Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Направих го това и по късно ще опитам да видя какво се е получило. Какви настройки трябва да се направят където задаваш с какъв автомобил си. В адванс сетингс съм написал гумите, теглото на колата, на водача и 60 литра резервоар. Трябва ли друго понеже другите не са ми ясно какво трябва да напиша.

Същата работа Sad изтрих двата файла и пак е за 30 мин. да не би да остава още нещо някъде из телефона защо не се получава Sad иначе програмата много ми харесва но ...

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Пробвай след деинсталацията да почистиш и със SD Maid, рестартирай телефона и тогава инсталирай новата- мисля, че и това направих, тъй като пробвах различни начини и не помня със сигурност как стана.


Цитирай

(2016-05-01, 09:27:25)eleena написа:  Пробвай след деинсталацията да почистиш и  със SD Maid, рестартирай телефона и тогава инсталирай новата- мисля, че и това направих, тъй като  пробвах различни начини и не помня със сигурност как стана.

Днес пробвах и това и пак не стана Sad  Пробвах и с друг телефон с тази версия за да видя дали в моя телефон е проблема и пак пише 30 мин. Значи остава и аз не знам какво, в ЕЛМА да е проблема така ли.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай

Е, при това положение просто нямам идея...А регистрация на нов акаунт направи ли?


Цитирай

(2016-05-01, 22:42:25)eleena написа:  Е, при това положение просто нямам идея...А регистрация на нов акаунт направи ли?

След толкова мъки най после успях с нов акаунт Smile Блягодаря много за помоща.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Цитирай

Радвам се, че се изясниха нещата, защо из нета няма много информация за проблема с 30-те минути.


Цитирай

Изтрих грешките който ми намери в първото търсене без да искам и след следващото търсене не ми намира никакви грешки!?Имали начин да възстановя изтритото ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Може би не е по темата, но съм си поръчал LM 327 от Китай и инсталирах програмата, и мисля да я ползвам, за да следя температурата на колата, ,защото няма индикатор, има само лампа ако вдигне много градусите. Въпроса ми е може ли този LM 327 да стои постоянно включен, ще има ли проблем, че паля и гася колата често, карам такси, а искам да гледам какво става с температурата, че идва лято? Благодаря.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай

Не е проблем за самото устройство. Проблема би могъл да бъде бързината на bluetooth свръзката с мобилното устройство.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Проблема е да не изгори, като е включено постоянно. Мисля да го включа и да го оставя така за постоянно.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай

Моето не го махам. Нямал съм проблеми. Единствено, понякога го махам и слагам в движение, че нещо се бъгва и не може се намерят.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

За една седмица престой на колата ви гълта акумулатора до дупка... Иначе не е проблем да си стои в гнездото.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Карам я всеки ден и не мога да кажа дали гълта, но мога да кажа ,че има някои с бутон on-off. Предполагам те са по-добре , понеже не се налага постоянно махане, слагане с цел да не падне акумулатора , ако не се кара колата.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

OBD2 ELM327 аз си купих най-новия и най-добрия модел за сега това е VieCar VP003, с най-новия Firmware 2.2 има с USB typeC за връзка с Копютър и Blootoot разбира се Версия 4.0 и Волтметър с дисплей на него.
Освен тази програма Torque ползвам и други хубави като нея като например тези: Car Scanner, Viecar, EOBD Facile, CarBit, MotorData OBD, inCarDoc Pro, FAP - за Citroen i Pegeout, има и други само за WV или само за BMW.
Тегля ги от Форума дето са писали колегите предишните постове или от Google Play.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

Подскажи нещо добро за Ауди, освен Кариста?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Принципно Carly за BMW вече е отключена и за другите марки автомобили. Би трябвало, да работи и с Ауди. Като цяло за 100% функционалност, изисква закупуване на Адаптер. Обаче и кракната версия с кабел, върши доста работа - Диагностика, кодиране, запознаване на акомулатор, живи данни...

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
[-] 1 потребител изказва благодарност на stankovraca за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Да, има отделно за ВАГ групата...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Поне в тази версия, която съм изтеглил, си избираш марка, модел, година, вид двигател... Нее отделно само за BMW или само за VAG

Samsung Galaxy Note 4 - Black - 32/3
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black - 64/6
Samsung Galaxy Note 10 Plus - Aura Black - 256/12
Samsung Galaxy S21 Ultra - Phantom Black - 256/12
Цитирай

Ето, този е само за ВАГ груп. [Изображение: 85d68770b3a25247fc05f198506c2d8d.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Но си иска връзка с някакъв негов си адаптер, което го прави неоправдано скъп, без до можеш дори да го тестваш преди това.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)