Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с автоматично включване на високоговорителя при разгово?
#1

Здравейте при разговор ми се включва висоговорителя автоматично. Рових се из опциите и освен Flip for speaker не намерих нищо свързано с него. Освен това от време на време ми се включва режим Car Mode, от самосебе си. Ако имате някакви предложения за решаване на досадния проблем помагайте.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, оправи ли се телефона ти след този проблем с високоговорителя? При мен сега се появи и не знам как да го оправя =(
Цитирай
#3

Здравейте! Някой може ли да ми каже как да оправя проблема с високоговорителя? И аз имам същия казус от известно време. При мен се включва и в двата случая - и при входящо и при изходящо обаждане.
Цитирай
#4

Настройки - звук - превключване на вискоговорителя. Аз махнах отметката и си мисля, че се оправи.

Wildfire S
Цитирай
#5

spiromiro написа:Настройки - звук - превключване на вискоговорителя. Аз махнах отметката и си мисля, че се оправи.

При мен не се оправи така Sad Имате ли друга идея как да изключа трайно проклетия високоговорител?
Цитирай
#6

Опитай да махнеш отметката и рестартираш телефона.
Цитирай
#7

На става като вляза в настройки - звук - изключване на високоговорителя. Flip for speaker също не е проблема. Днес опитах с Factory reset и като го включих отново се появи автомобилчето в горния ляв ъгъл. Имате ли други идеи :confused:
Цитирай
#8

Аз също имам проблема от 2 дни вече... ако някой е намерил или знае решение моля да го сподели

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#9

Сменете рома, може да се оправи ако проблема, някак е свързан с G- сензора (калибрирайте го и махнете и сложете отметката за звука 1-2 пъти ).

Htc WildFire S 2011, and 2012
Цитирай
#10

И при мен е така,като звъна или ми звънат ми си вклучва автоматично
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)