty statement for details.
Цитирай
#36

Колеги, за да няма повече препирни на тази тема... Гаранцията на SONY отпада при неоторизирана намеса, отваряне, механични щети, следи от удари, софтуерно вмешателсвто, смяна на софт с къстъм такъв, отключване на администраторски права и отключване на BL.
Мисля че като бивш служител на SONY REPAIR SERVICE STATION смея да твърдя какво и как се толерира от тази гледна точка Smile

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#37

Има малка промяна в нещата от доста време не знам от колко време сте бивш служител,но в момента дори след отключване на буутлоудър СОНИ продължава да покрива хардуерни дефектни по телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)